דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 52 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הספק מחזיק עכשיו, עוד 4 וואט לא ישנו הרבה....

תוסיף את המאווררים...

ומתן - יש ספקים ג'נרים מוצלחים. לא כולם גרועים. הקטע שפשוט אי אפשר לדעת.

אבל בכל מקרה, הוספה של 2-3 מאווררים לא ישנו שום דבר. המצב יישאר בדיוק כמו שהוא כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בעניין המאווררים , העניין הוא שהתכוונתי שיחליף לספק אחר , כי תסכים איתי שבמערכת כזאת:

AMD 64 3200

GIGABYTE K8T800

DDR 400 512

FX 5700 LE

לא שמים ספק ג'נרי כי זה סיכון וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אני מסכים איתך ב 1000%.

אני פשוט חושב שסיבה להחליף ספק היא לא הוספת מאוורר.

כלומר אל תגרמו לו לחשוב שבגלל שהוא מוסיף מאווררים, הוא צריך להחליף ספק. זה שני דברים נפרדים.

הספק יחזיק את המאווררים בסדר גמור.

בלי קשר,

מומלץ(שואל השאלה) שתחליף את הספק לספק של חברה ידועה יותר ואיכותית יותר, מכיוון שהספק הנוכחי עלול לסכן את המערכת.

שוב, זה סיכון. יכול להיות שהוא מצוין והוא יחזיק גם עוד 20 שנה מצוין. אבל יכול להיות שלא.

וחבל לסכן כזאת מערכת יקרה בשביל 150 שקל שעולה היום HEC 300AR-TF.

אבל שוב, כמו שהספק החזיק עד היום, הוא יכול להאריך חיים. שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יומיים הספק כוח שלי מדגם Hec 300 החליט שהוא מפסיק לעבוד, נתקתי אותו משמתי במקומו ג'נרי של ג'ירו 300W שעובד אצלי כבר 6 שנים.

היום החלטתי לבדוק מה הבעיה שלו, ופתאום הוא החליט לעבוד עם קיצור של החות הירוק והשחור (כי רציתי לראות מה הבעיה לפני שאני מחבר אותו בחזרה).

ובדקתי עם מולטימיטר את המתחים במסילות, ולהפתעתי ראיתי שהוא נותן מתחים מטורפים של 14.8V ל12Vו 6.3V ל5V.

וגם בבספק של ג'ירו הוא נותן את אותם מתחים +/- שהוא מחובר למחשב.

זה ניראה לך הגיוני?

יכול להיות המולטי מטר מזייף (מדובר על מולטימטר פושט של 50 שקל)?

זה בכלל להגיוני שהמחשב היה שורד כאלו מתחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדדתי בטריה של GP 1.2 V והוא מדד אותה על 1.6V, כנראה שהסוללה שלו גמורה, או שהוא נדפק.

כיוון שעד לפני חודש הוא מדד די בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי לוח Nforce NF 2 עם מעבד 2500 (מומהר מ-1800 ל-2000) עם זכרון GEIL 512MB אבל הקטע הוא ברכיבי IDE - יש לי 6 הארדיסקים, וצורב.

אני עובד כבר כ-4 שנים עם 2 ספקים ג'נרים שמשורשרים אחד לשני ומספקים לי מתח למערכת, כיוון שבכל ספק יש רק 4 חיבורי מתח אז התשמשתי ב-2... אני יודע שיכלתי לפצל אבל אז היה נוצר לי עומס רב על ספק ג'נרי אחד וזה סיכון מיותר.

הקטע הוא שנשרף לי לפני כשנה הארדיסק, פתאום באמצע צפיה בסרט, *טק*, התחיל לעשות רעשים ולא עלה יותר.... קניתי הארדיסקים חדשים מאז וגם היום יש לי בעיות כאלו שפתאום יש *טק* ואני שומע את אחד ההארדיסקים כאילו מפעיל עצמו מחדש (כמו המראה של חללית... למי שמכיר, או הטענה של .... רעש בסגנון)

אני מפחד שישרפו לי שוב הארדיסקים וחושש שזה בגלל הספקים הישנים וההארדיסקים החדשים שמכבידים על הספקים.

לכן רציתי לשאול האם קיים ספק שיחזיק לי את כל המערכת הזו במחיר של עד 400 שקלים? קיים בכלל ספק עם 8 חיבורי מתח או שחייבים לארגן פיצול מיציאות קיימות (כלומר שיש רק 4 בכל ספק) ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...