דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 226 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

חברים יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות?

דרך אגב הפעלתי שוב פעם את 3DMark -כיביתי לגמרי את המחשב והפעם קיבלתי ציון 4378 (שזה יותר גבוה מהפעם הראשונה שבה קיבלתי 3675 אבל זה עדיין לא מתקרב אפילו למה שאמור להיות!!!). הדרייבר שאני משתמש בו הוא 6.14.11.7474 התקנתי ווינדוס חדש לגמרי איך שקיבלתי את המחשב (על ההארד דיסק שקניתי) יש לי תמונות מהתוכנה CPU-Z וגם EVEREST שיראו את המפרט של המחשב שלי:

http://www.zix.co.il/images/z-897477682.jpg

והנה תמונה של הציון שקיבלתי (בפעם השניה אחרי כיבוי המחשב ובלי להפעיל שום תוכנה לפני שהפעלתי את 3DMark):

http://www.zix.co.il/images/z-591564230.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות?

דרך אגב הפעלתי שוב פעם את 3DMark -כיביתי לגמרי את המחשב והפעם קיבלתי ציון 4378 (שזה יותר גבוה מהפעם הראשונה שבה קיבלתי 3675 אבל זה עדיין לא מתקרב אפילו למה שאמור להיות!!!). הדרייבר שאני משתמש בו הוא 6.14.11.7474 התקנתי ווינדוס חדש לגמרי איך שקיבלתי את המחשב (על ההארד דיסק שקניתי) יש לי תמונות מהתוכנה CPU-Z וגם EVEREST שיראו את המפרט של המחשב שלי:

http://www.zix.co.il/images/z-897477682.jpg

והנה תמונה של הציון שקיבלתי (בפעם השניה אחרי כיבוי המחשב ובלי להפעיל שום תוכנה לפני שהפעלתי את 3DMark):

http://www.zix.co.il/images/z-591564230.jpg

אל תעשה דאבל פוסט !

קיצר, יש לך כנראה בעיה בחומרה. תספר על זה לחנות שלך. חייבים לפתור לך את זה. אתה אמור לקבל בסביבות ה14,000!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 9800GTX יש חיבור חשמל נוסף? מולוקס?

אולי הוא לא חיבר אותו

עריכה:

בנוסף הניקוד של המעבד שלו איך אומרים במרוקאית "פסארה"

פחות מ 1000? אין מצב משהו שם לא מחובר טוב... (כנל הכרטיס מסך מה זה לעזאזל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלי בצד..ו 5383 נקודות ב3DMARK06..משהו דפוק ? אני למשל מקבל רק 20 FPS בבדיקה הראשונה כשראיתי אחרים מקבלים 30 עם אותו כרטיס מסך בדיוק..מה יכולה להיות הבעיה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rrafi

: איזה דרייבר יש לך אחי?

לי יצא אם המפרט בצד 8500 אוףףף עצבים. לא יודע למה .הכרטיס מסך צריך להוציא יותר באיזה 1000 נקודות

Sm2 : 3760

Sm3: 4585

Cpu :1659

אם יצא לי 8500 ולאחד אם אותו מפרט כמו שלי יצא לו 10000 אז יהיה הבדל בשעת משחקים ? ביני לבינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני מאמין שזה צוואר בקבוק של המעבד.

תנסה לעשות Oc של נגיד 500MHz ותגיד עם היה שיפור משמעותי.

אני יגיד לך משהו אחי בכלל לא צריך להיות צוואר בקבוק עם מעבד כזה. אף פעם לא עשיתי OC קצת מפחד. אבל אם הקירור הרגיל אפשר לעלות ב500 כמו שאמרת?

ומה זה אומר Sm2 : 3760 ? נראה לי גם קצת. לגבי התוצאה של המעבד היא טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך משהו אחי בכלל לא צריך להיות צוואר בקבוק עם מעבד כזה. אף פעם לא עשיתי OC קצת מפחד. אבל אם הקירור הרגיל אפשר לעלות ב500 כמו שאמרת?

ומה זה אומר Sm2 : 3760 ? נראה לי גם קצת. לגבי התוצאה של המעבד היא טובה.

התוצאה של ה-Sm2 שלך הייתה צריכה להיות 5 אלף משהו כזה.

לכן אני מאמין שעם תעשה Oc למעבד 500MHz ואם התוצאה הזו עולה פלאים נגיד ל-4 אלף או יותר זה כבר מביע על צוואר בקבוק.

500MHz זה בסדר לגוף שלך, אתה אפילו יכול פחות לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה של ה-Sm2 שלך הייתה צריכה להיות 5 אלף משהו כזה.

לכן אני מאמין שעם תעשה Oc למעבד 500MHz ואם התוצאה הזו עולה פלאים נגיד ל-4 אלף או יותר זה כבר מביע על צוואר בקבוק.

500MHz זה בסדר לגוף קירור שלך, אתה אפילו יכול פחות לעשות.

אנשים עם מחשבים יותר חזקים יש להם 4900 אבל מה זה בכלל הSm2?

נראה לי אני לא יכול לעשות אוברקלוק על הלוח אם הזה ככה אמרו לי פעם GA-945P-S3. איזה עצבים אף פעם זה לא נגמר כל שנה צריך לזרוק את כל המחשב ולקנות חדש. יכלתי לקנות כרטיס יותר חלש והיה לי אותו תוצאה. מעצבן שחברה אחרים יש להם 8800GT בלי OC ויש להם תוצאות של 11000 ומשהו זה ממש הרבה משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון אבל ה-Sm2\3 שלך נמוכים בלי קשר לתוצאה של ה-Cpu שלך.

Sm זה שיידר מודל, יש מידע על זה בוויקיפדיה.

עריכה:

שמתי לב שיש לך 1.5Gb , אז יש מצב שזו הבעיה, אבל עדיין תנסה לעשות Oc למעבד וליראות כמה תקבל בתוצאה של הכרטיס מסך Sm2\3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון אבל ה-Sm2\3 שלך נמוכים בלי קשר לתוצאה של ה-Cpu שלך.

Sm זה שיידר מודל, יש מידע על זה בוויקיפדיה.

אז אתה אומר שזה בגלל המעבד .

במשחק רינבוי סיקס ווגאס 2 שיחקתי עם הכרטיס הזה קצת רזולציה 1200 1600 הכל על שיא היה לי 40 42 35 FPS זה בסדר?

הזיכרונות הם עובדים בדואל יש ירידה במשהו קטן אבל זה לא משמעותי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...