לכל מי שראה את הסרט של Starcraft II ב-Warcraft 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שראה את הסרט של Starcraft II ב-Warcraft 3

Boomer

Recommended Posts

סיימתי את המשחק על הרמה הבינונית (עם קודים כי נמאס לי מהמשחק באמצע שלו).

לא אמרו לי שום דבר על לסיים על Hard כמו שאמרו שאמורים להגיד לי את זה. איפה אמורים להגיד את זה? כי דילגתי על ה-Credits...

אם אני מסיים את המשחק אז איפה הסרטון של Starcraft II אמור להופיע כדי שאני אוכל לראות אותו שוב פעם אם אני רוצה?

יש איזה Trainer שמאפשר לראות את הסרט כי אין לי כח לסיים את כל המשחק על Hard, גם עם קודים, כל פעם צריך לחכות שזה יטען את השלב הבא וזה יקח קצת זמן...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה של Warcraft 3 היא סבירה, לגבי המשחקיות שלי - קשה לי לומר. אני לא ידוע אם זה הגיל או שבאמת המשחק יותר משעמם, אבל הוא לא מעניין אותי כמו שAOE2 עניין אותי, ואפילו WC2, שאת האחרון הייתי תוכן פשוט שעות.

עריכה: עוד דבר, שניתן לראות בWC3, זה שתלת מימד לא מוסיף הרבה למשחקי אסטרטגיה בזמן אמת, ואפילו הופכים אותם ליותר מדי מסורבלים, ולהיות בעלי גראפיקה פריקה. עדיין AOE2 וCossacks שולטים בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, פשוט הגראפיקה של WC3 פשוט מגעילה.

תראה איזה גדול הם היו צריכים לעשות את האנשים (או כל יצור אחר)... הם פשוט ענקים כולם...

אבל גם ב-AOE2 הם לא עשו עבודה טובה מבחינת הגודל.

אם אתה רוצה לראות משחק אסטרטגיה שנראה ממש טוב למרות שהוא תלת-מימדי - World War 3 Black Gold. משחק עם פוטנציאל ענק אבל בזבזו אותו על קמפיינים מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...