יש לי כמה שאלות בקשר ללוח אם שלי כנסו בבקשה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי כמה שאלות בקשר ללוח אם שלי כנסו בבקשה

AVI.S.T

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות בקשר ללוח אם שלי

1.אני רוצה לדעת עם הלוח אם שלי תומך בדיסק קשיח SATA?

2.אני רוצה לדעת עם אני יכול לחבר שתי זכרונות (אם אפשר אז איזה סוג של זכרונות אני יכול כמה מהירות אני יכול ואיזה טכנולוגיה למשל :DDR, וכו')?

וזהו

הנה התפריט של הלוח אם שלי (EVEREST):

abc7wa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונה, המעבד שלך עובד ב 20X134, ומכאן אני מניח שה BUS הבסיסי הוא 133MHz (יש טיפה זיוף כלפי מעלה, לא נורא), וכמובן שהמעבד שלך עובד ב BUS של 533MHz (כיוון ש INTEL עובדת עם מכפלה של 4 - 133 * 4 = 532 -> 533MHz), כלומר מה שמכונה פנטיום 4 B.

לפי ה BUS, הזיכרון שלך כרגע עובד ב 266MHz (זיכרון DDR עובדת במהירות כפולה, כלומר - 133 * 2 = 266MHz). זה נראה לי קצת מוזר כיוון שמדווח שיש לך זיכרון מסוג PC2700, שמיועד לעבוד בתדר מקסימלי של 333MHz, ובנוסף הלוח שלך תומך בזיכרונות מסוג DDR333. אולי מוגדר ידנית אצלך ב שהזיכרון יעבוד על 266MHz, ולא אוטומטית (מה שלדעתי היה מעלה אותו ל 333MHz). אם אתה נשאר במצב הקיים, אולי תרצה לעלות את מהירות הזיכרון ל 333Mhz כדי לקבל תוספת ביצועים קטנה.

אם אתה קונה זיכרון נוסף, אין סיבה שלא לקנות זיכרון DDR400, כלומר זיכרון שמיועד לעבוד במהירות של עד 400MHz. זיכרון כזה אמור לעבוד בלי בעיה במחשב שלך גם ב333MHz וגם ב 266MHz.

בקשר למהירות של הזיכרון - היא לא תעבור את ה 333MHz בכל מקרה, גם כי הזיכרון הישן מוגבל לעד 333MHz, וגם כיוון שהלוח תומך בעד זיכרון DDR333.

לפי הלינק שירח אפל נתן, אני לא רואה שהלוח תומך בערוץ כפול, כלומר אני לא רואה סיבה לא לקנות זיכרון בגודל 512MB. ביחד עם ה 256MB שיש כרגע יהיו לך 768MB שירוצו ב 266MHz, או ב 333MHz - איך שתגדיר ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יהיה יותר מהיר מכיוון שהוא פחות ישתמש בזיכרון הוירטואלי (יהיה לו יותר מרחב פיזי)

בקשר למהירות של הזיכרונות לדעתי הם כרגע עובדים על 333 (תביא את הלשונית כדי לדעת בוודאות)

פשוט עובדים על מחלק 4:5

אבל בכל מקרה הלוח הזה לא תומך במהירות יותר מאשר DDR333

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

כמו שאמרתי מהירות הזיכרון היא 167 כלומר DDR333

הזיכרון החדש גם יעבוד במהירות הזאת

תקנה DDR400 פשוט (ADATA,TWINMOS)

סלוט של 256MB עולה בערך 180 שקל

סלוט של 512MB עולה בערך 310 שקל

ההמלצה שלי 512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - אני טעיתי - חשבתי שאצלך ה FSB וה BUS לזיכרון עובדים באותה מהירות, אבל מסתבר שה FSB שלך הוא 133MHz (או 533MHz מעשית) כמו שאמרתי, אבל ה BUS של הזיכרון הוא 166MHz (או 333MHz מעשית).

וכמו שנאמר לך קודם - פשוט תקנה סטיק אחד בגודל 512MB מסוג DDR400, ותחבר אותו בנוסף לסטיק שיש לך כרגע. בסה"כ יהיה לך768MB (512MB+256MB), שיעבוד במהירות המקסימלית האפשרית - 333MHz. אין יותר מה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...