Intel, AMD מה עוד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel, AMD מה עוד?

tnt studios

Recommended Posts

AMD פעם לא הייתה חברה שנחשבת טובה כמו INTEL (שחכתי לציין,זה היה לפני 5 שנים) כי היו לה בעיות בהתקנה בישראל וכל מיני בעיות עם הייבוא.

לשימוש ביתי ומשרד אני ממליץ בחום על INTEL אבל למשחקים אני ממליץ .

כיום היא בחירה טובה,בעבר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD פעם לא הייתה חברה שנחשבת טובה כמו INTEL (שחכתי לציין,זה היה לפני 5 שנים) כי היו לה בעיות בהתקנה בישראל וכל מיני בעיות עם הייבוא.

לשימוש ביתי ומשרד אני ממליץ בחום על INTEL אבל למשחקים אני ממליץ .

כיום היא בחירה טובה,בעבר לא.

אני תמיד שמח לשמוע עוד דעות, אבל הייתי שמח גם לשמוע הסבר יותר מעמיק, למה לשימוש ביתי ומשרדי אתה ממליץ בחום על INTEL?

לעבודות עריכה אנקודינג דיקודינג פסדר הוכח שמעבדי אינטל באותו דירוג חזקים יותר מ- ולשימוש הזה גם ממליצים בחום על הפלטפורמה הזאת.

אבל אני לא רואה בצרכים ביתיים\משרדיים שימוש כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק למלמל שטויות

דבר ראשון, פעם AMD הייתה חטיבה בINTEL. כל המעבדים שלה עד סדרת K6 היו מבוססים אינטל.

סדרת K7 כבר היתה פיתוח בלעדי של AMD

AMD מעולם לא הייתה חלק מאינטל

כבר ה386 לא היה העתק מדוייק של אינטל

והK5 היה בכלל פיתוח עצמי לחלוטין

http://he.wikipedia.org/wiki/AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- היו מעבדים מוצלחים החל מ-486 (DX4-100), לאחר מכן K5 לא היה משהוא גם K6 היה די בינוני, רק אם ארכטקטורת K7 הם ממש הצליחו לסגור פערים עם INTEL ואפילו המעבדים של נתנו יותר ביצועים פר MHZ.

היום אין מה לדבר 64 הרבה יותר יעיל ממעבדי הקיימים (לא כולל Banias).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD מעולם לא הייתה חלק מאינטל

כבר ה386 לא היה העתק מדוייק של אינטל

והK5 היה בכלל עצמי לחלוטין

http://he.wikipedia.org/wiki/AMD

בשנת 2001, שיחררה את ארכיטקטורת הפנטיום 4 (ששם הקוד שלה היה "Willamette") שהייתה שונה באופן מהותי מבחינת המיקרו-ארכיטקטורה מליבות האתלון וה P6. למרות שהליבה החדשה הגיעה לקצב שעון גבוה יותר, הביצועים עבור כל מחזור-שעון היו הרבה יותר איטיים משל האתלון, ואפילו משל ה P6 של עצמה. דבר זה גרם לחלק מהאנשים להאמין שלפנטיום 4 יש ביצועים טובים יותר בגלל קצב השעון שלו, למרות הביצועים בבדיקות הבנצ'מרקים.

זיכרונות כואבים...

לא היה כתוב שם משהו על קודמי הקריפטונייט 5 (K5, אף פעם לא ידעתי ש-K עומד בשביל קריפטונייט :smile1:)(אלא אם כן לא שמתי לב), הם עוד קיימים? אני מצאתי לפני חודשיים איזה K6 ישן בלי L2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...