דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 80 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת התוצאה שלי ב05: 2956 יציב... מאוד יציב. הגעתי כבר ל3050, אבל הכרטיס רתח.. ונתקע לי פעם אחת.. עכשיו זה יציב... אחרי 4-5 הרצות רצופות של 05.

כמובן עם 6200, אבל של LeaDtek , כנראה בכל זאת, למחיר המופרז ששילמתי עליו (630), הוא מוכיח את עצמו כמשתלם, מאוד משתלם. תוצאה של 9800xt ...

פתחתי כמובן צינורות.. ואוברקלוק: - 440 , memory - 720. וזה יציב.. קירור סטוק, כן כן, המאוורר הקטן הזה....

על כמה קלוקים אתה?

בלי יש לי 2100 בערך... אבל כמובן תוריד Antialiasing ו anisotropic filtering .... זה יוסיף לך עוד איזה 100...

זאת התוצאה שקיבלתי ב2003 כן,רק להראות לך את המצב העגום :-\

אני על ברירית מחדל כרגע ב:375 לליבה,532 לזכרונות.ניסיתי להעלות קצת אבל זה תוקע את המחשב לחלוטין.גם ב RIVA זה נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אני לא מבין את זה.התקנתי את הדרייברים הכי חדשים שיש.כמה אני צריך לקבל בסטוק?

על איזה אתם ממליצים?

בעיקרון זה שקבילת ציון דומה ל9550 הישן שלך לא הופך את הכרטיס פחות טוב או דומה ל9550,בכללי תתקין את הדריוורים הכי חדשים של הכרטיס, ותעשה OC ותבדוק כמה תקבל אז :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה שקבילת ציון דומה ל9550 הישן שלך לא הופך את הכרטיס פחות טוב או דומה ל9550,בכללי תתקין את הדריוורים הכי חדשים של הכרטיס, ותעשה OC ותבדוק כמה תקבל אז :xyxthumbs:

הדרייברים הכי אחרונים לכרטיס מסך מותקנים.ללוח לא בגלל שהחדשים ל 3 דופקים את החיבור ואני לא יכול להתחבר לאינטרנט.

אבל כמה אני אמור לקבל בסטוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים הכי אחרונים לכרטיס מסך מותקנים.ללוח לא בגלל שהחדשים ל NFORCE 3 דופקים את החיבור רשת ואני לא יכול להתחבר לאינטרנט.

אבל כמה אני אמור לקבל בסטוק?

בבקשה:

http://www.hardwaresecrets.com/article/257/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...