נותנים שרת משחק לקהילה שזקוקה לזה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נותנים שרת משחק לקהילה שזקוקה לזה

Zeev86

Recommended Posts

החלטנו לתרום שרת משחק לקהילה שזקוקה לו הכי הרבה וחסר לה שרתי משחק. יש לנו מקום לעוד שרת ואנחנו מעדיפים לתת אותו לאיזשהי קהילה נוספת במקום קהילת COD או BF.

הנה המשחקים שחשבנו עליהם:

- Tribes2

- Multi Theft Auto

- Savage

- Aliens VS 2

כל אחד יבחר את המשחק שהוא חושב שצריך להיות לו שרת משחק בארץ, גם אם הוא לא מופיע ברשימה, עם הסבר למה וכמה אנשים בערך ישחקו שם.

הקופסא שלנו חזקה ותחזיק את השרת בלי שום בעיות ולאגים. כנראה נגדיר אותו עם 32 מקומות.

לאחר שייבחר משחק לשרת, נפתח אותו, ואם יהיה פעיל הוא יישאר. אם לא, נחליף אותו למשחק אחר.

אני מבקש שכל אחד ירשום משחק אחד ולא כמה, עם הסבר מפורט למה הקהילה זקוקה לו וכמה שחקנים יש שם, כדי שלא נפתח את השרת סתם והוא יהיה ריק.

שרתים שכבר רצים על הקופסא שלנו:

Battlefield 2 1.0.2 By Mgamers.co.il|34ms|80.179.153.17:16567

CoD-IL.Com By Mgamers.co.il|26ms|80.179.153.18:28960

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים נו באמת, תנו משחק שבאמת איזשהי קהילה זקוקה לו. לUT2004 יש מספר שרתים, ביניהם שסק הפעיל וING. כמו כן אני לא מעוניין בשום מגע עם הקהילה הסגורה שלנו בארץ, והUT2004 המקורי שלי כבר מזמן מלא אבק מכיוון שכמעט ולא שיחקתי בו, בגלל עובדה פשוטה - הקהילה לא מקבלת שחקנים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים נו באמת, תנו משחק שבאמת איזשהי קהילה זקוקה לו. לUT2004 יש מספר שרתים, ביניהם שסק הפעיל וING. כמו כן אני לא מעוניין בשום מגע עם הקהילה הסגורה שלנו בארץ, והUT2004 המקורי שלי כבר מזמן מלא אבק מכיוון שכמעט ולא שיחקתי בו, בגלל עובדה פשוטה - הקהילה לא מקבלת שחקנים חדשים.

שסק נסגר למטב זיכרוני

בכל מקרה אפחד לא משחק שמה

אינג' ואיאסאר עכשיו שולטים

והקהילה לא סגורה

אתה רוצה לשחק תשחק,אנשים באים לשמה עם ציפיות שיעשו להם בייביסיטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...