בכמה מעלות של הX800GT של POWERCOLOR אני יודע שאני צריך להפסיק ??? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכמה מעלות של הX800GT של POWERCOLOR אני יודע שאני צריך להפסיק ???

Black_Citadel

Recommended Posts

תעשה , שיתחילו להופיע לך כל מיני עיוותים ובעיות תצוגה תוריד קצת עד שזה מפסיק, אל תייחס חשיבות רבה לטמפרטורה...

בכרטיסי מסך מה שאומר לך להפסיק זה לא הטמפרטורה כי אתה לא מעלה מתח, אלא העיוותים ובעיות תצוגה, בעיקרון הכרטיס לא אמור להתחמם כמעט מהאוברקלוק...

אז עוד פעם, אל תשים לב לטמפרטורה יותר מידי בכרטיס מסך אלא אם העלת מתח על ידי צריבת ביוס מיוחד\וולטמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מתחיל, ב5MHZ כל פעם ולתת לזה לנוח איזה דקה כדי לראות שהוא יציב בין כל פעם שאני מעלה ? בנוגע לעוותים בעוית תצוגה, אני יצטרך להפעיל על פעם איזה משחק כבד בשביל זה או שאני ישים לב לזה אפילו במצב IDLE של המערכת ? אהה ועוד משהו, זה לא יפגום בכרטיס (כשאני מגיע למצב שהוא מעוות את התצוגה ואז מחזיר אותו) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה , שיתחילו להופיע לך כל מיני עיוותים ובעיות תצוגה תוריד קצת עד שזה מפסיק, אל תייחס חשיבות רבה לטמפרטורה...

בכרטיסי מסך מה שאומר לך להפסיק זה לא הטמפרטורה כי אתה לא מעלה מתח, אלא העיוותים ובעיות תצוגה, בעיקרון הכרטיס לא אמור להתחמם כמעט מהאוברקלוק...

אז עוד פעם, אל תשים לב לטמפרטורה יותר מידי בכרטיס מסך אלא אם העלת מתח על ידי צריבת ביוס מיוחד\וולטמוד

סליחה על האופטופיק אבל איך צריבת ביוס מעלה מתח? חשבתי שאפשר להעלות מתח רק ע"י שינוי בביוס של לוח האם או ע"י hardmod(וולטמוד)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...