דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 63 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

כל חברה משתמשת בדירוג וואטים שונה וחלוקת ריילים שונה. אי אפשר להסיק מסקנות מהשוואת דירוג הוואטים של יצרניות שונות.

האנרמקס נותן 29A ב12v, זה יהיה הרבה יותר ממספיק בשביל כל מעבד ו6800U באוברקלוק, גם עם כמה דיסקים ברייד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קשור לפורום/הדיון הזה אבל שיהיה...

תקן למערכות המשתמשות במספר דיסקים קשיחים במקביל כדי לאחסן נתונים. תקן רייד מחולק לכמה רמות שחלקן מעניק צורות שונות של הגנה לנתונים. לדוגמא - תקן רייד 5 מתבסס על מספר דיסקים קשיחים שעליהם מחולקים הנתונים על פי נוסחה מתמטית. במידה ואחד הדיסקים מתקלקל, ניתן להמשיך לעבוד ולהחליף את הדיסק הפגום ללא כיבוי המחשב והמידע בשאר הדיסקים משמש לשחזור המידע כאילו לא קרה דבר. מערכות רייד נעזרות בבקר מיוחד לניהול הנתונים ונחשבות ליקרות מאוד. ארגונים גדולים נעזרים במערכות רייד שונות לאבטחת הנתונים שלהם. שרתי "סטורג' וורקס" של חברת קומפק מפורסמים בזכות ההגנה המהימנה שהם נותנים למידע, המבוססת על טכנולוגיית רייד. קיימות גם אפשרויות להפעלת רייד ללא חומרה מיוחדת - מערכת ההפעלה חלונות NT וחלונות 2000 מכילות בתוכן את האפשרות הזו. (Redundant Array of Independent Disks) . Memory
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה קצת טפשית לגבי ספקי כוח.

נניח ויש לי של 400W וסה"כ הרכיבים במחשב שלי צורכים 300W, אז הספק כוח צורך 300W ולא 400W, נכון?

אני שואל את זה מכיוון שלאחר התקנת חדש בעל הספק גדול בהרבה מהספק הישן שלי, שמתי לב שהסוללה של האל-פסק שלי מספיקה ל-5 דקות בלבד, בעוד שבעבר היא הספיקה ל-10 דקות, אם כי ייתכן שפשוט מדובר באל-פסק ישן (הוא בן שנתיים) שהגיע הזמן להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חברה משתמשת בדירוג וואטים שונה וחלוקת ריילים שונה. אי אפשר להסיק מסקנות מהשוואת דירוג הוואטים של יצרניות שונות.

האנרמקס נותן 29A ב12v, זה יהיה הרבה יותר ממספיק בשביל כל מעבד ו6800U באוברקלוק, גם עם כמה דיסקים ברייד

אולי אתה מדבר על יעילות,אני נורא מצטער אם זו בורות מוחלטת אבל איך אפשר להגיד בבטחון כזה ש425 וואט יספיקו לאולטרא, רייד ומעבד באוברקלוק חזק(יש גם עוד שיקולים אבל נניח שהם זניחים כרגע,כמו המאווררים המעצבנים שלי,כוננים אופטיים הרבה דברים על הUSB ועוד) ועוד שכל זה יהיה יציב(פה נופלת הבעייה עם הנויסטייקר,לא לשאול).

אולי בשביל השקט האישי החשוב כל כך שלי ושל הכיס שלי תוכל לתת לי לינק להוכחה של דבריך וגם המלצה למשהו יותר חזק במסגרת התקציב אפילו אם זה כולל חריגות קטנות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך קצת עזרה

נישרף לי הספק היום (TT410) ולצערי לקח איתו עוד משהו (לא ידוע כרגע) אבל לא משנה

הציעו לי בחנות או להחליף או לשדרג לאחד חדש של 480 של TT

שמתי לב שהם הציעו לי את מה שיש להם במלאי וראיתי גם שיש את הבטרפליי 480

אז השאלה האם שווה להשקיע עוד על הבאטרפליי או שהוא לא שווה עוד

והיסתכלתי ברשימה הזאת שהבאתם של ספקים מומלצים או לא אז ראיתי שמה שהציעו לי לא עומד שם אבל הם אמרו שהבאטרפליי הם בסדר

אבל הם לא הציעו אותם בהמשך ביכלל אז ביגלל זה אני שואל

אז מה אתם אומרים שווה עוד 180 שקל? או לשים עוד 80 שקל ולקבל את ה480 הרגיל

ואני צריך לציין שאני רוצה לעשות OC בהמשך (אני מתכנן מערכת מים אז משהו לא קטן אם המעבד יעזור לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מדבר על יעילות,אני נורא מצטער אם זו בורות מוחלטת אבל איך אפשר להגיד בבטחון כזה ש425 וואט יספיקו לאולטרא, רייד ומעבד באוברקלוק חזק(יש גם עוד שיקולים אבל נניח שהם זניחים כרגע,כמו המאווררים המעצבנים שלי,כוננים אופטיים הרבה דברים על הUSB ועוד) ועוד שכל זה יהיה יציב(פה נופלת הבעייה עם הנויסטייקר,לא לשאול).

אולי בשביל השקט האישי החשוב כל כך שלי ושל הכיס שלי תוכל לתת לי לינק להוכחה של דבריך וגם המלצה למשהו יותר חזק במסגרת התקציב אפילו אם זה כולל חריגות קטנות.

תודה.

כבר נתתי לך הפניה, קרא למשל כאן ובלינקים כאן

אתה צריך להבין שהמעבד והליבה של כרטיס המסך ניזונים אך ורק מה12v. זה העומס העיקרי על הספק. בגלל זה רייל ה12v בא קודם לשאר הריילים.

כל השאר - כוננים אופטיים, התקני , מאווררים - כמעט ולא צורכים חשמל, במיוחד יחסית למעבד ולכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאההההההההה,הבנתי!

אז רק נדנוד קטן אחרון,לזה של הCOOLMAX יש 35 אמפר,האם עדיין האנרמקס הזה יותר טוב?

אני נורא מפחד מלקחת עוד פעם נויסטייקר,אבל אם זה ממש פחד לא מוצדק אני אקח אחד, רק אני מפחד שיהיה לי די לחוץ מבחנית אפשרויות הרחבה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא?!

מאיפה אתה כ"כ בטוח שזה שעולה כמו לא יודע מה יתן?

ואני מתחיל להעלות ספקות בקשר לזה שהוא ג'נרי,הוא יקר מדי כדי ליהיות ג'נרי וזול מדי כדי ליהיות איכות ללא פשרות :kopfpatsch:

תסתכל למשל כאן. אצלו נשרף 6800GT. אצלך יכול להישרף 6800U.

לא חסרים ספקים ג'נריים שנמכרים במחירים של ספקים איכותיים. זו רשימה מאוד ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...