רגע לפני שאני נוסע לקיסריה להשאיר את המחשב לתיקון - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני שאני נוסע לקיסריה להשאיר את המחשב לתיקון

shubilmobile

Recommended Posts

טוב אנשים אני לא טכנאי מנוסה אבל בתור אחד שקרא המון על טכנאות........3 צפצופים כשהמחשב אמור להדלק ולא נדלק זה כרטיס מסך :)

לא מחובר לא תקין לא יודע מה אבל זה כרטיס מסך.

או למרות שזיכרון זה אמור לא לצפצף אלא פשוט לא לעלות......

תנסה להוציא את הכרטיסים ולחבר שוב או לנסות לחזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקה אחרי ששיחקתי עם המקומות של הזכרונות התחיל לצפצף לי המחשב . בקיצור אם תוציא את החיבור להרד דיסק גם אהיו ציפצופים ואם תוציא כרטיס מסך אהיו ציפצופים גם כן ....... לרגע חשבתי אולי אני יוציא חלק חלק וארשום כמה צפצופים זה עושה כשנגיד אני מוציא כרטיס מסך ;) רעיון טוב לא? וזה עוד ב 4:30 בבוקר! (אני פשוט גאון :lol:) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שממ לא גאון אפילו רחוק מזה !

אם היית קורא קצת בספר של הלוח היית רואה :

"הפעלה של המערכת ללא כרטיס מסך או עלולה לגרום בילתי הפיך ללוח אם" !

עכשיו בבקשה תעשה את הניסויים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הפעלה של המערכת ללא כרטיס מסך או עלולה לגרום בילתי הפיך ללוח אם"

חחח השטות הכי גדולה ששמעתי. :lol:

בכל מעבדות המחשבים בעולם הדרך לגלות את מקור התקלה במקרה כזה הינה להחליף רכיבים אלה (זכרון \ כ. מסך \ מעבד), לפעמים גם ללא אחד מהם, ולראות מה קורה.

אין שום נזק שיכול להגרם ללוח ע"י הפעלתו ללא אחד מהרכיבים הנ"ל.

הBIOS פשוט עוצר את הPOST או לא נדלק בכלל.

ובקשר לשאלה בת'ראד הזה ברוב המקרים צפצופים מתמשכים מורים על תקלה בזכרון.

לא תוכל לדעת אם יש נזק נוסף עד שלא תחליף את הזכרונות הפגומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להעביר את הזכרונות SLOT ולבדוק שחיברת נכון כי גם לי קרה לא פעם שהם פשוט לא היו מחוברים עד הסוף כי צריך להפעיל קצת לחץ....לא יותר מדי!

בקיצור אם החלפת זיכרונות וזה לא זה אז זה הכרטיס מסך.

אחד משניהם - זה לא משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את כרטיס המסך, תפעיל, אם יש את אותץם הציפצופ]ים יכול מאד להיות שזה כרטיס המסך, תעשה את זה עם שאר החלקים, זה המון עבודה של הכנסה והוצאה ואני אישית שונא את זה מוות, אבל רק ככה אפשר לדעת מה קרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

תודה רבה על כל העזרה.

אני חוזר אליכם רק עכשיו כי כל הסופ"ש לא היה לי מחשב (DUH?!?). שאלו אותי כמה שאלות:

איך זה שאני מתכתב והמחשב שלי מקולקל? התכתבתי מהעבודה ביום חמישי.

האם המחשב עבר זעזועים או שינויים? לא! התקלה ארעה באמצע משחק בלי שום התרעה.

אני מאוד הייתי רוצה לנסות את כל מה שאמרתם לי לנסות אבל המחשב כבר הועבר לטכנאי ביום חמישי אחה"צ.

אני אמור לקבל את התשובות היום בצהריים ואעדכן אתכם בהמשך.

שוב תודה על הכל, מצידי מקומכם בגן עדן מובטח (בינינו, זה לא תלוי בי), אני מצטער אם זה שביקשתי עזרה

למרות ששלחתי את המחשב לבדיקה נראה כמו בלבול מוח, יש לי שם שתי עבודות מסטר (שלי ושל חברה שלי)

והגיבוי (כמה חכם) נמצא ב-PARTITION אחר על אותו הדיסק הקשיח, אתם יכולים להבין מדוע אני לחוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, המחשב שלי אצלי ולהלן הממצאים:

זה היה הזיכרון שהלך פייפן. לא ידוע למה ואיך, הוא פשוט נדפק.

זה היה mushkin 256 2100 basic. עד כמה שאני יודע הוא נחשב לאמין, כנראה שזה קורה לפעמים.

מה אתם אומרים? גם אתם נתקלתם בבעיות עם הזיכרון הזה? האם זה שהוא נדפק כששיחקתי במשחק שגדול

קצת על הכרטיס מסך מעיד על הסיבה? :-\

נ.ב. החלפתי ל- micron 256 . הוא קצת יותר יקר אם כי עד כמה שאני יודע אין הבדלים גדולים בינו

לבין ה-. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ב-99.9% שהבעיה היא או שהזיכרון הלך או שהוא לא מחובר טוב. קרה לי כבר פעם פתחתי את המחשב ושמתי לב שהזיכרון לא מחובר טוב.

כרגיל אני צודק(זה לא שאני מנסה להשוויץ :P)

אני חושב דווקא שהזכרונות נדפקו לך בטח מאיזה קצר או איזו מכה למחשב. ע"פ דעתי הזיכרונות הקודמים ששלך יותר איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...