דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 147 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמרתי משהו על ספק ג'נרי לא יקר? אמרתי כמה בערך עולה לא יכל להיות שאני + אבא שלי ניבנה ספק איכות שהוא באיכות מאד גבוה ולימכור אותו ב 1000 שקל ואין לו חברה זה אומר שהוא ג'נרי לא? יפה עכשיו זה אומר שהוא ספק חרא? לא! כי הוא ספק על רמה גבוה אז בבקשה תחשבו על ההודא שלכם  וזיפי היא חבר בן ה 3 הטובות בעולם ו sunshine נחשב ג'נרי  חח אני נימכרתי גם לשטויות של ג'נרי לא ג'נרי חח   hec לא ממש איכותי לא היתי ממליץ עליו לאף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי תפסיק לחרטט כבר HEC 480 אלק שווה ל 300 רגיל תעשה טובה שתוק

והתלהבת מהחברה זיפי בסדר הבנו שאתה מכיר אותם אבל זהו הם לא אלוהים חברה מעולה אבל דיי חפרת

אתה סתם מטעה אנשים בגלל שקראת משהו פעם ואתה חושב שאתה מבין בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי שתעיתי בהודא האחרונה טוב תגיד לי ואני ירא לך מזה ידע אני ירביץ לך עים הידע שלי סתם חח אני לא מרביץ אבל אתה זה שלא קורא דברים אמרתי 480 = 300 hec אז לך תיקרע ספר ותילמד ותחזור טוב ואל תקלל את זיפי היא יותר מאחת ה 3 הטובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני לא צודק או שאני תועה ורשום בספקר החוקים ספק ג'נרי = זול אה אין לך מה להגיד אז אתה מדבר על זיפי או קיי בוא ואני יגיד לך משהו אתה לא מבין כלום עים אתה חושב שזיפי לא כל כך טובה כל זיפי לא משנה מה מי ואיפה שווה 90 % + w מימה שרשום ואתה יודע שאנרמאקס לא יותר טובים מהם ואתה הוא אחד הילדים ששומע rdram עושה קולות של מת ורואה עושה גלגלונים וחוטף שוק מיזה שראית אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה ילד מסכן אתה לא קולט שאני לא מקלל את זיפי וואי אתה כל כך טיפש שבא לי לבכות אבל אתה מתלהב מהם יותר מדיי הבנו כבר שאתה מכיר אותם בסדר ומה הקשר שאני רואה RDRAM אני מתלהב זה כל כך לא קשור וגם עושה קולות של מת, ממתי מת עושה קולות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק מת לא עושה קולות הכוונה שאתה חוטף שיטוק אבל לא נורא עים לא הבנת ותפסיק לחשוב שאתה יודע יותר מאחרים זיפי היא אחת הטובות או קיי הבנת? לא אז אתה תת רמה כי זה קשה לי לאמר לך אבל הם כן בן הטובות ונירא לי שאתה סתם מנסה להרויח הודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

miki20008

אם אתה ואבא שלך תבנו ספק מאוד איכותי הוא יהיה HomeMade ולא ג'נרי

אם תעשו ממנו פס ייצור אפשר יהיה להגיד שהוא מסחרי

ואם הוא מסחרי באיכות ירודה הוא ג'נרי (שים לב לא גנרי אלא ג'נרי)

ואם הוא מסחרי באיכות גבוהה אתם לא תמכרו אותו ב 100 שקל כי אתם תצאו מופסדים מכל ספק שאתם מוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יעשה פס יצור נגיד בבית נעשה home made ונעשה פס יצור טוב עכשיו עים אני יקנה סכורה גנובה ואין זה לא עולה כל כך הרבה ועים אני מתקן מקולקל חשבת? על זה? טוב היא אחת הובות אז שב בלול הבנו שאתה לא יכל לישטוק איפלו דקה וכל פעם אתה ומר אותודבר היא חברה אחת הטובות אתה אמרת את זה יופי לך ילד טוב עכשיו לך כי אתה לא קשור לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...