מחפש מחשב למשחקים כבדים עד 12,000 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב למשחקים כבדים עד 12,000

eranvana

Recommended Posts

טוב, חברים, האמת חייבת להאמר:

מי שקונה מחשב חדש בתקציב של מעל 8000 ש"ח ולא לוקח כפול ליבה הוא NOOB, טמבל, או שניהם.

היתרון של כפול ליבה בביצועים יומיומיים ענק, גדול בהרבה מכל יתרון (מאוד זניח ולא מורגש) שיתן מעבד single מהיר במשחקים.

בנוסף, התקציב כלכך גבוה - ברגע שאפשר להכניס שני 7800GT בSLI, אפשר להגיד שכל דרישות המערכת מכוסות. כפול זו חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

טוב, חברים, האמת חייבת להאמר:

מי שקונה מחשב חדש בתקציב של מעל 8000 ש"ח ולא לוקח כפול ליבה הוא NOOB, טמבל, או שניהם.

אל תגיע למסקנה הזו כל כך מהר, זה תלוי. אני למשל באמת עומד לקנות מחשב ב8000, אבל זה כולל מסך, והמחשב גם למשחקים כבדים. ואין אפשרות להכניס מסך+כ.מסך חזק+ כפול ליבה, ב8000שקל. אז כדי להכניס כפול ליבה צריך תקציב ממש גדול, ואני מסכים איתך שזה קודם, לדברים אחרים די מיותרים כמו , או 2 ג'יגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שארבעה סטיקים של במערכת כזו יעבדו במהירות של 333 מגה-הרץ ולא 400... נכון..

וחוץ מזה, הזיכרונות שננתי בפרט שלי באים סטוק על 2.5-3-2, ג'יגה כל אחד (2 ג'יגה שלא פוגע במהירות הכללית) וגם זולים יותר...

Wrong

ירוצו על 400 מה"ז אבל ב 2T

333 זה רק בבקרים של ווינצסטר וחבריו הישנים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wrong

ירוצו על 400 מה"ז אבל ב 2T

333 זה רק בבקרים של ווינצסטר וחבריו הישנים יותר

מה לעשות, TheBookofMadness הקדים אותי.

במערכת שעליה דיברתי - 4 סטיקים של 512MB כ"א ב- 400MHz ירוצו ב- 2T במקום 1T אבל לעולם לא ב- 333MHz!

תודה איש.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תודה רבה על העזרה שנתתם לי!

קניתי את המחשב ששמוליק הציע לי

לפי דעתי זה המחשב הכי טוב וחרגתי

ב300 שקל למעבד יותר טוב ומארז יפה..

תודה רבה לכולכם

ערן :yelclap:

החבר שמוליק הציע מפרט מעולה, קבל ח"ח על הרכישה המושכלת :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה הוא חייב אבל חייב בלי שום ספק לקחת מעבד כפול ליבה לפחות ה-3800, 2 ג'יגה איי אפשר להתפשר, ושני כרטיסים של 7800 ג'יטי.

בחיים שלא יקח סינגל קור זה יהיה טימטום עצום. 1 ג'יגה ושני כרטיסי 7800GT זה חתיכת צוואר בקבוק לעתיד ואתם לא יודעים כמה וכנ"ל על מעבד שהוא לא כפול , למה? תראו:

8318.png

כפי שאתם רואים בתמונה הנ"ל על איכויות גבוהות מאוד כמו 2048x1586 כולל פילטרים 4x aa בבאטלפילד 2 שני הכרטיסים האלה מביאים לו 71.5 פריימים, אם תשימו על איכות 1600x1280 כולל פילטרים אתם תראו בפירוש בגלל שהמעבד שלכם חלש מידי או בגלל שיש לכם "רק ג'יגה זכרון" הביצועים יורדים משמעותית. חבל לקחת 2 כרטיסים שהסכום הכולל שלהם 5,000 ש"ח ולקבל בעתיד ביצועים פחות טובים.

ושימו לב לעוד משהו ממש ממש יפה שאהבתי, 2 כרטיסים של 7800gt ובכלל כל הכרטיסים שיש שם באיכויות ממש גבוהות שנכון להיום לא התשמשו בהם אבל בעתיד בהחלט כן מביאים ביצועים כפולים!!! 7800gt רגיל מביא 36.1 ואילו 2 7800gt מביאים 71.5 מדהים לדעתי :).

כנראה בגלל שהמשחקים של היום לא דורשים כ"כ הרבה לא מרגישים בהבדל ב- אבל כנראה יש הבדל משמעותי ביותר שבשיאו מגיע לפי 2 לפחות כך שזה בהחלט לא בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה הוא חייב אבל חייב בלי שום ספק לקחת מעבד כפול ליבה לפחות ה-3800, 2 ג'יגה איי אפשר להתפשר, ושני כרטיסים של 7800 ג'יטי.

בחיים שלא יקח סינגל קור זה יהיה טימטום עצום. 1 ג'יגה ושני כרטיסי 7800GT זה חתיכת צוואר בקבוק לעתיד ואתם לא יודעים כמה וכנ"ל על מעבד שהוא לא כפול ליבה, למה? תראו:

[.

כן יופי, כזה פשוט, שיקח כפול ליבה, 2ג'יגה , שני 7800GT, ואולי עוד משהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תודה רבה על העזרה שנתתם לי!

קניתי את המחשב ששמוליק הציע לי

לפי דעתי זה המחשב הכי טוב וחרגתי

ב300 שקל למעבד יותר טוב ומארז יפה..

תודה רבה לכולכם

ערן :yelclap:

ערן! איש יקר תתחדש!

שמח שיכולנו כולנו לעזור ועוד יותר שמח שמצא חן בעיניך הרעיון שלי למחשב.

איזה חלקים (ודגמים) שינית בסוף ממה שהצעתי?

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...