בעיות בחיבור המקלדת למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בחיבור המקלדת למחשב

davidb151

Recommended Posts

שלום,

יציאת ה-PS-2 שלי נדפקה, וכדי להימנע מלטפל בלוח האם החלטתי בהתאם להמלצות לרכוש מקלדת בעלת חיבור USB.

כשהלכתי שמח וטוב לב לחנות הקרובה למקום מגוריי, הציע לי המוכר לרכוש מתאם USB-PS-2, כך שאוכל להמשיך ולהשתמש במקלדת (ה-PS-2) הישנה שלי אך לחברה לכניסת ה-USB של המחשב.

שמח וטוב לב רכשתי את המציאה, חיברתי את המקלדת באמצעות המתאם, ליתר בטחון הגדרתי ב- את Legacy כ-Enabled, ו... אז החלו הבעיות.

Windows XP לא זיהה דבר וחצי דבר וכמובן שהמקלדת לא פעלה. ניסיתי לעבור בין כל ה-Port-ים של ה- - נאדה.

לבסוף, חיברתי Hub "פושטי" שיקבלתי במתנה כפרדומת (מפצל יציאת אחת לארבע יציאות) - והפלא ופלא, כשחיברתי את המקלדת והמתאם שלה דרך ה-Hub - סופסוף Windows התעוררה לחיים, ו... זיהתה (את המקלדת) כ-Unknown device המחובר ל-. מובן שהמקלדת המשיכה לא להגיב.

ניסיתי לחבר את המקלדת באמצעות המתאם למחשב אחר - ושם מיד זוהתה כ-Unknown device (ללא שימוש ב-Hub), וכמובן - לא פעלה...

שתי שאלות בפי:

1. כיצד זה שרק לאחר שימוש ב-Hub המקלדת (לא) זוהתה? להזכירכם, ניסיתי לחבר אותה באופן ישיר לכל יציאות ה-USB, כולל זו שה-Hub מחובר אליה.

2. למה ל#@%$ המקלדת אינה מסכימה לפעול? האם יש צורך בדרייבר? מדובר במקלדת "פושטית" וגנרית, Plug&Play ממיטב התוצרת הטיוואנית.

כתמיד - אודה על עזרתכם האדיבה,

דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...