מדוע אני אוהב את ישראל? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע אני אוהב את ישראל?

FatalZero

Recommended Posts

אז את מאד יוצאת דופן

אני בטוח שיש הרבה יותר מיליונרים יהודים אמריקאיים שמעורבים בקהילה, תורמים, ומרגישים שייכות לעם היהודי מאשר נטמעים בגויים

גם אם לא, את מציינת תופעה של חלק קטן מאד באוכלוסייה, זה לא מעיד על הכלל.

You know that the last sentense makes absolutely no sense?

:)

Oh come on, take a look at most of the "Famous Jews" and tell me how did they contribute to Israel or to the Jewesh society in their country or in the world at all?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את לא יודעת מה "היהודים המפורסמים", כמו שאת רוצה לקרוא להם, עשו או לא עשו בחייהם. את רק משערת.

וגם אם נגיד שההשערה שלך, שלדעתי אינה מבוססת ואינה נכונה (חייתי בארה"ב שנה, יש לי קצת רקע בשביל להסיק דברים) נכונה ב100% ואף יותר, משמע כל היהודים המפורסמים\עשירים מתנכרים ליהדות, עדיין לא עלית על 3%(ואני מאד לארג' בנותני מספר זה) מהאוכלוסיה  ואין החלק הקטנטן מעיד על הכלל

עריכה: אם זכרוני אינו מטעה אותי לביל גייטס יש רק אבא יהודי או חלק אפילו קטן יותר והוא לא נחשב יהודי דה יורה. הוא בכלל נולד בבית סקולרי כך שאינך יכול להגיד שהוא התרחק מהיהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הגיוני שלא שמעת על יהודים שהתנתקו מהחברה היהודית. רובם הגדול כבר התבולל ולא נחשב יהודי יותר.

בוא נגיד את זה ככה? יש הרבה יותר יהודים-לשעבר (כולל צאצאים במשך דורות קדימה) מיהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, טעיתי, באמת התבוללו עשרות מיליונים אבל זו לא הפואנטה

מי שמרגיש עצמו ישראלי, ירצה לחיות עם ישראלים, קרי מי שהוא מכיר ויודע איך להסתדר איתם.

דוגמא זו מתאימה לכל תרבות, אנשים רוצים לחיות עם מי ומה שהם מכירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Meh, I'm not sure whom I get along with and how do I feel like because when I'm in Germany I miss some stuff about Israel, and when I'm in Israel I miss stuff about Germany. Meh that sucks. But hey, if any of you thought that Israel is a police state - YOU ARE SO WRONG! The police here in Bavaria is THE fucking GESTAPO! Just a week ago they beated up my best friend, 10 of them on a girl with steel-caps, and all just because she cursed them when they arrested and cuffed her for no reason like they do for many years now.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...