דיברתי הרגע עם טכנאי מחשבים והוא סתר את מה שהצאתם לי..):מומחים בנושא MB,מעבדים.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיברתי הרגע עם טכנאי מחשבים והוא סתר את מה שהצאתם לי..):מומחים בנושא MB,מעבדים..

compman112

Recommended Posts

אוקיי כמעט סגרתי על מפרט התקשרי לטכנאי שלנו שהוא כבר כמה שנים איתנו להגיד לו איזה חלקים בנתיים להזמין ואז הוא סתר את מה שהצאתי לו שזה:

1. מעבדי 64 לא עובדים כמו שצריך עם לוחות אם של DFI, לקנות רק לוחות של ג'יגבייט

2. המארזSunBeam Transformer Black case לא מתאים למעבד AMD

3. יש ספקים מיוחדים של AMD

4. מעבד עובדים יותר טוב רק עם לוחות אם AGP

5. הכרטיס שיש לי 9600XT 256MB מצוין ויריתץ משחקים כבדים שיש עכשיו יפה מאוד!

6. לא לעשות OC בכלל, המחשב ישרף לי, אם אני עושה למעבד, הוא יעבוד יותר מאומץ ויתחמם ויהרסו חלקים בו...(לא כלכך הבנתי מה הכונה - משהו עם הסיליקון שיעבד מתכונותיו או משהו כזה)

בבקשה עזרה? האם להגיד לו: טוב אם אתה לא רוצה להזמין את ה חלקים שאני אומר לך אני יעבור חנות...להקשיב לו כי עד עכשיו הוא פתר לנו פול בעיות שאחרים לא הצליחו והוא נותן לנו שרות חינם,

האם הוא צודק? האם לא ? במה הוא לא צודק ולמה בקשה עזרה כי אני רוצה לסגור היום על מפרט להתחיל להזמין חלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי כמעט סגרתי על מפרט התקשרי לטכנאי שלנו שהוא כבר כמה שנים איתנו להגיד לו איזה חלקים בנתיים להזמין ואז הוא סתר את מה שהצאתי לו שזה:

6. לא לעשות OC בכלל, המחשב ישרף לי, אם אני עושה למעבד, הוא יעבוד יותר מאומץ ויתחמם ויהרסו חלקים בו...(לא כלכך הבנתי מה הכונה - משהו עם הסיליקון שיעבד מתכונותיו או משהו כזה)

בבקשה עזרה? האם להגיד לו: טוב אם אתה לא רוצה להזמין את ה חלקים שאני אומר לך אני יעבור חנות...להקשיב לו כי עד עכשיו הוא פתר לנו פול בעיות שאחרים לא הצליחו והוא נותן לנו שרות חינם,

האם הוא צודק? האם לא ? במה הוא לא צודק ולמה בקשה עזרה כי אני רוצה לסגור היום על מפרט להתחיל להזמין חלקים

תרשה לי שנייה,אבל :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אחי, יש פה לא אחד ולא שתיים עם הלוח הזה ומעבד של החברה הזו שיגידו שהם מרוצים עד הגג

WTF .2. ? איך מעבד לא יכול להתאים למארז ? ? ? אולי הלוח יכול לא להתאים, אולי הקירור של המעבד יכול לא להתאים, אבל זה ? ? ? ? ? ? ?

3. מערכת עובדת על פי צריכת מתח, למה צריך ספק מיוחד ? ? ? שוב, יש המון שקנו עם ספק "לא מיוחד"

4. למה שייצרו לוחות PCI E ל- אם הם לא טובים ?

9600XT .5. לא רע נכון לעכשיו, לא כ"כ טוב אם אתה רוצה כרטיס שלא תרוץ להחליף אותו עוד כמה חודשים כשלא תוכל להנות ממש מהכרטיס

6. כל בעל חנות מחשבים יגיד לך לא להמהיר את הרכיבים, גם בשביל לא להתעסק עם בעיות שאין לו רווח בהן ממילא, ושאם אתה רוצה כרטיס חזק כמו 6600GT אז תשלם עבור 6600GT ולא עבור 6200, כנ"ל לגבי מעבד

לדעתי:

הבנאדם מנסה לדחוף לך חלקים שהם זולים בשבילו (GIGABYTE? ?)

ומנסה לדחוף לך טכנולוגיות ישנות בלי הרבה אופציית שדרוגים בעתיד, ככה תוכל לקנות ממנו מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אחי, יש פה לא אחד ולא שתיים עם הלוח הזה ומעבד של החברה הזו שיגידו שהם מרוצים עד הגג

WTF .2.  ? איך מעבד לא יכול להתאים למארז ? ? ? אולי הלוח יכול לא להתאים, אולי הקירור של המעבד יכול לא להתאים, אבל זה ? ? ? ? ? ? ?

3. מערכת עובדת על פי צריכת מתח, למה צריך ספק מיוחד ? ? ? שוב, יש המון שקנו AMD  עם ספק "לא מיוחד"

4. למה שייצרו לוחות PCI E ל- אם הם לא טובים ?

9600XT .5.  לא רע נכון לעכשיו, לא כ"כ טוב אם אתה רוצה כרטיס שלא תרוץ להחליף אותו עוד כמה חודשים כשלא תוכל להנות ממש מהכרטיס

6. כל בעל חנות מחשבים יגיד לך לא להמהיר את הרכיבים, גם בשביל לא להתעסק עם בעיות שאין לו רווח בהן ממילא, ושאם אתה רוצה כרטיס חזק כמו 6600GT אז תשלם עבור 6600GT ולא עבור 6200, כנ"ל לגבי מעבד

זה הקטע הוא לא הציע לי משהו יותר טוב

הוא הציע לי יותר טוב בפחות כסף! שיוצא לי 500-600 פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל יש לג'יגהבייט לוחות אם טובים?

בקשר לOC זה נכון?

כל השאר הבנתי שזה חירטוט

הלוחות של ג'יגה בייט טובים אבל לא מזהירים בשום תחום, תחליפים יותר טובים תמצא בשפע.

מה הוא הציע לך בכמה כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל יש לג'יגהבייט לוחות אם טובים?

בקשר לOC זה נכון?

כל השאר הבנתי שזה חירטוט

כולם יודעים ש- OC יכול להיות מסוכן

האם להישאר בסטוק ? ממש לא ! ! !

עושים אבל בצורה נכונה, מוודאים שיש לך מתאים, ועושים את זה לאט לאט, לא מעלים את המעבד 500 מגהרץ במכה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי שנייה,אבל :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני לא מאמין

הבחור שאמר לך את זה טכנאי? :lol: :lol: :lol: :lol:

זיין שכל מקצועי אולי...

עכשיו בוא נעבור על הנקודות ונצחק ביחד

הוא כנראה שפוט של גי'גה בייט. כי זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי בחיים. עובד עם כל חברה

זין שכל ממדרגה ראשונה. כל הלוחות סטאנדרטיים אין הבדל בלוחות בין ללוחות לINTEL כולם מיוצרים על הסטנדרט של ATX

הספק יודע לאיזה לוח הוא מחובר? החיבורים זהיים. עוד זיון שכל גדול

מאיפה הוא הוציא את זה?

אולי. תלוי מה אתה מגדיר יפה מאוד ואיזה משחקים אתה משחק

הדבר היותר הגיוני

כל מי שעושה OC גבוהה משתמש בקירור חזק לכן שום דבר לא ישרף

ובכלל, בעולם של היום יש הגנות מיוחדות, המחשב יכבה שנים לפני שישרף או שיגרם נזק בלתי הפיך

כלומר

ה"טכנאי" שלך הוא זיין שכל ממדרגה ראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- 9600XT עולה 500 שקל פחות מ- X800GT, אז ?

ה- 9600 ישן יחסית, זה לא שהוא לא טוב, הוא פחות טוב מה- X800GT, זה אומר שהיום אתה יכול לשחק עם ה- 9600, אבל באיכות נמוכה מהכרטיס השני ולזמן הרבה יותר קצר משל הכרטיס השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם הוא אמר לי לקחת של גיג'בייט במקום DFI ULTRA D שעולה חצי ממנו והוא מצוין

ספק אמר לי מיוחד לAMD 450W ב280 שזה לא הגיוני אם זה ספק ג'נרי

הוא אמר לי במקום לקנות 2 הארדיסקים של 250 לקנות אחד ומתי שאני ארצה לקנות את השני כי אין צורך כלכך בזה (אבל אני עומד להביא תכני HDTV את זה לא אמרתי לו)

כרטיס מסך- להשאר אם מה שיש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם הוא אמר לי לקחת של גיג'בייט במקום DFI ULTRA D שעולה חצי ממנו והוא מצוין

הוא אמר לי במקום לקנות 2 הארדיסקים של 250 לקנות אחד ומתי שאני ארצה לקנות את השני כי אין צורך כלכך בזה (אבל אני עומד להביא תכני HDTV את זה לא אמרתי לו)

כרטיס מסך- להשאר אם מה שיש לי

ההצעה על הכוננים יכולה להיות טובה, אם יש לך גישה לחנות כל הזמן ואתה לא צריך לשלם משלוחים, יכול להיות שהמחיר יירד עד שתמלא את ה- 250 הראשונים

איזה כרטיס יש לך עכשיו ? ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הוא נתן לך רכיבים זולים יותר בטענה שהם "טובים יותר".

:lol: :lol: :lol: :lol:

הוא נותן לך ספק "450 וואט" ב-280 שקל ומעיז להגיד שהספק שבחרת (ואני לא יודע מה בחרת, אבל יותר גרוע מספק 450W ב-280 ש"ח הוא לא יכול להיות) "לא מתאים ל-AMD" ? :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...