מה אתם אומרים על המעבד הזה? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המעבד הזה?

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני שומע מה שאתם אומרים, וזה נשמע כמו:

"אוי יו יויי! לפני כמה שנים דפקו לי מחשב עם מעבד ואני לא הבנתי בכלל בנושא, איזה באסה.. חרא של מעבד.. עכשיו אני לא אקנה בחיים סלרון"

סלרון לא בכלל לא רע כמו שאתם מתארים אותו. סלרון מותאם לאנשים שלא דורשים הרבה, לדוגמא השכנים שלי (בני 30+) שאף פעם לא נגעו במחשב ואין להם צורך ב- עם ליבה של Venice או זכרונות עם תזמונים הדוקים, קנו סלרון D 2.4 עם לוח בלתי מזוהה ו-256MB ג'נרי והוא מספק אותם מצויין - המעבד פשוט מתאים להם.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מנסים לשכנע את עצמם בכח שסלרון וסמפרון זה מעבד טוב.

זה מעבד "טוב" כל עוד זה לשימוש דסק פשוט : אינטרנט,מוזיקה, שזה מגיע לאימיול , קאזה , CAMSTASIA ואפליקציות כבדות אחרות המעבד קורס.

:bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד סלרון הוא לאינטרנט, בלחץ , מוזיקה  ,

ובהחלט שלא על  אימיול,קאזה,ועוד הרבה תכניות,כמו משחקים,קידודים וכו' :/

"OFFICE בלחץ"

שמע גבר יכול להיות שאנחנו אחים ואנחנו לא מודעים לזה ? ממש תאומים סיאמים.

הוצאת לי את המילים מהפה בדיוק באתי לרשום את זה.

עד שהאופיס נפתח אפשר להכין עוגה כושית ואפילו לשים קישוט של סוכריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אני חייב להגיב שאני רואה טימטום ונוביות כמו זאת מה לא מפעיל אימיול תפסיק לזבל במוח יא חתיכת נוב מסריח אתה לא מבין כלום מהחיים שלך בחיים לא היה לך סלרון\סמפרון ואתה מפחד להודות בזה אתה סתם אפס אתם תבינו שזה לא מעבד סוס שיהיה לכם בכיף גם ככה אתם לא יודעים שום דבר אז עדיף שתסתמו תפה ותשבו בצד ואתה תשרף עם הספיטפייר המסריח שלך ואתה עם הפרסקוט שלך רואים כמה אתה מבין יא אפס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אני חייב להגיב שאני רואה טימטום ונוביות כמו זאת מה לא מפעיל אימיול תפסיק לזבל במוח יא חתיכת נוב מסריח אתה לא מבין כלום מהחיים שלך בחיים לא היה לך סלרון\סמפרון ואתה מפחד להודות בזה אתה סתם אפס אתם תבינו שזה לא מעבד סוס שיהיה לכם בכיף גם ככה אתם לא יודעים שום דבר אז עדיף שתסתמו תפה ותשבו בצד ואתה תשרף עם הספיטפייר המסריח שלך ואתה עם הפרסקוט שלך רואים כמה אתה מבין יא אפס

נראה לי יש לו עם גו'יסטיק וחתימה מזוייפת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...