האם לדעתכם ישראל הייתה צריכה להרוס את בתי הכנסת בגוש קטיף? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לדעתכם ישראל הייתה צריכה להרוס את בתי הכנסת בגוש קטיף?

AVL

האם לדעתך ישראל הייתה צריכה להרוס את בתי הכנסת בגוש קטיף?  

947 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ישראל הייתה צריכה להרוס את בתי הכנסת בגוש קטיף?

Recommended Posts

מה שאותי הרגיז מאוד. זה הקטע שהם רואים את בתי הכנסת כסמל לכיבוש הישראלי.

ושרפו אותם.

אבל את החממות את העמודי חשמל ותשתיות הם לא רואים כסמל לכיכוש ולא משמידים אותם.

למה זה?

מה ההבדל בין בניין לעמוד חשמל או תשתיות מים. הרי המתנחלים השתמשו זה :s07:

איזה חיות אין הם פשוט מגיעילים אותי כל פעם מחדש עם השינאה שלהם והמוות בעיניים. רק רצח ופגיעה זה מה שהם יודעים.

אני מקווה מאוד שהמהלך הזה יגרום להחלפת הממשל על ידי איש ימין והוא ידאג לסגירת כל קשר עם הפלשתינאים. הם בצד שלהם ואנחנו בשלנו. הם יתקפו אותו הם יואכלו תחמושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם לא יאכלו כלום

יש לנו ממשל פחדן

צריך לאתר מקום ירי של קאסם ולירות פי 7 חזרה

עצוב שזה לא פרקטי ושאנחנו שמים יותר מדיי זין על העולם(לא שיש לנו ברירה....או שאולי כן מי יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב אבל לא לשים זין זה התפקיד של כולנו.

בייחוד שאם ננשים זין נפגע בעצמנו.

אין פיתרון פשוט. ואם נתקוף אותם ונהרוג חפים מפשע שלא לצורך זה רק יפגע בנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פיתרון פשוט. ואם נתקוף אותם ונהרוג חפים מפשע שלא לצורך זה רק יפגע בנו.

עדיין לא הבנת שהפלשתינים (גם אלה שלא עוסקים בטרור) הם לא חפים מפשע כדבריך, בשל תמיכתם בטרור? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בקיצור אין לי כח לקרוא את מה שכתבו פה אנשים אבל יש לי דבר אחד לומר...

לא מספיק שאריאל שרון ביצע את ההתנתקות הזואתית הזאת הוא עוד מוסיף חטא על פשע וגם מוחק! את בתי הכנסת!

לפחות אל תעשה כזה חילול ה'!

אם הפלשיטינים יהרסו או לא זה לא משנה !!!

אבל אסור להרוס ככה בית כנסת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הם כבר הרסו אותם.

אפילו לפני שצה"ל הספיק לצאת לחלוטין מרצועת עזה, הם העלו את בתי הכנסת (שסומנו בשלט "מקום קדוש" בערבית ובאנגלית) באש. ומאוחר יותר, דחפורים של הרשות הפלשתינית הרסו את בתי הכנסת שלא הוצתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בקיצור אין לי כח לקרוא את מה שכתבו פה אנשים אבל יש לי דבר אחד לומר...

לא מספיק שאריאל שרון ביצע את ההתנתקות הזואתית הזאת הוא עוד מוסיף חטא על פשע וגם מוחק! את בתי הכנסת!

לפחות אל תעשה כזה חילול ה'!

אם הפלשיטינים יהרסו או לא זה לא משנה !!!

אבל אסור להרוס ככה בית כנסת!

אתה ממש טיפש, הא?

ישראל לא הרסו את בתי הכנסת, הפלסטינים הרסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא שם זין על כל ענייני הדת המזויפים שתומכים בכך שידיעהם יתלכלו ולא ידינו.

אני רואה אתה זה ככה: אם נשאיר את בתי הכנסת סתם כך (כמו שאנחנו נעשה כנראה) הפלסטינים ישחיטו אותם, יהיו תמונות ענקיות בכל העיתונים

ואנחנו נאבד את האמון שלנו בממשלה עוד יותר.

ולא אמרתי ששאר הפלסטינים שלא טרור בעצמם הם חפים מפשע, אני פשוט אומר שזה לא יעזור לנו להרוג אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא שם זין על כל ענייני הדת המזויפים שתומכים בכך שידיעהם יתלכלו ולא ידינו.

אני רואה אתה זה ככה: אם נשאיר את בתי הכנסת סתם כך (כמו שאנחנו נעשה כנראה) הפלסטינים ישחיטו אותם, יהיו תמונות ענקיות בכל העיתונים

ואנחנו נאבד את האמון שלנו בממשלה עוד יותר.

זה לא רלוונטי.

הפלשתינים כבר הציתו את בתי הכנסת והרסו אותם, כצפוי.

ולא אמרתי ששאר הפלסטינים שלא טרור בעצמם הם חפים מפשע, אני פשוט אומר שזה לא יעזור לנו להרוג אותם.

למה לא? :-\

אם אין פלשתינים, אז אין טרור! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא הורגים את כולם (או את רובם) אני לא מאמין שזה יעזור להרוג באכזריות את חלקם.

ונכון, אם אין פלסטינים אין פיגועים, אבל אם נהרגו את הפלסטינים מישהו ייקח את מקומם. ובגלל שיש יותר מדי ערבים בעולם מכדי להרוג את כולם (גם בגלל שחלקם נמצאים במדינות ריבוניות חזקות כמו ארצות הברית וצרפת), להשתעשע עם הרעיון להרוג את כולם זה טיפשי אם כי נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא הורגים את כולם (או את רובם) אני לא מאמין שזה יעזור להרוג באכזריות את חלקם.

אתה מדבר כאילו שצה"ל הוא ארגון טרור אכזרי שרוצח באכזריות פלשתינים תמימים וחפים מפשע. :kopfpatsch:

אתה לא מבין שמדובר כאן במלחמה, ובמלחמה אתה צריך להרוג את האוייב? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הספר "אנשי פאנפילוב" - אין מה לעשות, במלחמה הפחד הוא הכלי הכי חשוב.

אם הפחד הוא בידיך, יש לך ייתרון עצום ולהיפך.

תאמין לי שאם במקום להכניס חיילים של צה"ל (או שב"כ, זה לא ממש משנה לענייננו) למצבים מסוכנים, רק כדי לקבל סיכול יותר "נקי" אתה תבצע אותו בצורה גסה אך יעילה, תרוויח משלושה כיוונים. הכיוון הראשון הוא השראה של פחד של הפלסטיני הממוצע מפני שהייה של טרוריסט בקירבתו - וסלידה מנוכחותם של הטרוריסטים באזור שלו - וכשזה יהיה מספיק נפוץ (הפחד הזה) אז לא יתאפשר לטרוריסטים לשהות בקרב רוב האוכלוסיות, כי בסופו של דבר הרוב הגדול מנצח, גם כשמדובר בכוח.

הכיוון השני הוא המנעות מפאשלות של בריחת אנשים מניסיון התנקשות - אם אתה מפיל פצצה על של טרוריסט שעוצמתה גדולה פי 10 ממה שצריך, ולא מדודה למינימום שצריך, אתה מבטיח את חיסולו ומונע את ההצגה הביזיונית של צה"ל כצבא אימפוטנט - כי זה איך שההומניות שלך מתפרשת לרוב, ולא יעזור שום דבר.

הכיוון השלישי הוא הברור מאליו - פחות סיכון של חיילים. אבל זה לא בהכרח בכל המקרים, כי לא בכל מקרה מסכנים חיילים בשם ההומניות (ובצדק!!!).

בשורה התחתונה צריך להיות מציאותי. אני אישית לא רוצה להיות חלק מעם "בודהיסטי" שיעדיף למות מבלי להגיב מאשר להגיב. אם האופציה היא להיות הומני ולהכחד כך ולתת לסרטן האיסלאמי הקיצוני להשתלט על ועל כל העולם, אז לא תודה. אני מעדיף שהממשלה שלי תחתור לשרידתי, גם אם היא צריכה ללכלך את הידיים בשביל זה. וזה לא שהישרדותי היא איזשהו עוול מוסרי - אני לא מפלצת (ואני אומר "אני" והכוונה לעם היהודי בגדול) ועצם ההשרדות שלי לא מנוגדת למוסר. ואתם יודעים מה - אם היא כן היתה מנוגדת למוסר, עדיין הייתי רוצה להמשיך להתקיים.

לפעמים מרגיז אותי השמאל הקיצוני כי אני מרגיש שהוא נותן תעודת הכשר להכחדה שלי ושל העם שלי - מי נותן לו את הזכות - שיכחיד את עצמו לא אותי !

טוב, נסחפתי קצת בתגובה רחוק מההקשר... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שמדובר כאן במלחמה, ובמלחמה אתה צריך להרוג את האוייב?

הבעיה היא שכרגע יש לנו מספר מסוים של אנשים שבאמת מבצעים את פעיליות הטרור ותומכים בהן , אם סתם נהרוג באכזריות

אנשים, מספר האויבים שלנו שבאמת פעיליות טרור ותומך בהן יעלה.

וBLA7 אמנם מעלה נקודה נכונה, אך היא המצב הזה שהם יפחדו מאיתנו (כמו שאתה מתאר אותו) לא יקרה לאחר פעולה אחת.

יש צורך בעשרות אם לא מאות הרוגים חפים מפשע, מפסר פעולות גבוה מאוד ובעיקרון אחידות.

אני חושב שחוסר האחידות הזה בתגובת השלטונות (לכאן או לכאן) הוא שפוגע בנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...