אני מעוניין בדיסק קשיח SATA II עבור HTPC - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין בדיסק קשיח SATA II עבור HTPC

borg

Recommended Posts

או, אין ספק שהאתר שלהם מאוד מבולגן. אבל הדיסק הוא 250GB - בדוק את מס' הדגם באתר של . לא בטוח? אל תיתן להם את פרטי כרטיס האשראי, הם יתקשרו אליך ותוכל לוודא. או שתמצא חנות אחרת שמוכרת את הדיסק.

לעזאזל, חצי שעה שאני מחפש דיסקט תקין עבוד הדרייברים של ה- SATA ולא מוצא. מוכרח להיות לי איזה דיסקט תקין בבית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לקבל דיסקט יחד עם הדיסק הקשיח.

עם לוח האם אולי.

דיסקטים זו ממש מחלה היום, אני פותח חבילה חדשה, מתוכה 2-3 דפוקים, ישירות מהקופסה.

אגב, לא כל SATA2 תומך ב NCQ (וזה גם לא חשוב לעזאזל!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של Windows XP על דיסק קשיח SATA דורשת דרייברים ל-SATA בדיסקט (לחיצה על F6). האם אפשר להשתמש ב-DOK במקום בדיסקט (הרבה מחשבים, כמו גם המארז החדש שאני רוצה לקנות לא כוללים כונן דיסקטים), או שהוא יבקש דיסקט עם דרייברים ל- בשביל לזהות את ה-DOK שמכיל את הדרייברים ל-SATA?

אני מניח שאפשר לצרוב את הדרייברים ל-SATA על CD, וההתקנה של תזהה אותו. אבל, חבל לבזבז CD שלם, עדיף DOK.

יש אתר שניתן להוריד ממנו ל-SATA, או שאני צריך שמותאמים ללוח-אם שלי?

דרך אגב, התקנה של לינוקס על דיסק קשיח SATA לא דורשת דיסקטים עם ל-SATA, אלא מזהה את הכל אוטומאטית, נכון?

לגבי NCQ, זה לא דבר שחשוב להתעקש עליו, אבל אני מעוניין בדיסקים קשיחים של וסמסונג (ככל הנראה, אני אקנה את הדיסק הקשיח של סמסונג) שבכל מקרה מגיעים עם NCQ, אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תוצאות ביניים: הדיסק שקט. הרבה יותר שקט מהמקסטור 120GB שמותקן מיד מתחתיו. אני בקושי שומע את הסמסונג כשאני מעתיק קבצים גדולים בין המחיצות שלו, אבל בהעתקת קבצים מהמקסטור רמת הרעש עולה באופן משמעותי.

טמפרטורה? זה יאלץ להמתין עד שאתקין תוכנית שמדווחת על טמפ' הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון!

מסתבר שסמסונג לא מאכזבים גם בנפחים הגדולים ושומרים על השקט, כמו בגירסאות הקודמות של הנפחים הקטנים יותר.

לפי Tom's Hardware, הסמסונג אמור לעבוד על טמפרטורה של 45 מעלות.

נראה לי שסמסונג 250GB הוא הבחירה הכי טובה עבורי, אבל אשמח לקבל מידע נוסף.

נ.ב.

האם הנפח האמיתי של הסמסונג הוא אכן 233GB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, שכחתי לדווח על הנפח. אכן, 233GB, בדיוק כפי שצריך.

וניסיתי לבדוק עכשיו את הטמפרטורה: לפי DTemp, בפחות או יותר idle, הטמפ' של הכונן היא 27C בחדר ממוזג ל- 26C. אחרי רבע שעה של העתקת קבצים נמרצת, הטמפ' נשארה 27C. זה כל כך טוב שאני לא מאמין שזה נכון... יש לי כאן תוכנית אחרת, על הדיסק השני, נראה מה היא תדווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

27 מעלות לדיסק קשיח בחדר בעל טמפרטורה של 26 מעלות זה מדהים! :o

הדיסק הקשיח הזה ממש קריר! 8)

אתה בטוח שהוא חי? :P

תבדוק אם החיישן טמפרטורה צמוד לדיסק הקשיח. ;)

ב-Tom's Hardware דיווחו על טמפרטורה של 45 מעלות. ;D

הסמסונג שלי (60GB) מגיע לטמפרטורה של 30-32 מעלות עם מאוורר 60mm צמוד בחדר בעל טמפרטורה של 26 מעלות. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...