דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 202 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

איזה תוצאה אני אמור לראות עם המערכת שלי??..

בהתחשב בזה שזמנית יש לי HD של WD40BB...

תחת VISTA ULTIMATE

Intel 2 Due E6420 @2.4GHZ

Thermaltake Big Typhoon

Abit Fatal1ty F-I90HD

OCZ Platimun EL 1GBX2 4-5-4-12

Leadtek 7600GT 256MB GDDR3 PCIe + VF900-Cu nonOC

קיבלתי 2885...למב ככה נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה ;)

על הרזולוציה הראשונית שהוא נותן, לא משנה כלום.

אחרי קריאה קצת בת'רד הבנתי שצריך להגדיר ב CONTROL PANEL של הכרטיס שיעבוד על PERFORMANCE ולא QUALITY ונדמה לי שלא שיניתי אותו מעולם לכן הוא בברירת מחדל על QUALITY, שאגיע הביתה אנסה שוב להריץ עם השינוי.

גם דובר על הורדת הפילטרים, סליחה על הבורות אבל איפה הם נמצאים ?

תודה

זה באמת נכון?? זה לא פוגע באיכות של המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

שאלה לי אליכם בנוגע ל3d mark.

עבר זמן רב מאז טרחתי לבדוק את ביצועי המחשב שלי, הבנתי שזה פשוט לא כ"כ מעניין אותי כמה נקודות לפה או לשם ב3d mark, העיקר שמשחקים רצים חלק.

בימים הקרובים אמור להגיע אליי כרטיס מסך חדש(כרגע יש לי 9800Pro, אני קונה 7600GT) ועל מנת שאקבל מושג על השיפור בביצועים וכמותם עם הכרטיס, הרי שהחלטתי להריץ כמה באנצ'מארקים עם כל כרטיס.

הבאנצ'מארק הראשון שרציתי להריץ, הוא כמובן 3d mark 01 הישן והטוב, שלפי מיטב זכרוני(בניגוד ל03), בדק את ביצועי המחשב באופן כוללני, ולא רק את ביצועי הכרטיס, ולכן הוא מהווה מדד טוב לשיפור הביצועים הכולל.

אך אבוי, ראיתי שבאתר futuremark כבר אי אפשר להוריד את התוכנה וכי אף ביקורת מן הזמן האחרון כבר לא משתמשת בבאנצ'מארק... וכי מדוע?

כמו כן, איזה עוד באנצ'מארק כדאי לי להוריד? 05 או 06?

תודה רבה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

שאלה לי אליכם בנוגע ל3d mark.

עבר זמן רב מאז טרחתי לבדוק את ביצועי המחשב שלי, הבנתי שזה פשוט לא כ"כ מעניין אותי כמה נקודות לפה או לשם ב3d mark, העיקר שמשחקים רצים חלק.

בימים הקרובים אמור להגיע אליי כרטיס מסך חדש(כרגע יש לי 9800Pro, אני קונה 7600GT) ועל מנת שאקבל מושג על השיפור בביצועים וכמותם עם הכרטיס, הרי שהחלטתי להריץ כמה באנצ'מארקים עם כל כרטיס.

הבאנצ'מארק הראשון שרציתי להריץ, הוא כמובן 3d mark 01 הישן והטוב, שלפי מיטב זכרוני(בניגוד ל03), בדק את ביצועי המחשב באופן כוללני, ולא רק את ביצועי הכרטיס, ולכן הוא מהווה מדד טוב לשיפור הביצועים הכולל.

אך אבוי, ראיתי שבאתר futuremark כבר אי אפשר להוריד את התוכנה וכי אף ביקורת מן הזמן האחרון כבר לא משתמשת בבאנצ'מארק... וכי מדוע?

כמו כן, איזה עוד באנצ'מארק כדאי לי להוריד? 05 או 06?

תודה רבה לעונים :)

Help anyone?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Help anyone?

תראה, סה"כ אין הרבה הבדלים בין 05/06. זה רק ההבדל באיכות התמונה ובכובד. 06 הרבה יותר כבד מ05.

אתה יכול לנסות את שניהם ולבדוק, זה לא כזה משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לכמה מעלות הגיע הכרטיס מסך?

ולא כדאי לעשות פה איזה OC קטן למעבד? :)

הכרטיס שלי לוהט, הוא חם גם בלי שאני אעשה כלום. כנראה ב3DMARK הוא הגיע ל80 מעלות, כמו תמיד- אחרי איזה משחק DIRT אני יוצא ותוך 5 שניות רואה שהוא ב80 מעלות.

כרגע הוא 74 מעלות ולא נכנסתי לשום משחק עדיין :nixweiss:

OC למעבד לא בא בחשבון, לא כשאבא שלי דואג כל הזמן בכל אופן (גם המעבד שלי חם ובEVEREST שמחקתי לא מזמן לרוב הטמפ' שלו עברה את ה50, ואני יודע שמעבד כמו שלי לא עובר את ה50 בחיים)

אני משתמש בדרייבר 158.22

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_158.22_2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9317 זו התוצאה שקיבלתי ב 3DMark05.

המפרט:

E6300

GA 945P-S3

2 ג'יגה 667.

x1950pro 256mb.

איך התוצאה?

אני לא בטוח לגבי התוצאה שלך אבל אני חושב שאתה צריך לקבל תוצאה יותר טובה..

המפרט שלי בצד ימין, אתה מוזמן להסתכל. בלי OC לשום רכיב קיבלתי 9466. עם OC חלקי (ברגע שיהיה לי קירור מתאים אני אעשה OC חזק יותר) רק לכ. מסך (לא למעבד) קיבלתי משו כמו 9850..

הכרטיס מסך שלך יותר חזק משלי, ויש לך 2 ג'יגה (לי יש גיגה), ההבדל היחיד הוא שהמעבד שלי הוא e6400.

אני עדיין מאמין שאתה אמור לקבל תוצאה טובה יותר..

תבדוק שוב.. תראה שלא שכחת פילטרים או משו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...