עזרה בבניית פרויקט פשוט באקסס - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבניית פרויקט פשוט באקסס

Cyron

Recommended Posts

שלום.

למדתי אקסס בביה"ס אבל כבר שחכתי הכל :bash:

אני רוצה לבנות תוכנית קטנה שתוכל לספור הצבעות, ישנן 10 מועמדים, כל בוחר צריך לבחור 3 וזהו, טבלה שתספור את הקולות ודו"ח שיציג את התוצאות.

משהו פשוט פשוט.

מי שיכול לעזור יכול לפנות אלי לאיסי: 347180654

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על משהו כזה...

יופיע בטופס 10 "לחצני אפשרויות" או "תיבות סימון", הבוחר צריך לסמן 3, וללחוץ על לחצן הצבעה, ברגע הלחיצה מתעדכן מסד הנתונים לפי הבחירות שנעשו, והבחירות נעלמות בשביר הבוחר הבא...

זה אפשרי דבר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי פשוטה היא ליצור טופס ובו 3 רשימות (אחת לכל הצבעה), כאשר מכל אחת מהן בוחר המשתמש אחד.

למשל, שלוש תיבות משולבות (ComboBox) זהות המחזיקות את רשימת המועמדים (שנלקחת מטבלת מועמדים למשל). בכל אחת המצביע בוחר מועמד אחד.

או למשל ליצור שלוש קבוצות של "כפתורי רדיו" (Radio Buttons), אחת עבור כל הצבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי על הבורות אבל אין לי מושג מזה כפתורי רדיו :-\

אחרי שהבוחר החליט על 3 מועמדים, איך אני עושה בדיוק שהוא יסיים את ההצבעה, הנתונים שלו יכנסו לטבלה, והכל יהיה נקי למצביע הבא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין כלכך באקסס אבל לפי מירב הבנתי הוא די דומה לבייסיק אז במקרה הזה אני יכול לעזור

רק השאלה שלי היא איך אני גורם לתוכנה לשמור את תוצאות ההצבעה גם אחריי שאני סוגר את התוכנה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב מאקרו.

אתה יכול ללחוץ לחיצה אחת על הלחצן שלך, מאפיינים, אירועים, בעת לחיצה, שלוש נקודות, ושם אתה יכול להכניס קוד(בVB).

בקוד בVB אתה בודק אם יש רק 3 מסומנים. אם כן, תעדכן, אם לא, תתן הודעת שגיאה ואל תעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...