האם קורי עכביש חזקים יותר מפלדה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קורי עכביש חזקים יותר מפלדה?

moses_23

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קורי עכביש זה החומר הכי חזק בעולם!!

לא החומר הכי חזק בעולם אבל בהחלט חזק יותר מפלדה באותו עובי.

למה לייצר בניינים מהחומר הזה?, הבטון הרגיל לא מספיק חזק?, כמו-כן החומר הנ"ל הוא מאוד יקר (בהחלט יקר בהרבה מבטון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר...

החומ רהכי חזק בעולם הוא יהלום. ככה שבמקום בטון היה אידיאלי לשים יהלום אבל זה לא ממ שיקרה...

חוטי עכביש הם כמו כבלי פלדה ולא ממש תומכים מפלדה. כמו שנאמר הם החורמ הכי חזק שיכול להמתח (או בין בחזקים).

עובדים על דרכים לייצר זאת סינטטית אבל זה מאוד יקר.

ניסו גם פעם לגדל עכבישים בשביל המשי שלהם, אבל הם אכלו אחד את השני (כולם חוץ מכמה זנים בודדים, אבל שוב, אי אפשר לבנות בניין מחומר גלם של 20 עכבישים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: אם כבר להתחיל לייצר מכוניות מחומר חדש אז גומי בשביל בחורות(אני יודע שהבדיחה הזאת עתיקה אבל הייתי חייב)

חחחחחחחחחחח :lol:

איפה היית עם הרעיון הזה כשחברה שלי נכנסה חזיתית בקיר עם האוטו של ההורים שלי אה?

(למי שקשה לו להבין איך זה קרה אז היא פשוט התקרבה מהר מידי לחנייה שהייתה מול קיר בטון ואני כזה "תעצרי!!!!!" ואז היא מהלחץ נתנה פול גז במקום ברקס ... 500 ש"ח על פנס ווינקר ימני ... SHEESH ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר...

החומ רהכי חזק בעולם הוא יהלום. ככה שבמקום בטון היה אידיאלי לשים יהלום אבל זה לא ממ שיקרה...

חוטי עכביש הם כמו כבלי פלדה ולא ממש תומכים מפלדה. כמו שנאמר הם החורמ הכי חזק שיכול להמתח (או בין בחזקים).

עובדים על דרכים לייצר זאת סינטטית אבל זה מאוד יקר.

ניסו גם פעם לגדל עכבישים בשביל המשי שלהם, אבל הם אכלו אחד את השני (כולם חוץ מכמה זנים בודדים, אבל שוב, אי אפשר לבנות בניין מחומר גלם של 20 עכבישים).

אם אני לא טועה יהלום הוא החומר הכי חזק שנוצר בטבע אבל אני חושב שכבר פיתחו כל מיני סגסוגות יותר חזקות ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להפריד בין שני דברים... עבור עומס מתיחה עד כמה שאני יודע החומר הכי חזק הוא צינוריות פחמן, או פחמן-60. לרקע כללי, יש כמה צורות לסידור פחמן כמולקולה המכילה רק אותו. הצורות המרכזיות הן פשוט משהו שנראה כמו אבקת פחם, יהלום וגרפיט. כן, עד כמה שאני יודע היהלום הוא החומר הכי חזק בעולם תחת עומס לחץ. לגבי מכוניות - המטרה היא לא לייצר מכונית חזקה כמה שיותר. כך, למשל, החלק הקדמי של הרכב בנוי כדי להמעך ולבלום זעזוע של התנגשות. אם יצא לברי מזל מביניכם להתנגש מאחור במישהו (אשמה כמעט מיידית) תשימו לב שכמעט לא משנה באילו מכוניות מדובר, החלק הקדמי של האוטו שלכם יהיה מעוך והאחורי כמעט ללא סימנים של תאונה.

למתחכמים מבינינו - כן, גם אם מישהו נכנס בכם מאחורה אתם יכולים לראות בדיוק את אותו הדבר... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להסכים פה עם המתנגדים, יהלום לא מתקרב אפילו להיות הכי חזק, בגלל העובדה שהוא מאוד שביר.

לפי מה שראיתי בזמנו החומרים הכי חזקים הם כדורי בקה ושילוב של יהלום עם נאנוטיובס.

אגב, החלק הקידמי של המכונית אינו בנוי באופן קשיח מכיוון ואת רוב המכה יספוג המנוע, ואין צורך לייצר שילדה קשיחה שרק תוסיף משקל. מכיוון ובבג'ז אין כלום , הוא נבנה באופן יותר קשיח (גם בגלל שהוא קרוב למיכל דלק) אך עדיין בצורה כזו שהוא יתקפל כמו טאטלה במקרה של תאונה (מניסיון, יש לי אחות תאומה. היא דאגה לקצר לי את האוטו גם מקדימה, וגם מאחורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...