מפרט מאתגר 1500 ש"ח ללא מסך - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מאתגר 1500 ש"ח ללא מסך

ferrari

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא צריך לשדרג, הוא צריך מחשב. כרגע אין לו מחשב בכלל.

בקשר לS754 שאתם מדברים עליו, האם יש לתושבת זו חזקים ולא רק סמפרונים , אני מדבר על שניתן יהיה למצוא בחנויות בעוד מספר שנים... לדעתכם?

כי כל העניין הוא שאם לא יהיו חזקים יחסית לתושבת זו בעוד מספר שנים, אז מה הטעם לקנות אותה עכשיו?... כמו שאמרתי, לדעתי אם כבר שווה לקנות משהו, זה רק התושבות החדשות ביותר ועל כל השאר ניתן לחסוך . אם אין אפשרות בתקציב זה לקנות לוח עם תושבת חדשה, כאשר בעוד מספר שנים ניתן יהיה להשאיר את הלוח ולהחליף רק את המעבד, אז אני כבר אשיג לו מחשב ישן במחיר פי10 זול יותר

לא הבנת אותי- הרי אתה רוצה לוח מתקדם כדי שיתאים לשדרוגים בעתיד, נכון? אז אני שואל, למה שהוא יצטרך לשדרג בעתיד אם הוא משתמש במחשב רק לאינטרנט???? הרי לא נראה לי שבעתיד האינטרנט תיהיה משימה כבדה שתדרוש שדרוג למעבד אחר.... :silly: :silly: :silly:

ודרך אגב 2500 בשביל מחשב כולל מסך זה כלום, זה זבל, אתה לא תקבל לא וניס, לא לוח, לא כ.מסך איכותי ולא נעליים.. (טוב אולי נעליים כן :smile1:)

ומה הקטע שלכם כל הזמן להציע לחסוך?!?! מה?? הוא יודע שאם הוא יחסוך הוא יקבל משהו יותר טוב, אבל הוא לא עושה את זה אז בטח יש סיבה. וחוץ מזה, למה באמת להוציא כל כך הרבה כסף על מחשב אם זה רק לאינטרנט?!?!?!?!?

פותח התרד- אם אתה יכול להוציא רק 1500 על המחשב זה סבבה, אבל הכי כדאי כבר לקנות משומש, אחרת תקבל מחשב שאפילו בקושי יעלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יותר כדאי 

לוח: 8rda3+ מגיע ל 250 MHZ

מעבד: Mobile 2600+ מגיע ל 2700 MHZ

זיכרון: OCZ pC4000 512MB מגיע ל 270 ב 3-4-4-8

כרטיס מסך: 6200 AGP 128MB שעבר פתיחת צינורות ו OC ל 450/721.

1500ש"ח

MAX תוסיף HD משומש ומארז

זה האיסיקיו שלו

27990580

עריכה:

יש אותו בTRADEZONE,שמתם לב שהוא מחפש מחשב בעל אפשרויות שידרוג עתידיות אז אולי זה נראה טוב בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יותר כדאי 

לוח: 8rda3+ מגיע ל 250 MHZ

מעבד: Mobile 2600+ מגיע ל 2700 MHZ

זיכרון: OCZ pC4000 512MB מגיע ל 270 ב 3-4-4-8

כרטיס מסך: 6200 AGP 128MB שעבר פתיחת צינורות ו OC ל 450/721.

1500ש"ח

MAX תוסיף HD משומש ומארז

זה האיסיקיו שלו

27990580

א. בשביל זה יש דבר שנקרא TradeZone

ב. זה מחשב משומש

ג. מה הוא צריך 6200TD עם פתיחת צינורות למחשב משרדי?

ד. מה הוא צריך זכרונות בדירוג 500MHz למחשב משרדי?

ה. בד"כ מחשבים משרדיים עדיף לקנות חדש בגלל האחריות, חברות לא בנויות להתעסק עם החלפות ושטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בשביל זה יש דבר שנקרא TradeZone

ב. זה מחשב משומש

ג. מה הוא צריך 6200TD עם פתיחת צינורות למחשב משרדי?

ד. מה הוא צריך זכרונות בדירוג 500MHz למחשב משרדי?

ה. בד"כ מחשבים משרדיים עדיף לקנות חדש בגלל האחריות, חברות לא בנויות להתעסק עם החלפות ושטויות

אפשר לקבל תשובה על הטענה הזאת ? <מביא פופקורן >

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...