מי ראה את הפרק האחרון(25) של אבודים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה את הפרק האחרון(25) של אבודים

neogod

Recommended Posts

אז מה הם אמורים להראות לך? את כל הפעמים שהוא צד? גם אם היו מראים לך אותו ב200 מקרים שונים שהוא צד אם רובה היית יכול להגיד שבפעם ה201 הוא צד עם סכין....

וכנראה הניסיון שלו הוא באמת מהדבר הזה שהוא רצה לעשות ולא נתנו לו בגלל שהוא נכה... ראית גם כמה סכינים היו לו במזוודה הזאת שלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב נשברתי בלחכות לפרק 3 ולראות את 2 ו3 ביחד

התאוריה שלי היא שזדינג או איך שקוראים לו...- נכון הוא שאל את לוק? זה אתה? אז הוא מחכה להרלי...למה..: כי במחשב הזה הוא שם את המספרים...של המזל הרע של הרלי...ואיך שהוא הם מתקשרים אחד לשני ביחד הבנתם?

עכשיו החולים כנראה חטפו את וולט

אני לא יודע מאיפה בא בהזינגזג הזה נדע בטח בפרק 3-4

ובפרומו לפרק 3 מופיעה אישה חדשה שמופיעה באתר של LOST...כחדשה...

היא אמרה גם אם שמעתם אם הם מהטיסה שלה...כנראה יש עוד ניצוליםפ באי הזה...שהיו מהחלק האחורי של המטוס...ומי שלא ניצל חלה...אני לא יודע במה הם חלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נשברתי בלחכות לפרק 3 ולראות את 2 ו3 ביחד

התאוריה שלי היא שזדינג או איך שקוראים לו...- נכון הוא שאל את לוק? זה אתה? אז הוא מחכה להרלי...למה..: כי במחשב הזה הוא שם את המספרים...של המזל הרע של הרלי...ואיך שהוא הם מתקשרים אחד לשני ביחד הבנתם?

עכשיו החולים כנראה חטפו את וולט

אני לא יודע מאיפה בא בהזינגזג הזה נדע בטח בפרק 3-4

ובפרומו לפרק 3 מופיעה אישה חדשה שמופיעה באתר של LOST...כחדשה...

היא אמרה גם אם שמעתם אם הם מהטיסה שלה...כנראה יש עוד ניצוליםפ באי הזה...שהיו מהחלק האחורי של המטוס...ומי שלא ניצל חלה...אני לא יודע במה הם חלו .

למה?

למה אתה לא יכול לכתוב ספויילר בגדול מעל ההודעה??

לעזאזל אנשים כסילים.

מזל ששמתי לב שזה הולך להיות ספויילר. ובכל זאת הרסת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ספויילר! הוא סתם זרק השערה למה שהולך לקרות, אז זה לא אמור להרוס לך כלום גם אם תקרא!

לא, אפילו לא התחלתי לראות את העונה השניה, וראיתי שהוא הזכיר מה קרה עם החטיפה של וולט.

ולכן הפסקתי מיד לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספולייר!**** שלא יבכו אנשים

האלה מהים שחטפו את וולט...הראו אותם בפרק 2 בסוף

הם החולים באי השני........

הפרק ה3 עומד לענות על פול שאלות בטח

כי גם נוספה אישה

פצצה של סדרה תאמינו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

===ספויילר אפשרי===

כמה שטויות בהודעה אחת...

האלה מהים = Others, ולא בטוח בכלל שהם אלו שהראו בסוף הפרק השני, יכול להיות שהם הניצולים מהTAIL SECTION של המטוס ולא קשורים לOTHERS...

באי השני= חלק אחר מהאי הרגיל לדעתי... אין אי שני (בינתיים לפחות)

ודרך אגב, אנשים שמכורים לסדרה בדוק מה וולט אומר, והוא אומר משהו כזה: dont press the buttons, buttons are bad, והם הגיעו למסקנה שהוא אומר את זה אחרי שבודדו את הקול שלו, והריצו אותו הפוך

ודרך אגב, האישה החדשה שדיברת אליה קודם כבר הופיעה בעונה הראשונה .. היא באה ודיברה עם ג'ק בנמל לפני שהם המריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שישאירו אותנו במתח אחי

אם לא אז זה לא היה סדרה כלכך טובה

מעניין לאיזה כפתורים וולט התכוון

אמרתי לכם שכנראה החצי של המטוס השני באי הזה

כי האישה הזאתי הייתה גם בטיסה כמו שאמרו שג'ק פגש אותה

אז יש שם עוד ניצולים אם לא נדבקו במחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלא בספויילרים

יצא אתמול הפרק ה-3!

בפרומו של הפרק השני רואים אנשים רודפים אחרי הקוריאני, השחור וה"קאובוי" ההוא (מצטער, שכחתי שמות!), אז האנשים האלה הם לא רעים...הם פשוט היו בחלק האחורי של המטוס, והם פחדו משלושתם כי הם לא ידעו גם שיש עוד אנשים באי!

והאישה, שגם אותה ראו בפרומו, היא הייתה איתם גם בחלק האחורי של המטוס!

לא יודע מה איתכם, אבל הסדרה מתחילה להיראות לי טיפה מטופשת! ללחוץ על כפתור כל 100 דקות כדי להציל את העולם :-X...

לא רואה לאיפה עוד הם יכולים לפתח את העלילה, אבל מקווה שאני טועה ושהפרק הבא יהיה גם מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...