מפרט ב-4000 למשחקים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-4000 למשחקים

לירון ס.

Recommended Posts

לוח אם- DFI מייצרת לוחות מוצלחים יותר מאביט ל-.

דווקא ה AN8 Ultra לוח מצוין

ועליו יש ביקורות, בניגוד ל Infinity

slimshady21

FSP - Forton Source

היא חברה מכובדת מאוד לספקי כוח

בארץ בינתיים אפשר להשיג את הספקים שלה במארזי (להוציא את ה Diabolic וה Alaska שבאים עם ג'נרי)

ואצל נעה

והמארז + ספק יותר זולים כי המארז פחות איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בלוג'יק מארזי צ'נברו שמגיעים עם ספק Sirtec 310W עם מאוורר 120 מ"מ ואמור להיות שקט יחסית.

אני אישית מעדיף להימנע מלהמליץ על ה-Foxconn עד שיצא לי להשתמש בו, אולי רק לכאלו עם תקציב ממש מוגבל.

אני לא מקבל את DFI יותר טוב מ-, מדובר כאן על אחד הלוחות הפשוטים ביותר של DFI שאין עליו ביקורות בכלל.

כולם לוקחים את זה כמובן מאליו שהלוח הזה טוב רק בהסתמך על הלוחות מהגירסה הגבוהה יותר (ה-Lan Party).

KSP כרגע נותנים עם חלק ממעבדי איזה מאוורר ג'נרי ורועש בטירוף. אז אם קונים שם אך ורק אם מבטיחים לך שמדובר במעבד BOX (עם מאוורר מקורי של שהוא יחסית שקט), ולא עם החלטורה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן,

יושב עכשין על אחד המחשבים בבית שלי ה SIRTEC. הוא עובד יפה בינתיים ומחזיק את המחשב ב OC ועם 9600פרו בלי שום בעייה, אבל, רמת ה"שקט" שלו היא פחות או יותר כמו ה HEC300ART, מה שאומר לא שקט במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההסברים.

אבל הידע שלי בחומרה קצת מוגבל, לכן אני אשמח אם תגבשו לי מפרט שיהיה מוסכם על ידי כולכם (או לפחות רובכם) שהוא הטוב ביותר בשבילי.

אני אזכיר, המטרה היא משחקים, , עם עדיפות שהוא יהיה שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ה AN8 Ultra לוח מצוין

ועליו יש ביקורות, בניגוד ל Infinity

slimshady21

FSP - Forton Source

היא חברה מכובדת מאוד לספקי כוח

בארץ בינתיים אפשר להשיג את הספקים שלה במארזי (להוציא את ה Diabolic וה Alaska שבאים עם ג'נרי)

ואצל נעה

והמארז + ספק יותר זולים כי המארז פחות איכותי

הו, סוף סוף אחד שמבין ונותן תשובה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תעזרו לי.

זאת קניה של הרבה כסף, תעזרו לי להיות בטוח שאני עושה את הבחירה הנכונה.

נתנו פה שני מפרטים בהתחלה, באיזה מהם כדאי לי לבחור?

שניהם די דומים.זה תלוי גם מאיזו חנות אתה מתכנן לקנות.קיבלת הסבר מפורט מ BOSE על ההבדלים בין 2 המפרטים ,אז תקרא את זה שוב ותחליט מה יותר חשוב לך מבין 2 המפרטים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...