התלבטות בין קניית MX510 לבין MX518 ... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין קניית MX510 לבין MX518 ...

FIRE-KID

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שתתחרט על הMX518, הוא עכבר מצויין, הוא יותר טוב מ510, וזה ממש לא חרטא הדיוק שלו, בייחוד אם משחקים משחקים.

ה510 גם קניה טובה, אבל עדיין ה518 טוב ממנו.

ובכל מקרה תדע.

ברגע שקונים כבר חבל לאכול את הלב על חרטות זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנתם אותי נכון, שלא תטעו ה 518 עכבר טוב ביותר ובמחיר 240 הוא עוד איכשהו משתלם אבל בכללי נותנים יותר מידי חשיבות לכל ה DPI פיקסלים ביטים רוחבי פס וכו' מה שאני בא להגיד שגם עכבר ב 100 שקל יכול לעשות את העבודה מצויין! ולא חייבים להשקיע 300 שקל בעכבר!. בכל מיקרי תתחדש ואני בטוח שתהנה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי..

נגיד אתה משחק CS

ואתה עם צלפים אז אתה צריך סנסיביטי נמוך שלא יעשה לך סיבוב מנגיעה קטנה אז אתה מעביר ל 400DPI

וכשאתה משחק עם M4A1 למשל אז שים 800\1600DPI, מה שנוח לך.

בכל מקרה בכל משחק זה שונה, זה לפי סביבת המשחק, שאתה משתמש, הקואורדינציה והנוחות שלך וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנתם אותי נכון, שלא תטעו ה 518 עכבר טוב ביותר ובמחיר 240 הוא עוד איכשהו משתלם אבל בכללי נותנים יותר מידי חשיבות לכל ה DPI פיקסלים ביטים רוחבי פס וכו' מה שאני בא להגיד שגם עכבר ב 100 שקל יכול לעשות את העבודה מצויין! ולא חייבים להשקיע 300 שקל בעכבר!. בכל מיקרי תתחדש ואני בטוח שתהנה ממנו.

כנראה שאתה נוב לא קטן ויש לך בעיות קורדיניציה חמורות אחרת אני לא יודע מה נסגר איתך

אני משחק CS דיי הרבה ועם העכבר הקודם אז הכוונת כל פעם נתקעה לי שהזזתי אותה בטיל

ועם ה518 אין לי בכלל בעיות כי הוא רגיש לתנועות מהירות חדות וחלשות ומה שת'לא רוצה אז אל תבלב בביצים ולך תשחק סוליטר עם העכבר גולה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...