דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 187 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

^^^^

יחזיק,אבל עדיף כבר ללכת על 400W אם אתה מתכוון לעשות OC...הפרשי המחירים לא גדולים בKSP...

אם יש לך חיבור 3 פינים שאתה לא צריך תחבר אותו (את הכבלים של ה12V והאדמה)..למולקס (הלחמה..) וזהו

ויש מתאם כזה

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_172&products_id=1523

חבל שאין לי מלחם :/

והמתאם שהבאת הוא הפוך ממה שאני מחפש...יש לי כמה מאוררים של TT שאני רוצה לחבר בעתיד לפאן באס שיש להם חיבור מולקס :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^

יחזיק,אבל עדיף כבר ללכת על 400W אם אתה מתכוון לעשות OC...הפרשי המחירים לא גדולים בKSP...חבל שאין לי מלחם :/

התכוונת אלי כן? כמה עולה שם ספק 400 וואט איכותי? כי הקטע שאני רוצה גם את המארז לא רק הספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

אני עדיין לא מבין איך הם נתנו לbluestorm 6 ולtt 8 :/

חוץ מזה,מישהו יודע אם יש מתאם 4 פינים ל3 פינים? או איזשהיא דרך לעשות כזה דבר עצמאית?

אכן תעלומה קשה

בערך כמו זאת איך הספק הזה שרד 1.5KW

בכל מקרה

ב 3 פינים יש לך גיד פלוס גיד מינוס וגיד סנסור

אם אתה לא מתכנן על הסנסור פשוט תחבר את הפלוס לפלוס ואת המינוס למינוס זה קל

אם אתה מתכנן על סנסור, ובכן, תתכנן על מאווררים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתנה מחנות לחנות...אם תסתכל על מארזים של לפעמים תראה ספקים בעלי הספק שונה...

חשוב לך להיות בטוח? תתקשר אליהם ותבדוק את זה...שתקבל את המארז תבדוק אם קיבלת ספק 400W של האק...אם לא,אז תן להם בראש...

ב 3 פינים יש לך גיד פלוס גיד מינוס וגיד סנסור

אם אתה לא מתכנן על הסנסור פשוט תחבר את הפלוס לפלוס ואת המינוס למינוס זה קל

אם אתה מתכנן על סנסור, ובכן, תתכנן על מאווררים חדשים

יש לי גיד סנסור...הוא בא עם המאורר יחד עם חיבור שלוש הפינים שתכננתי להשתמש בו...אם יצא לי לראות מלחם אני ישתמש בו..

למרות שיהיה לי הרבה יותר נוח להשתמש במתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת מה אתם אומרים על הספק OCZ ModStream Power Supply 450W

לדעתי הוא גם יפה גם יש לו סליבינג מטורף גם החוטים מתנתקים משני הצדדים וגם יש לו מאוורר 120 מ''מ עם לד כחול אני לא יודע אם יש לו עוד מאוורר ..

והוא גם של חברה מצויינת !!!

יש לי גם כמה שאלות:

1) החיבור ללוח שלו כמה פינים הוא 20 או 24 ???

2) ה450W זה באמת 450W או שסתם ???

3) איפה מוכרים אותו בארץ ובכמה הכי זול למצוא אותו גם בחו''ל ???

4) יש לו ווסת שליטה על הוולט ??? כאילו של חו''ל ושל הארץ שאם אני יביא אותו בחו''ל אני יוכל לשנות אותו בארץ על ילדי מפסק ???

5) אם יש אותו למישהו שיגיד לי אם אפשר לחבר אליו הרבה מאווררים הרבה קתודות וגם לעשות OC ולשנות מתחים וגם לחבר את הכרטיס 7800GTX ???

תודה לכולם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת מה אתם אומרים על הספק OCZ ModStream Power Supply 450W

לדעתי הוא גם יפה גם יש לו סליבינג מטורף גם החוטים מתנתקים משני הצדדים וגם יש לו מאוורר 120 מ''מ עם לד כחול אני לא יודע אם יש לו עוד מאוורר ..

והוא גם של חברה מצויינת !!!

יש לי גם כמה שאלות:

1) החיבור ללוח שלו כמה פינים הוא 20 או 24 ???

2) ה450W זה באמת 450W או שסתם ???

3) איפה מוכרים אותו בארץ ובכמה הכי זול למצוא אותו גם בחו''ל ???

4) יש לו ווסת שליטה על הוולט ??? כאילו של חו''ל ושל הארץ שאם אני יביא אותו בחו''ל אני יוכל לשנות אותו בארץ על ילדי מפסק ???

5) אם יש אותו למישהו שיגיד לי אם אפשר לחבר אליו הרבה מאווררים הרבה קתודות וגם לעשות OC ולשנות מתחים וגם לחבר את הכרטיס 7800GTX ???

תודה לכולם !!!

24

כן

נועה

כן

יש לי אותו כל מה שאתה רוצה חבר אליו הוא סוס עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...