מדוע אני אוהב את ישראל? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע אני אוהב את ישראל?

FatalZero

Recommended Posts

שוב, מאיפה אתה שולף את ההערכות שלך? רוב הסיכויים הם שאתה ממציא מהראש בהסתמך על דיעות קדומות.

ערבית היא שפה רשמית בישראל, תשלים עם זה. אם בכנסת מוצב שילוט בערבית זה אומר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי בנתב"ג מעל 10 פעמים (תכפיל את המספר אם אתה מכליל את ה"חזור"). אני לא ממציא מהראש בהסתמך על דיעות קדומות שאין לי.

אני יודע שערבית היא שפה רשמית בישראל וזה בהחלט מוצדק יש מיעוט ערבי גדול ואנחנו צריכים לתת להם שוויון זכויות ולאמץ אותם אלינו.

אתה סתם ממהר להכריז שאני גזען כי אני לא רואה בזה ביג דיל שאין שלטים בערבית בנתב"ג 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך אתה מתאר במאוד כלליות, למשל המורה שלי לערבית הוא בנאדם מאוד מפותח ועם השקפה של דו קיום. אז מה הילדים שלו שרק בכיתה ג יחלו ללמוד עברית ואנגלית צריכים להיפגע מכך?

הם לא יפגעו מכך, הם לא יטוסו מנתב"ג ואם הם כן אז בליווי אבא שלהם.

הדוגמא שנתת משרתת את טענתי כי ערבים ישראלים אשר אינם יודעים עברית\אנגלית הם נדירים, על אחת כמה וכמה ערבים שאינם יודעים עברית\אנגלית בנתב"ג 2000.

אתה מכיר מישהו שכן טס כל יום לחו"ל?

והנה שוב אתה מתחיל עם הדוגמאות המפגרות. אנחנו מדברים על אזרחי , להזכירך.

שוב לא הבנת את מה שכתבתי, אין לי כח להסביר לך כל פעם אז פשוט עזוב את הדיון בינינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה שלטים יוסיפו שלטים בערבית במקודם או במאוחר...

מה לעשות גם אם אפילו ערבי אחד לא טס עדיין צריך לשים את השלטים בערבית וזאת היתה טעות לא לשים אותם מהתחלה....

אבל הוא צודק... יש מעט מאוד ערבים בישראל שיכולים לממן לעצמם כרטיס טיסה ועוד מעט יותר שיכולים לממן לעצמן כרטיס טיסה ויודעים רק ערבית....וזה ממש לא קשור לגזענות או לא....

זה קשור לזה שבמדינת כמעט כל הערבים הם במצב כלכלי קשה הרבה יותר רוב מהיהודים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם החרדים במצב כלכלי מאוד קשה והם טסים בעשרות אלפים כל שנה לחו"ל. הבעיה היא שהמדינה שמה זין על כל מיני אוכלוסיות כמו ערבים, נכים וקשישים ואחרי זה מצפה שאנשים ימותו כדי להגן עליה ועל קברניטיה המושחתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...