איזה מדיות DVD איכותיות ומחזיקות לאורך זמן? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מדיות DVD איכותיות ומחזיקות לאורך זמן?

lisly

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, Borg,

לפי ההסבר שלך זה לא איזה עינין כימי שמשפיע על החומר.

אז אם נניח שאצליח לשמור יפה יפה על הדיסק בתוך אריזה, הוא ישאר בכל זאת שנים?

או שמה שאתה טוען שהציפוי מתקלף מאליו.

לי אין הרבה ניסיון עם . אני יודע ש CDROM מחזיק הרבה זמן גם אם הוא מאיכות ירודה.

יש לי הרבה תוכנות/סרטים על CDROM בערך 4 שנים (על פירמות שונות שתמיג נמכרו במבצע) ולא נתקלתי בבעיה.

האם שונה מהותית מ CDROM ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הזו קיימת בכל דיסק (CD\DVD) מאיכות נמוכה.

אם תשמור את הדיסק באריזה סגורה, אז זה יאריך את משך החיים שלו במידה מסויימת, אבל עדיין עדיף להשתמש בדיסקים איכותיים.

במידה ותצרוב סרט על דיסק לא איכותי, והבדיקה שאחרי הצריבה העלתה כי הצריבה הסתיימה בהצלחה, אז אם הדיסק יפגם אחרי תקופה מסויימת אולי תוכל עדיין לצפות בסרט, אבל לא להעתיק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר קשור לעובי הציפוי של הדיסק ולאיכות שלו.

בדיסקים לא איכותיים, אז הציפוי פשוט מתקלף ולא מגן על הדיסק.

זה רלוונטי ל CD ולא ל .

ב אין ציפוי. יש שתי שכבות פלסטיק. מה שרלוונטי ל זה איכות ה DYE (הצבע שאותו צורבים), איכות הדבק שמדביק בין השכבות, איכות ההדבקה עצמה והגימור.

מאיפה הרעיון שדיסקים תקינים מפירמות "זולות" עושים בעיות אחרי תקופה?

יש למישהו ניסיון עם זה או שזה מסע הפחדות "פרסומי" למדיות יקרות.

מישהו יכול להסביר מה התהליך שגורם למדיה לאבד את המידע?

זה מבוסס על נסיון של אנשים (בעיקר בחו"ל) שצרבו כמויות אדירות על מגוון אדיר של מדיות. לדוגמא אנשים שבנו ספריה של מאות ואחרי שנה מצאו עצמם עם חתיכות פלסטיק. בנוסף, יש תוכנות שבודקות את איכות הצריבה הראשונית (כמו KPROBE למשל) שלה השפעה לא קטנה על שימור המידע והמאפיין למדיות הזולות הוא פעמים רבות איכות צריבה ראשונית נמוכה.

במחירים של היום אין סיבה לקנות מדיות זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי שאני קצת בשוק, פשוט הייתי חודשיים בשבטה, אבל יצא לי להסתכל במקרה בעלון של BUG וראיתי שם 25 דיסקים של , שהם גם DL, במחיר של 65 ש"ח. האם זה שווה משהו או בלאי ? ( :kopfpatsch: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי וזה קצת מטעה - המחיר ליחידה אחת הוא 47 ש"ח ובנוסף לכך יש מדיות רגילות באותה מודעה (במקום לשים את זה במודעה חדשה) שעולות 27 ש"ח למארז של 10 יחידות של +/-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...