הערכת מחיר למפרט הנ"ל - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערכת מחיר למפרט הנ"ל

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מסכים עם אלה שאומרים שאי אפשר אפילו להריץ במחשב כזה!

אני משתמש עכשיו בפנטיום 3 (ראו פרטים מדוייקים בחתימה), עם WinXP SP2 ואני יכול להגיד שדברים בסיסיים פועלים בסדר גמור.

עכשיו אני משתמש ב-Maxthon, מסנג'ר ואייסיקיו, והכל בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש עכשיו בפנטיום 3 (ראו פרטים מדוייקים בחתימה), עם WinXP SP2 ואני יכול להגיד שדברים בסיסיים פועלים בסדר גמור.

:xyxthumbs: יש פה ניצנים של תקווה בפורום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך יש 256 זכרון שזה בסדר ,הוא מוכר עם 64.המחשב יריץ אבל בזחילה ואם תוסיף עוד כמה תוכנות ברקע הוא יתקע.היה לי פנטיום 3 800 עם 256 ,אני יודע מה זה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר.עדיין מחשב עגלה אבל המחיר תואם.ואי אפשר לחבר 9550.

בתור אחד שמתיימר להיות איש מחשבים או שלא  :smile1:  

חיברתי ל AGP שעל הלוח הזה GF4-5

ו 9250 ,9550 !

וזה עבד כמו גדול.

אי אפשר לחבר כרטיס AGP*2 לתושבת של 8 זה לא יכנס אין אותם חריצי הרחבה .

אבל AGP *4 או *8 אפשר לחבר ל AGP*2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמתיימר להיות איש מחשבים או שלא  :smile1:  

חיברתי ל AGP שעל הלוח הזה GF4-5

ו 9250 ,9550 !

וזה עבד כמו גדול.

אי אפשר לחבר כרטיס AGP*2 לתושבת של 8 זה לא יכנס אין אותם חריצי הרחבה .

אבל AGP *4 או *8 אפשר לחבר ל AGP*2 .

אוקיי נגיד ועבד על הלוח הזה.המחשב חלש מידי בשביל לנצל כרטיס כזה ,לכן אין טעם לשין יותר מגיפה 2.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נגיד ועבד על הלוח הזה.המחשב חלש מידי בשביל לנצל כרטיס כזה ,לכן אין טעם לשין יותר מגיפה 2.

צודק בזה אין ספק .

למרות שתמיד אפשר לשדרג את המעבד שלו עד 1 GHZ עם מתאם 370 PIN .

ואז הכרטיס מסך יוכל לבוא לידי ביטוי ( בקטנה ) -----> וכו' ..

** אופציית השידרוג תלויה בלקוח אך ורק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי מאוד שתחליף את צורת החשיבה בנוגע לחנות שלך (עצה אישית ;))

למה לך להכינס למיטה חולה,הלקוח שתמכור לו את המחשב (אמרת קמצן) בטוח יקפוץ כל איזה שבוע שבועיים ורק בגלל שהוא שילם לך הוא ירצה גם WIN ואחרי שבועיים הוא ירצה גם שתנקה לו את המחשב בגלל שהוא לא זז(SPY) ,לקוחות כאלה אתה תמיד תפסיד עליהם מאשר תרוויח (תאמין לי מנסיון) ,עדיף לך לנסות לשכנע אותו בדרך סבירה לקנות מחשב ב1200 ש"ח (אני אישית יכול להביא לך מפרט שלא יעשה לו בעיות לאורך שנים) ,מה500 ש"ח האלה אתה רק תפסיד,תנסה להעלות קצת את המחיר לרף יותר גבוהה ,עם רווח של 20% בשבילך לא יותר,בד"כ הרווח שלך יתבטא אני מניח כמו שאר חנויות המחשבים בארץ (מעבדה ,תיקונים וכו.....) למרות שתיתן לו אחריות לשנה על המחשב החדש אחרי השנה הזאת הוא עדיין יחזור וישלם על תיקון ו...לך תדע הוא יכול גם להמליץ לעוד אנשים על החנות שלך,המוטו שלך צריך (ואמור ::) ) להיות "רווחים קטנים ממחשבים בעלי סכום נמוך ,ואחוז רווחים גבוה למפרטים עם רמת תשלום גבוה" ,בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רווחים של 20 % זה מתאים לבאג מחשבים / אקסלנט / פנדה שמוכרים אלפים ביום ועובדים על רווח נמוך וכמות .

אבל מה לעשות אני לא חברה ענקית :'( ואין לי אפשרות לעבוד על רווחים כל כך נמוכים .

אם אני אמכור מחשב ברווח של 200 ש"ח לאיפה אני אגיע ? אין לי מכירה של כמויות .

אף חברה או חנות קטנה לא יכולה להתחרות עם הגדולות במחיר מה שכן אני יכול להתחרות בשרות , אמינות , מקצועיות .

20 % רווח עוד גדול עלי .

אני לוקח רווח על חלק ועבודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רווחים של 20 % זה מתאים לבאג מחשבים / אקסלנט / פנדה שמוכרים אלפים ביום ועובדים על רווח נמוך וכמות .

אבל מה לעשות אני לא חברה ענקית :'( ואין לי אפשרות לעבוד על רווחים כל כך נמוכים .

אם אני אמכור מחשב ברווח של 200 ש"ח לאיפה אני אגיע ? אין לי מכירה של כמויות .

אף חברה או חנות קטנה לא יכולה להתחרות עם הגדולות במחיר מה שכן אני יכול להתחרות בשרות , אמינות , מקצועיות .

20 % רווח עוד גדול עלי .

אני לוקח רווח על חלק ועבודה .

מצטער,אני עובד ברשת ארצית ככה שאני לא יכול לראות את זה מזווית הראיה שלך..........בכל זאת אם תוותר על העיסקה הזאת של ה500 ש"ח אתה רק תרוויח.

תנסה לגרום לו איכשהו לעלות את רף המחיר ל1200-1600 לפחות בשביל מחשב נורמלי .

עוד עצה,יש יבואנים שיוכלו להביא לך לוח של ,אסוס(לא!,לא מידי קום) במחיר הרבה יותר נמוך ממה שאתה קונה אותם אם תקנה מהם בכמויות (10-15 חתיכות) ואז הרווח שלך גדל על כל מחשב.

בכל זאת תנסה לשכנע אותו ,אם לא הולך,תוותר.בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד בן 5-7 שנים הוא פחות אמין ממעבד חדש

אני מניח שאתה נותן אחריות על המחשב, ככה שכל קריאה אתה מתחיל להפסיד על המחשב הזה

השאיפה שלך בתור בעל חנות זה כמה שפחות קריאות, כמה שפחות החלפות, וכמה שפחות תיקונים

וקשה להגיע למצב כזה עם בני 5-7 ולוחות אם סוג ט' (PC Partner נחשבו לזיפת עוד בתקופת ה P3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד בן 5-7 שנים הוא פחות אמין ממעבד חדש

אני מניח שאתה נותן אחריות על המחשב, ככה שכל קריאה אתה מתחיל להפסיד על המחשב הזה

השאיפה שלך בתור בעל חנות זה כמה שפחות קריאות, כמה שפחות החלפות, וכמה שפחות תיקונים

וקשה להגיע למצב כזה עם מעבדים בני 5-7 ולוחות אם סוג ט' (PC Partner נחשבו לזיפת עוד בתקופת ה P3)

זה מחשב שהעלות שלו 499.00 בגלל שהוא משומש ! ולא אין אחריות .

מה שכן אם לקוח יתפס בבעיית חומרה אני אשתדל לעזור לו לא במובן שיש אחריות אלא בתור ג'סטה לא מחייבת .

למשל אם ה 64 MB ישרף אני אמצא לו 64 MB תחליף בהנחה שיהיה אם הוא יבקש 128 MB הוא ישלם כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...