מי ראה את הפרק האחרון(25) של אבודים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה את הפרק האחרון(25) של אבודים

neogod

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא קרה כלום בפרק :'(

לקחו את וולט, פתחו את הפתח.. זהו. ראסמי ציפיתי לקצת יותר...

מישהו יודע באמת מתי ישדרו פה את העונה השנייה (שכבר התחילה בארה"ב)? חסר להם שזה לא יהיה בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון המשלחת שהיא סוייר הקוראני מייקל והבן שלו שהם בנו ברפסודה יצאה........

בנתיים לוק השמן הרופא התותח וקייט מנסים לפתוח תצוהר

אחרי זה מראים שסירה שבא נמצאים 4 אנשים כולל אישה לפי הטישטוש קשה לדעת יורים במשלחת וחוטפים את וולט

אחרי זה הרופא לוק השמן וקייט הצליחו לפתוח תצוהר

--------------------הסוף של העונהה :'(--------------------

התאוריה שלי היא- שהילד הכושי הוא הילד שדניאל חיפשה כל הזמן כי גם יש לו כוחות מיוחדים אם אתה זוכר

והאלה שחטפו הם אולי האחרים, אבל האחרים זה גם עשן שחור שמשך את לוק לבור אז את זה נדע בעונה ה2

העונה השנייה התחילה ניתן להוריד אותה כבר ראיתי את הפרק ה1 ויש לי את הפרק ה2 ואני רק יכול להגיד לך ש :yelclap: :yelclap: :yelclap:

פצצה של סדרה פשוט פצצהההההההההה של מתחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק 2 של העונה השניה יחסית רגוע, אבל כיף לראות אותו כמו את כל הפרקים, הוא נותן תחושה של ציפיה עצומה (כמו תמיד) לפרק הבא

תחפשו לינקים לפרקים של העונה השניה, יש באתרי הורדות, אפילו אתרי HTTP כמו UPLOADIT, הורדתי את הפרקים הראשון והשני בשעה אחת סה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרק השני של העונה השנייה סתם מעצבן!

אתה במתח מהראשון ולמעשה הם לא המשיכו כלום אלא השלימו כל מיני פרטים..(בקטע של הצוהר)

בקטע של הרפסודה היה המשך דווקא..

לפי הפרומו הפרק השלישי אבל יהיה מטורף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה פרק היה.

שמתם לב שהרי כל מי ששרד היה באותו "חדר" במטוס?

אולי זה כן היה צירוף מקרים "משעשע"?

לוק הכי גבר שם.

ד"א, חשבתם לעצמכם - איך ייתכן שהצוהר עמוק מאד, אבל בקע ממנו אור ממש חזק?

אה, ולדעתי זה אי מכני, כאילו מישו מותח אותם.

שמעתם את השרשראות של מה שמשך את לוק?

(איך התפוצצתי מצחוק שהארצט הזה התפוצץ. xD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--------------------הסוף של העונהה :'(--------------------

התאוריה שלי היא- שהילד הכושי הוא הילד שדניאל חיפשה כל הזמן כי גם יש לו כוחות מיוחדים אם אתה זוכר

והאלה שחטפו הם אולי האחרים, אבל האחרים זה גם עשן שחור שמשך את לוק לבור אז את זה נדע בעונה ה2

בדיוק מה שאני חושב! זה חייב להיות האחרים! ושדניאל אמרה שהיא שמעה שהם מחפשים את הילד היא בטח חשבה שהם מתכוונים לינוק ובגלל זה היא לקחה אותו אבל הם בטח התכוונו לוולט...

אחלה פרק היה.

שמתם לב שהרי כל מי ששרד היה באותו "חדר" במטוס?

אולי זה כן היה צירוף מקרים "משעשע"?

זה די ברור שכולם יהיה מאותו "חדר" כי חלק מהמטוס נפגע חזק ואלה שהיו שם מתו והחלק שלא נפגע חזק האנשים שם לא מתו וזה החלק שהם היו בו...

אה, ולדעתי זה אי מכני, כאילו מישו מותח אותם.

שמעתם את השרשראות של מה שמשך את לוק?

גם אני שמעתי את זה! ואני לא הבנתי מה זה אמור להביע! למה יש שרשרות?

נ.ב. אני שמח להודיע לכם שהוט כבר חתמו עם HBO על הקניה של העונה השניה של אבודים... אבל אין לי מושג מתי זה יגיע...

עריכה:

בדקתי וכננראה שהעונה השניה תעלה כנראה בינואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך קשה היום להשיג סדרות חדשות, ואני חושב אפילו שזה מוצדק לאור העובדהב שחברות הכבלים והלווין מתעכבות ומביאות סדרות באיחור של חצי שנה! למי יש כוח לחכות עד חודש ינואר לראות את הסדרה!!!

דרך אגב, זה מאוד מאוד מעצבן :-X. הם ממשיכים למתוח אותנו ולהביא רק השלמות של פרטים בסדרה, אבל כבר רוצים להבין את הסיפור או לפחות חלקים יותר ברורים ממנו....

ובפרומו "האחרים" נראו כזומבים או שאני לא שמתי לב טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום פרק , רק ראיתי את התקציר של הכל מזה שהם מתרסקים עד לזה שהם מוצאים את הדלת וגם חוטפים את הילד בסירה .

אני מת לראות הכל מהתחלה , אבל איפה אני משיג את זה ( אהבתי נורא את הסידרה - בהתחלה חשבתי זה סרט ) חבל שלא עשו את זה סרט זה היה אחד הדברים הכי יפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום פרט לא ידוע על אלה שחטפו את וולט חוץ מזה שהם היו על סירת מנוע, עם אקדחים.

ובסוף של הפרק השני מביאים פורומו, מה שהולך לקרות בפרק השלישי! ממנו ראינו זומבים רודפים אחרי הרופא ואבא של וול והקוריאני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פצצה של סדרה

אני וחבר שלי שנה שעבר עשינו כל יופ שישי 4 פרקים

שהגענו לפרק 17 ביום שישי אחד

יעני התחלננו בפרק 17 וראינו את הסוף

ושנגמר כמעט בכינו איזה מתח

אני רוצה לספר כבר תאוריות שלי ע''פ מה שראיתי בפרק ה1 של העונה ה2 אבל אני לא רוצה להרוס לאנשים פה שלא ראו עדין את הפרק הזה

אם ראיתם אז תאשרו שאני אוכל לספר כי בד''כ אני צודק :xyxthumbs:

ראסמי לוק אחי גבר, גם סוייר אבל הוא מניאק

אבל בקשר לאי המכני, אני לא יודע, למה נכון לוק היה נכה עד להתרסקות? אין דבר כזה שאחרי התרסקות מתרפאים מנכות, אפילו ללא התרסקות, פשוט אין דבר כזה, יש משהו מוזר באי, כולל השרשארות שמשכו את לוק, העשן שיצא מהחור, עוד משהו שיש בבפרק ה1 שאני לא אספר (של העונה ה2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...