מעונין לקנות בעתיד IRIVER...איזה דגם מומלץ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעונין לקנות בעתיד IRIVER...איזה דגם מומלץ?

tombcatz

Recommended Posts

עם ה3XX מגיע מן מתקן סוללות ,שמתחבר לחתקע חשמל של הנגן,ומאפשר לך גם לשמוע וגם לטעון (עד בטריה מלאה בערך) על חשבות 4 סולות AA,מאוד שימושי עם אתה יוצא לטיול של יותר מיומיים,או סתם יודע שיש סיכוי שתתקע בלי בטרייה.

לא הבנתי מה קשור לרדיו.

יש ל3XX גם רדיו,שומר תחנות,עם סריקה,והקלטה.

ומובנה ב3XX מיקרופון מהצד,מקליט מעולה,אני מקליט איתו את שיעורי הבית שלי.

מגיע עם הבאנדל עוד מיקרופון חיצוני עם קליפס לחולצה,שיש לו יותר טווח.

עריכה:IPOD מהמקור מכשיר נחות,יקר,ומחורבן,לא מושך אותי החידוש הזה.

בקשר למתקן - מה זה עוזר לי, אני רוצה משהו פנימי.

ואין בעיה לבנות מטען , אני עושה א זה תוך 10 דקות עם רכיבים של 10 שקל שאפילו אני יכול להוציא בחינם מהמעבדה בביתספר שלי.

בקשר לרדיו ולהקלטה מיקרופון וכל זה - את אותו דבר בדיוק יש לX5L, ככה שזה לא יתרון חוץ מהמיקרופון שמגיע עם האייריבר...שזה באמת יכול להועיל. אבל זו לא סיבה שאני אקנה את הנגן הזה דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל מקרה קונה את הX5L בגלל הבטריה שלו, בגלל הרדיו שחשוב לי וגם פיצ'ר ההקלטה שגם יהיה לי שימושי מדי פעם.

בקשר לרדיו ולהקלטה מיקרופון וכל זה - את אותו דבר בדיוק יש לX5L, ככה שזה לא יתרון חוץ מהמיקרופון שמגיע עם האייריבר...שזה באמת יכול להועיל. אבל זו לא סיבה שאני אקנה את הנגן הזה דווקא.

אני לא אמרתי שבX5L אין.

לא הבנתי מה קשור לרדיו.

יש ל3XX גם רדיו,שומר תחנות,עם סריקה,והקלטה.

סה"כ אמרתי שגם ל3XX יש אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בכלל יכול לעלות נגן MP3/MP4 טוב...?

איזה שאלה יווווו...........

כשאתה אומר MP4 יש המון סוגים וטווח מחירים ענק.....

כשאתה אומר טוב...עד כמה טוב אתה מתכוון ?

בקשר למחירים....שמעת על האתר זאפ ? פש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות

MX300 עולות באזור ה100 שקל

אני עדיין לא בטוח שאלו הMX300 אבל לא חשוב,פעם אחרונה שהצצתי,זה היה המחיר,שמח עם הוא ירד,אני יוכל לקנות כמה כאלה מתנות לחברים,אני מאוד מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...