האם באמת קיים LCD שמתאים לגיימינג רציני? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת קיים LCD שמתאים לגיימינג רציני?

Danman

Recommended Posts

היי, עשיתי חיפוש בפורום, אבל לא הגעתי עדיין למסקנה.. היו דיונים על משחקים שהם 'טובים' למשחקים, אבל אני מחפש שלמות.

האם באמת יש LCD שיוכל להחליף את ה CRT המתיישן שלי? אני משחק קאונטר סטרייק ואנריל טורנמנט ואני לא יכול להתפשר על שום דבר. (בלי שום מריחות, בלי FPS פחות ממושלם)

יש כיום LCD שיכול לעמוד בדרישות? (בלי הגבלת תקציב), או שאני עדיין צריך לחכות להתקדמות הטכנולוגיה..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מפרט כמו שלך לא נראה לי שיש מסך לגיימינג שמתאים לך.

אבל במקרה שזה לא המפרט, יש כמה וכמה מסכים שיתאימו מאוד :xyxthumbs: כמו לדוגמא זה שבחתימה שלי, וה710T.

מה זה?! החתימה שלך השתנתה פתאום...בהתחלה היה כתוב ג'יפורס 4...טעות שלי.

וגם שכחתי ששיניתי תחתימה, אז תמחק כל מה שכתבתי למעלה.

יש בהחלט מסכים שיתאימו לך... מה התקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את המפרט, זה המחשב הישן שהיה לי - בכל אופן, אני מעדיף מסך 19"', אבל אם מסכי 17" מציגים ביצועים טובים יותר אני אתפשר על הגודל

עריכה: אני לא הולך להתפשר על מחיר.. אני מבין ש HIGH-END LCDS הם בין 3000-4000 ש"ח - אז אני מניח שזהו התקציב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- הזה פשוט אסון

יש לי כזה בעבודה ופשוט התחרפנתי

החלפתי לאיזה 17 זול שעדיף עליו והזמנתי 710T חדש

אני ממליץ על ה-Viewsonic VP191 או VP930

ה-930 אמור להגיע לארץ כל יום ולהחליף את ה-191

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה930 יהיה שווה את ה500~ שקל הפרש? ראיתי בנצ'ים של 191, והוא באמת נראה טוב, שומר על MS נמוך מ16 תמיד. השאלה היא - זה מספיק ? בשביל מהירות שאני לא אבדיל בעין בלתי מזוינת בינו לבין CRT ?

ובמה ה930 אמור לשפר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-930 על הנייר (אין עדיין ביקורות) אמור לתת קונטרס טוב יותר (1:1000 לעומת 1:700) ואמור להיות דק יותר מה-191

השאלה אם תצליח להשיג את ה-191 כי הייצור שלו די הפסיק (או ממש על סף סיום)

הבעיה הכי גדולה עם ה-191 היא שיש 3 דורות של פנלים שמשתמשים בדגם הזה ויש בילבול גדול לאיזה דור המסך שאתה קונה שייך (דור ראשון 25 מילי שני 16 מילי שלישי 8 מילי)

ה-930 בא לענות על הבעיה הזאת שמוכרים 191 ישן ללקוחות המעוניינים ב-191 מהדור החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, עשיתי חיפוש בפורום, אבל לא הגעתי עדיין למסקנה.. היו דיונים על משחקים שהם 'טובים' למשחקים, אבל אני מחפש שלמות.

האם באמת יש LCD שיוכל להחליף את ה CRT המתיישן שלי? אני משחק קאונטר סטרייק ואנריל טורנמנט ואני לא יכול להתפשר על שום דבר. (בלי שום מריחות, בלי FPS פחות ממושלם)

יש כיום LCD שיכול לעמוד בדרישות? (בלי הגבלת תקציב), או שאני עדיין צריך לחכות להתקדמות הטכנולוגיה..

תודה.

אני בדיוק כמוך. משחק גם ut וגם cs... אתה בטח מכיר אותי מהקהילה.

לפני כחודש קניתי מסך של L1750HQ. אחלה מסך עם 8ms. אין מריחות במשחקים, ורואים מצויין... אני מאוד מרוצה ממנו.

בהתחלה התלבטתי בין 1780Q לבין ה- samsung 730B, והחלטתי ללכת על ה- בגלל האחריות (הגרועה של סמסונג).

חוץ מזה שכשראיתי את המסכים בפעולה, ההבדלים לא היו משמועתיים (אם היו בכלל).

המסך עלה 2500 שקל ולאחר שבדקתי את הנושא, הגעתי למסקנה שהמסך L1750HQ הוא אותו מסך, רק בלי כל הצעצועים ו- Pivot.

והמחיר 800 שקל פחות אז אין בכלל על מה לדבר...

אני עובד עם המסך הזה חודש, והוא מצויין. אין מריחות משחקים, fps 75 (עם vsync) והכי טוב, אין פקסלים שרופים (קניתי 2 מסכים כאלה ובאף אחד מהם לא היה).

לפי דעתי, כל מסך שתקנה עם 8ms ופחות (יש היום כבר 4ms של viewsonic) המשחקים ירוצו חלק עליו. בקשר לזוויות צפיה שבמשחקים לדעתי הוא פקטור חשוב, כל מסך בנפרד.

אני הייתי בודק 2 מסכים

ViewSonic VX924

ViewSonic VP-191b

על סמסונג לא הייתי הולך בגלל האחריות, ועם כל הכבוד ל- ולשאר החברות, המסכים שלהם לא מגיעים לרמה של vs.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאפה המידע הזה בדיוק?  :o

מהאתר של היבואן...

(לעניין נקודות שרופות BURNED PIXELS) תחול רק במידה ויתגלו למעלה מ- 3 נקודות שרופות

במסך 15" ולמעלה מ- 5 נקודות שרופות במסך 17" ו/או גדול ממנו. נקודות שרופות בקבוצה ייחשבו

לצורך כתב האחריות זה כנקודה שרופה אחת. כל שאר תנאי האחריות למסך הנם כמפורט להלן:

http://www.chayon.co.il/AgreementPage.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...