Arctic silver 5 שמועה .... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Arctic silver 5 שמועה ....

PuMbA

Recommended Posts

התקשרתי ל חברה K.S.P ונציק שירות אמר לי ש המשחה טרמית : Silver 5 לא טובה בכלל היא מתחילה להתפורר אחרי כמה זמן האם זה נכון או שהוא סתם אמר לי ? הרי יש לו אינטרס למכור לי אז למה הוא אמר לי את זה והיה להם במלאי ...

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי ל חברה K.S.P ונציק שירות אמר לי ש המשחה טרמית : Silver 5 לא טובה בכלל היא מתחילה להתפורר אחרי כמה זמן האם זה נכון או שהוא סתם אמר לי ? הרי יש לו אינטרס למכור לי אז למה הוא אמר לי את זה והיה להם במלאי ...

תודה מראש :xyxthumbs:

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר למה אתה שם לי תמונה דבר אני רוצה לדעת אם לקנות אותה כי כל הזמן אני שומע רק דברים טובים ואני מתקשר לחברה שרוצה למכור את המוצרים שיש לה והוא אומר לי עדיף לך להשאר עם המשחה של הקירור שאתה קונה כי הסילבר 5 לא טוב הוא מתפורר אז תגידו לי מה לעשות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP זאת החנות היחידה שאני מכיר, שבה הצליחו לחבר למעבד הפוך (Athlon XP)  :s07: , זה קרה לחבר שלי לפני כמה שנים...

מאז אני לא סומך עליהם בכלום.

:kopfpatsch:

היא מצוינת עזוב אותך...

החנויות האלה עוד יכולות להמליץ על הפאד הטרמי שמגיע עם הקירור המקורי על פניה ... :nixweiss:

למה ?

רק הם יודעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לאלא שכאן בפורום :xyxthumbs: סמוך אלי :xyxthumbs:

אתה מעדיף להאמין לבן אדם אחד מאשר לאלפי אנשים בפורום הזה? ישר כח HW זון!

אני פעם לא האמנתי לאלא שאמרו לי לא לקנות לוח אם של , לא הקבשבתי, אני הקשבתי למוכר השקרן ותאב בצא הזה, ועכשיו אני לא יכול לעשות לו OVER-FUCKING-CLOCK!!!!! :pissed::kopfpatsch:

תקשיב לנו. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לאלא שכאן בפורום :xyxthumbs: סמוך אלי :xyxthumbs:

אתה מעדיף להאמין לבן אדם אחד מאשר לאלפי אנשים בפורום הזה? ישר כח HW זון!

אני פעם לא האמנתי לאלא שאמרו לי לא לקנות לוח אם של , לא הקבשבתי, אני הקשבתי למוכר השקרן ותאב בצא הזה, ועכשיו אני לא יכול לעשות לו OVER-FUCKING-CLOCK!!!!! :pissed::kopfpatsch:

תקשיב לנו. נקודה.

נחמד אתה אהבתי..

אבל לא ידעת שאי פאשר לעשות עם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח אי אפשר לעשות אובר קלוק עם זה חוק מספר אחד !!! חחחחחחח

ותודה אחים אני יקנה אותה המוכר הזה בן אדם מניאק

ðçîã àúä àäáúé..

àáì ìà éãòú ùàé ôàùø ìòùåú àåáø÷ìå÷ òí àéðèì ?

לא, לפחות לא בלוח שלי (תראה בחתימה שעומדת להשתנות)

נ.ב: מצטער על הג'בריש זה המחשב שלי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן תהיה מאוד זהיר איתה PUMBA , המשחה הזאת עשוייה כמעט כולה מכסף טהור והיא מוליכה חשמל תזהר לא להפיל על הלוח ולא למרוח יותר מידי שימרח לך החוצה ויקצר מגעים בלוח

ואל תבהל מהגודל (אפשר לקרוא לזה גודל?) של השפורפרת , זה מספיק להמון פעמים אם תצטרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...