האם קורי עכביש חזקים יותר מפלדה? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קורי עכביש חזקים יותר מפלדה?

moses_23

Recommended Posts

אז רגע, אם קורי עכביש חזקים רק במתיחה, אז איך זה שרוצים לבנות אפוד מגן מקורי עכביש? הרי הם לא חומר קשה מספיק, או שאני טועה?

ואני לא מבין גדול בתאונות דרכים, אבל במקרה של תאונה חזיתית המנוע בד"כ לא נמעך הרבה אלא פשוט זז אחורה לפנים הרכב ומועך הכל בדרך (כולל את הבנאדם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הצליחו לייצר קורי עכביש אני זוכר ב"תאמינו או לא" היה איש אחד שייצר מזה חליפה והתנגשו בו מכוניות ולא קרה לו כלום והעיפו עליו בלוקי וכל מיני דברים כאלה :-X

זה לא היה מקורי עכביש. מכונית תמחץ אותו אם זה היה מקורי עכביש, המסה שלה יותר מידי גדולה. זה היה חליפה משוריינת יותר משיריון מימי הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצליחו לייצר קורי עכביש אני זוכר ב"תאמינו או לא" היה איש אחד שייצר מזה חליפה והתנגשו בו מכוניות ולא קרה לו כלום והעיפו עליו בלוקי וכל מיני דברים כאלה :-X

קורי עכביש אולי חמור חזק ולא חומר שיכול לספוג מכה כזו. זה פשוט בלתי אפשרי הבן אדם לא יקבל שריטה אבל הגוף שלו יהפוך לדייסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורי עכביש אולי חמור חזק ולא חומר שיכול לספוג מכה כזו. זה פשוט בלתי אפשרי הבן אדם לא יקבל שריטה אבל הגוף שלו יהפוך לדייסה.

היה את זה בתאמינו או לא אני לא ממציא כלום אתה מוזמן לבדוק באינטרנט או לחפש באתר שלהם אם קיים כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להסכים פה עם המתנגדים, יהלום לא מתקרב אפילו להיות הכי חזק, בגלל העובדה שהוא מאוד שביר.

לפי מה שראיתי בזמנו החומרים הכי חזקים הם כדורי בקה ושילוב של יהלום עם נאנוטיובס.

אגב, החלק הקידמי של המכונית אינו בנוי באופן קשיח מכיוון ואת רוב המכה יספוג המנוע, ואין צורך לייצר שילדה קשיחה שרק תוסיף משקל. מכיוון ובבג'ז אין כלום , הוא נבנה באופן יותר קשיח (גם בגלל שהוא קרוב למיכל דלק) אך עדיין בצורה כזו שהוא יתקפל כמו טאטלה במקרה של תאונה (מניסיון, יש לי אחות תאומה. היא דאגה לקצר לי את האוטו גם מקדימה, וגם מאחורה).

מסכים איתך, אלא אם כן מדובר בוולוו משנת 80, אשר בזמנו מעכה מכוניות מאחורה ללא שריטה, ואפילו עד היום קיימת אצל בת של חברים של ההורים שלי ודורסת כל מני תמרורים תמימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על קליע, הוא לא חד, אז לא ממש משנה אם החומר קשה או רך כי הקליע במילא לא יחתוך אותו, אלא כשהוא פוגע בחומר הוא ימתח אותו ,כהדגמא נסה לעשות חור עם באצבע בדף נייר, עכשיו במקום נייר נסה לעשות חור בחולצה שלך- כמעט בלתי אפשרי להצליח ביד (אלא אם יש לך יד מאד מאד חזקה ובד מאד חלש...) כי סיבי הבד חזקים מאד במתיחה, עכשיו על אותו עיקרון, קוולאר (אחד הסיבים בשכפ"צ- קיימים נוספים כמו ספקטרה) הוא גם בד, רק שהוא הרבה הרבה יותר חזק -חזק מברזל למעשה, חלש רק במעט מקורי עכביש

הבעיה בשימוש בקורי עכביש בשכפצים אבל זה אחוז המתיחה הרב, נסה לחזור על ניסוי החור על יריעת גומי (גומיה רחבה לדוגמא) אולי תצליח לקרוע אותה אבל זה רק אחרי שתמתח אותה, אם אריג אלסטי שכזה ישמש כאפוד הוא יעצור את הכדור, אבל רק אחרי שהוא כבר חדר לתוך הגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הנקודה- בקורי עכביש, עד שבד יעצור את הכדור, הוא כבר יחדור לגוף (אבל הוא לא יעבור את הבד כך שיהיה קל להוציא את הכדור, והוא עדיין יואט)

אנחנו עושים אפוד ולא חולצת קורי עכביש ככה שהכדור אכן לא יכנס לתוך הגוף. עובי האפוד כ 10 ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה- סיבי קורי עכביש לא קלים במיוחד- רק חזקים במיוחד

תעשה מהם אפוד בעובי 10 ס"מ והוא יהיה כבד בדיוק כמו כל אפוד-וסיבים אחרים כבר מספיק טובים בעובי הזה

הרעיון בשימוש בסיבי קורי עכביש יהיה שאפשר להפחית את העובי למידה כזו שתוכל ללבוש מתחת לחלוצה בלי שיבחינו ובלי שזה יפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...