האם אתם צמים ביום כיפור? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם צמים ביום כיפור?

borg

האם אתם מתכוונים לצום ביום כיפור?  

1026 הצבעות

1. 1. האם אתם מתכוונים לצום ביום כיפור?

• אני צם ולא משתמש בחשמל
    • אני צם אבל משחק במחשב
    • אני צם אבל שותה מים
    • אני צם בין הארוחות
    • אני לא צם בכלל

Recommended Posts

מעניין אותי לדעת כמה מכם מתכוונים לצום ביום כיפור.

בין אם אתם צמים או לא צמים, תפרטו בבקשה את הסיבות שלכם (אמונה דתית, לחץ חברתי, דיאטה, וכו'...), ותציינו מהי הזיקה שלכם לדת.

עריכה:

כאשר הייתי קטן, הייתי צם מאחר והמשפחה שלי מסורתית, ואמרו לי שצריך לצום ביום כיפור.

מגיל 16 (זה בערך הזמן בו התחלתי לפקפק בשאלת קיומו של אלוהים), הפסקתי לצום.

כיום, אני מגדיר את עצמי כאתיאיסט, ואני יודע לבטח כי אלוהים לא קיים.

נ.ב.

אין לראות בסקר זה נסיון לשכנע אנשים לצום או שלא לצום ביום כיפור.

סקר זה נועד כדי לקבל תמונת מצב על אחוז האנשים שצמים ביום כיפור (לפחות מבין משתמשי HWzone), ואני מבקש שלא לנסות לשכנע אנשים בת'רד זה לצום או שלא לצום ביום כיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני צם (כי כולם צמים וזה בריא יום בשנה, ולמה אני צם דווקא ביום כיפור ? ,כדי שלא יוציאו לי את העיניים בימים האחרים עם כל האוכל..)

חוץ מזה שאני צם, אני שותה מיים, משחק במחשב ורואה וסדרות (מהמחשב) , מעשן (אפילו סיגריות..).

ובצאת יום כיפור אני גם תוקע, אבל בחצוצרות ולא בשופר, ורק אם יש לה חשק.

אני לא מאמין באלוהים, אלא יותר בקטע של "מרכבות האלים" לצורך העניין.

איזה סקר עוד לא היה לנו ?

מישהו מתנדב לפתוח את "האם חטפו אותך חייזרים?" או את "האם אתם אוהבים גלידת פיסטוק חלבי?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צם כי אין לי סיבה לעשות את זה דוקא ביום כיפור, במיוחד לאור העובדה שזה יום חופש וממש מצויין לפגישות וארוחות טובות עם חברים שבד"כ כבר באים לישון. אני מאמין באלוהים אבל לא רואה כל קשר בינו לבין מה שנקרא היום בפינו דת. האמת שאני רואה בד"כ את ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובצאת יום כיפור אני גם תוקע, אבל בחצוצרות ולא בשופר, ורק אם יש לה חשק.

:lol: :lol:

אני צם בעל כורחי , כי חברה שלי צמה (גרים ביחד) ואני אמור "לכבד" אותה ... נו מילא :P

אבל מהמחשב אין סיכוי שאני מתנתק , אני לא מוכן גם לצום גם לא לעשן וגם להידפק משיעמום :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל ענק לבין מי שצם ולא מדליק חשמל (קרי מחשב\סרטים) ולבין מי שצם אבל מדליק חשמל ... מבחינתי הבעיה היא לא הצום (אם כבר אולי קצת עם השתייה(

כל עוד היה לי מה לעשות ביום הזה ! העינוי הוא השעימום ולא האוכל , אה כן אני גם אתאיסט אבל צם בגלל המשפחה ושוב הצום זה לא הבעיה אצלי אם היתי יכול להדליק את המחשב היתי יכול לצום 3 ימים רצוף ! יש לי תכני במחשב לשבוע שלם

ולכל הצמים... שינה נעימה , לפחות ביום הזה אף אחד לא מפריע לי לישון כאהבת נפשי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את האופציה של צם בין הארוחות!

ושחכת גם את האפשרויות לא צם ומשתמש בחשמל ולא צם ולא משתמש בחשמל!

אני לא צם בגלל שאני לא מאמין בדברים האלה! אבל אני לא משתמש בחשמל! רק כדיי לכבד את ההורים שצמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צם...

למה אני לא צם? למה שאני כן יצום? אני מספיק רזה גם ככה... עוד כמה גרמים שאני מוריד ואני לא יצליח ללחוץ על המקשים במקלדת ואני לא יוכל לכתוב כאן יותר הודעות מפגרות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...