מעוניין ללמוד תכנות, אך לא יודע היכן להתחיל. - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ללמוד תכנות, אך לא יודע היכן להתחיל.

pavlo

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום  :yelclap:

אני מאד רוצה ללמוד תכנות אך אין לי מושג מאיפה להתחיל.

אשמח מאד אם מישהו שבקיא בנושא יכוון אותי מהם סדרי העדיפויות מבחינת לימוד שפות תכנות, ומאיפה אפשר להשיג את החומר הנדרש.

תודה רבה רבה לעוזרים מראש.

נ.ב.

אני בטוח ששאלו את השאלה הזו מיליון פעם לפני, אבל זה באמת חשוב לי אז תתחשבו בי קצת.

שוב תודה מראש לכולם.   :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר להגיד לך חוץ מלהשתמש בחיפוש. אני מצטער מאוד, אבל הדבר נטחן בעבר הרבה הרבה ואף היו נימוקים רחבים מאוד לגבי כל שפת תכנות. תחפש ותקרא את זה. דבר לא השתנה מאז.

ואני עדיין חושב שצריך להתחיל מVB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחיל ללמוד משפות ויזואליות (כמו דלפי, VB וכדומה) זו (לדעתי) שגיאה וטעות נוראית בתהליך למידה.

פסקל וC אומנם נראות מאוד ישנות, אבל כמו שרשמו כן הן נותנות לך מסגרת טובה.

שפת פסקל למשל, מאוד פשוטה מבחינת הסינטקס שלה (תחביר השפה, שמות הפעולות והפקודות),

אך מאוד "נוקשה" איתך. כלומר בונה לך מסגרת מעולה להרגל כתיבה נכונה ויעילה.

כך שלא קשה להבין את השפה, זה בערך כמו לכתוב באנגלית נטו, אך היא בונה לך מסגרת שלא תרשום שטויות.

לעומת זאת שפות ויזואליות אתה תוכל לכתוב פעולות שטויות והתוכנית תרוץ ואותן פעולות יהיו "ג'אנק".

קשה להסביר את הכוונה, אבל בקיצור עדיף לך להתחיל ללמוד שפה פשוטה שתבנה לך בסיס טוב ומסגרת נכונה.

בהצלחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי פסקל לפני כמה שנים בביה"ס, האמת שלמדתי גם VB אבל הכל פרח מזכרוני :kopfpatsch:

אני מעוניין לחזור וללמוד בייסיק, גם בתור תלמיד נהנתי מזה ואני מאמין שלימוד עצמי בעזרת ספר גם יכול להיות מהנה ומועיל בשבילי

אני מחפש המלצה לספר טוב, יש הרבה ספרים ואני לא רוצה לקנות משהו שלא שווה ואח"כ להצטער...

אם מישהו יכול להמליץ על ספר שהוא למד ממנו בתור מתחיל ואהב אותו זה יעזור....תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך מהאנגלית אז אתה יכול לחפש ספרים ב AMAZON ולקרוא את הביקורת עליהם שם:

http://www.amazon.com/exec/obidos/search-handle-form/104-6033743-4504736

אתה גם יכול לחפש בגוגל VISUAL BASIC TUTORIALS או דברים כאלו, ואני יודע שיש גם אתרים בעברית כמו

http://dr-vb.co.il/

שעוסקים בזה, אם לא איכפת לך ללמוד מהאינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף בעברית האמת, למרות שהאנגלית שלי טובה אני חושב שזה יקשה עליי.

ללמוד מאינטרנט זה גם לא בעיה השאלה אם לא שווה להשקיע בספר כי אין לי בעיה לקנות ספר ששווה וטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...