מי ראה את הפרק האחרון(25) של אבודים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה את הפרק האחרון(25) של אבודים

neogod

Recommended Posts

בדיוק מה שאני חושב! זה חייב להיות האחרים! ושדניאל אמרה שהיא שמעה שהם מחפשים את הילד היא בטח חשבה שהם מתכוונים לינוק ובגלל זה היא לקחה אותו אבל הם בטח התכוונו לוולט...

זה די ברור שכולם יהיה מאותו "חדר" כי חלק מהמטוס נפגע חזק ואלה שהיו שם מתו והחלק שלא נפגע חזק האנשים שם לא מתו וזה החלק שהם היו בו...

גם אני שמעתי את זה! ואני לא הבנתי מה זה אמור להביע! למה יש שרשרות?

נ.ב. אני שמח להודיע לכם שהוט כבר חתמו עם HBO על הקניה של העונה השניה של אבודים... אבל אין לי מושג מתי זה יגיע...

עריכה:

בדקתי וכננראה שהעונה השניה תעלה כנראה בינואר

כל מי שראה את פרק 2 שלא יגיד מה היה וזה כי נגיד אני מחכה לפרק 3 ואז אראה את 2 ו3 ביחד

וכבר אמרו לכל החלק שלהמטוס ששרד זה החלק הקדמי, החלק האחורי לא "שרד" (לפי מה שהבנתי) כי זוכרים בפרקים הראושנים של העונה ה1 הייתה אישה כושית שהייתה בדדניקית כי בעלה היה בחלק האחורי והיא לא דיברה,, ואז היא אמרה לרופא שהיא בטוחה שהוא חי וכל החלק האחורי של המטוס חי,

עכשיו קראיתי ספוליר בטעות בקשר לזה - רוצים שאני ירשום או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שראה את פרק 2 שלא יגיד מה היה וזה כי נגיד אני מחכה לפרק 3 ואז אראה את 2 ו3 ביחד

פשוט לרשום ספויילר בענק, וכמה שורות מתחת לרשום את מה שרוצים! אי אפשר לעצור דיון בגלל כמה קוראים, תסתפקו ב"אזהרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי

ספויילר !!!!!!!!!!!!!

אמרו שבעונה שנייה ההאנשים שהיו על הרפסודה מגיעים לאי אחר, שבאי נמצא החצי השני של המטוס!! איזה ענק

אני חושב שאם זה נכון אז איזה בלאגן יהיה באי הזה

תושבי האי שהם בעצם החצי המטוס האחורי ישתגעו ירצו תשובות יבלבו תמוח לסוייר קוראני ומייקל ומעניין מה יש באי שם דייייי איזה אדיררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPOILER

יש בפרק הכנה לעונה השניה, רמזים מאוד עבים לגבי מה יכול לקרות בעונה השניה, חזרו על זה כמה פעמים שיש "אחרים" "אנחנו לא לבד על האי" ושהשחורה אמרה שהיא יודעת שבעלה שהיה בחלק האחורי של המטוס שרד.

ובפרומו לפרק השלישי מדובר על אלה ששרדו את ההתרסקות מהזנב של המטוס

הולך להיות מעניין:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה סדרה! ראיתי את כל הפרקים שלה בהוט (חוץ מהראשון שאותו הורדתי). למי שמחכה לעונה השניה- רכשו אותה כבר אבל היא לא תהיה משבוע הבאה, כי משבוע הבא ישדרו את "הסמויה"...סדרה חזקה גם! זו העונה השלישית...כדאי לראות את העונות הראשונות אבל כדי להבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרה ענקית!! מקום שני אצלי אחרי SIMPSONS אבל הפרק האחרון של העונה הראשונה ממש איכזב אותי אני כבר מת לראות מה יש בטוח הפתח הזה!!

איך התפוצצתי מצחוק שהארצט הזה התפוצץ

חחח גם אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בקשר לאי המכני, אני לא יודע, למה נכון לוק היה נכה עד להתרסקות? אין דבר כזה שאחרי התרסקות מתרפאים מנכות, אפילו ללא התרסקות, פשוט אין דבר כזה, יש משהו מוזר באי

קוראים לזה נס רפואי, וזה דווקא די הגיוני שאם הוא חטף מכה מסוימת באזור מסוים בגב בעבמוד השדרה, איפה שעוברים כל העצבים, זה יכול לסדר לו את העניינים :)

חוץ מזה הבחור ממש מטורף :) ואין מצב שמהידע התיאורטי הזה שיש לו בהכל הוא יכול לעשות הכל, חייב להיות לו נסיון מעשי.

ולמי שדיבר בקשר לאור שבקע מהצהר - זה פשוט אור חזק שחוזר מהמראה, די הגיוני דווקא, זה גם מסביר מקרה אחד בעונה שעברה אם אתם זוכרים, שלוק התייאש ונשכב על הצהר, וזה פתאום בקע ממנו האור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPOILER

הפרק השני של העונה השניה קצת דפוק....

השאלה זה מי אלו האנשים האחרים! הם חולים במחלה, זה ברור, בגלל זה יש את הכיתוב "בידוד" מהצד הפנימי של הפתח.

לגבי החלק השני של המטוס אם הוא שרד או לא - הוא כן שרד (הכול פה לפי דעתי כמובן) מכיוון שיש קטע שמספר על זה בעונה הראשונה (אם אתם זוכרים במטוס האבוד שלוק וחבר שלו (אני לא זוכר את השם) שמצאו שם את הסמים, הוא קרא בקשר:"זו טיסה 815 (או מה שהמספר שלה)...." ואז בדיוק לפני שהוא התרסק מישהי ענתה לו "לא יכול להיות - אנחנו טיסה 815!")

אנחנו עוד לא יודעים איך הרץ/חבר של ג'ק מהאיצטדיון הגיע לאי הזה....

ולמה הוא צריך לעצור את הספירה לאחור עם המחשב והמספרים ה"מקוללים", ואיך לעזאזל יש לו מחסן מלא באוכל וציוד באי באמצע האוקינוס??

בקיצור - שיוציאו כבר את הפרק הבא............................................!!! :silly: :s05:

אני אישית לא יודע איך אפשר להמתין לHOT / YES שיביאו את הסדרה.... ברגע שיוצא פרק אני אחרי 2-3 שעות כבר רואה אותו, אי אפשר אחרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחכו לעונה השנייה בארץ תורידו את הפרקים החדשים באינטרנט

אני יכול להגיד לכם שהפרק הראשון של העונה השנייה הוא פרק פצצה

אני אידית ראיתי גם תפרק השני של העונה השנייה וביום רביעי בא פרק חדש

ומה שאני אוהב בתוכנית הזאת היא שצריך לשים לב לכל הפרטים הקטנים גם אלה שלא נראים חשובים ונראה כאילו הם סתם סצינות שלא קשורות מקדמות את העלילה

אז קחו טיפ: שימו לב לסימנים למשפטים להכול הם מקדמים תעלילה

ספוילר........ספוילר.....ספוילר

מי שראה תפרקים החדשים הבנתם כבר מה הקטע של הכריש והדוב קוטוב?

אם לא שמת לב על הכריש היה את הסמל שמפוזר בכל רחבי החדר של דסמונד (רשום עליו "דארמה"- מעגל החיים)

ולפי דעתי הכל חלק מהאי ונשלט מהחדר של דסמונד

גם לפי דעתי דסמונד מחכה להוגו (שבהתחלה הוא חשב שזה לוק) בגלל שהוגו סיפר את הבדיחה על הכדורי שלג תחילת העונה הראשונה

עריכה : מי ששם לב על הקבוקים שהוא הזריק היה רשום את המספרים (4 8 15 16 23 42) ונראה לי שזה זריקה נגד "המגיפה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPOILER

ראיתי את פרק 2 של העונה השניה איזה פחד שה"אחרים" מגיעים אחרי ג'ין... ד"א זוכרים את האישה שדיברה עם ג'ק לפני

הטיסה (החברה של ווין דיזל במהיר ועצבני 1) צריכה להופיע בפרק 3 (כנראה החלק השני של הניצולים). שמתם לב שדזמונד

(ההוא שחי מתחת לאדמה) הזריק לעצמו איזה חומר ? (כנראה נגד ה"מחלה") ד"א שמתם לב שיש לו מכונות כביסה חדשות

אבל המחשב שלו זה משנות ה80' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה נס רפואי, וזה דווקא די הגיוני שאם הוא חטף מכה מסוימת באזור מסוים בגב בעבמוד השדרה, איפה שעוברים כל העצבים, זה יכול לסדר לו את העניינים :)

חוץ מזה הבחור ממש מטורף :) ואין מצב שמהידע התיאורטי הזה שיש לו בהכל הוא יכול לעשות הכל, חייב להיות לו נסיון מעשי.

ולמי שדיבר בקשר לאור שבקע מהצהר - זה פשוט אור חזק שחוזר מהמראה, די הגיוני דווקא, זה גם מסביר מקרה אחד בעונה שעברה אם אתם זוכרים, שלוק התייאש ונשכב על הצהר, וזה פתאום בקע ממנו האור...

יש לו ניסיון מעשי, אתה לא זוכר שהוא תיכנן טיול לחפש משהו ובסוף לא נתנו לו לעלות כי הוא נכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

[glow=red,2,300]ספוליר[/glow]

מה שג'ק אומר לדסמונד (הבחור שחי למטה) U , שהוא מכיר אותו

הוא אמר את זה בסוף של הפרק הראשון

ורציתי כל כך לדעת מה הכוונה, מאיפה הוא מכיר אותו

אבל הפרק השני היה יחסית חלש

ציפיתי לקצת יותר תשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...