עזרה בנושא ציוד הגברה לרכב - איזה מגבר כדאי לקנות בשביל בזוקה בלבד(ללא רמקולים)? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בנושא ציוד הגברה לרכב - איזה מגבר כדאי לקנות בשביל בזוקה בלבד(ללא רמקולים)?

Milk-Inc

Recommended Posts

אל תלך על אף אחד מהמגברים האלו לך על זה :

http://i.zap.co.il/model.asp?model_id=132205

או זה :

http://i.zap.co.il/model.asp?model_id=36754

או שתחפש את ה310M הדגם היותר ישן שלו .

בכל אופן תיקח מגבר שיחזיק לך המון זמן כי מגבר טוב אפשר להעביר .

הסאב הזה על פי הנתונים שלו 91DB של נצילות זה מדהים 400 WATT RMS במחיר כזה צריך להיות פצצה אבל אני לא באמת מאמין שהוא מגיע לזה ,נראה לי הם לקחו נתונים של AUDIBAHN AW1051T ושמו במקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, היום הלכתי לחבר שלי שיש לו מוסך, הוא בדק אצלו את הסאב במגבר שנמצא אצלו ברכב

לא התאכזבתי ממנו בכלל(וזה עוד היה בלי לכוון את המגבר+הסאב היה מחוץ לרכב, ככה שאני מאמין שאם הוא יהיה בתא מטען, הדלת של התא מטען תהיה סגורה והוא יהיה עם מגבר טוב ומכוון לסאב בנוסף, הביצועים יהיו מרשימים בהרבה יותר), אני יודע שקניתי פה משהו ג'נרי לחלוטין, ואני מודע לכך שדברים ג'נריים הם זבל

אבל לסיכומו של עניין אני מרוצה מהסאב, וזה מה שחשוב בעיקרון.

fleshbone - הראשון יותר קורץ לי(כמובן שהמחיר משפיע) מה דעתך עליו? הוא ישאר טוב גם בעתיד? זה מגבר איכותי?

*נ.ב.

רציתי לשאול - מגברים מחברת לוג'יק הם טובים?(אני יותר מעוניין לדעת בכלליות אם החברה הזאת ג'נרית או לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מעדיף לשמוע עצות של אחרים :)

תראה, אני אחד שממש לא שם לב להבדלים מסויימים במוזיקה

אתה יכול למשל לתת לי של 500 ש"ח לעומת של 10 ש"ח ואני לא אשים לב להבדלים..

הוא אכן נשמע טוב לטעמי, אני מניח שמישהו אחר יכול לחשוב אחרת, אבל זה לא ממש משנה לי.

אז אתה אומר שציוד מבית Lightning Audio הוא גרוע?

אני לא מצליח לגבש פה דיעה חד משמעית :/

אם זה היה , אז לא היה לי איכפת כ"כ, אך העניין הוא שזה כבר עניין שבו אי אפשר להתווכח עם הנתונים לפי מה שאני מבין, לכן אני שואל שוב ושוב איזה מגבר עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בן אדם שהתקין כמה מערכות בחיים שלו MILK INC אני ממליץ מאוד על ה LA ,למחיר שלו הוא מצויין .

תנסה להשיג 301M של רוקפורד יש מצב למצוא אותם ב1000 ש"ח והם מגברים טובים מאוד פשוט סדרה ישנה.

אני זוכר בזמנו שהיו מגברים של מונובלוק  שעלו בסביבות ה900 ש"ח והוציאו משהו כמו 400 WATT RMS תנסה לחפש גם אחד כזה אם אתה לא מתכנן להשקיע הרבה כסף , זה אופציות היחידות שלך .

NEMSIS איזה ציוד שלהם היה לך בדיוק ?? נראה לי שמכרו לך מזוייף או דפוק .

ד"א אם הסאב הזה נשמע לך טוב נראה לי מצבך בקאנטים כי זה חרא של סאב .

לוג'יק זה ג'נרי לחלוטין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milk-Ink: כשאני אומר שהוא היה גרוע, אני מתכוון שהוא נשמע לא טוב, ובקושי דחף זוג קומפוננט 6.5" שהיה אמור לדחוף. בכל מקרה, אני ממליץ בחום להתייעץ בקארספורום, יש להם קצת יותר נסיון שם עם ציוד, גם ב Low End.

fleshbone, היה לי מגבר 2 ערוצים שלהם 150W (לכאורה), שהזין זוג MB Quart DSD216.

הדבר הזה נשמע כל כך רע ביחד, הרמקולים חירחרו במצבים מסויימים. אני לא יודע מה חשבתי שקניתי את כל הסט הזה. המגבר היה מקורי, בקופסא מקורית, ואחר כך נעשה לו טרייד אין במקום אחר בשביל כמה גרושים. זה היה כל כך גרוע שפשוט לא רציתי להפעיל כבר את המערכת. כשחיברתי במקום אחר מגבר קצת יותר נורמלי, זה כבר נשמע יותר טוב.

בכל מקרה, רק בשביל לקבל קנה מידה - מותקן אצלי ציוד בשווי של בערך 18,000 ש"ח, וזה היה אחרי הרבה החלפות - וזה המינימום שהייתי צריך להשקיע בשביל שהאוטו ישמע לא רע לטעמי.

אז קחו את זה בחשבון כשאתם קוראים את התגובות שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milk-Ink: כשאני אומר שהוא היה גרוע, אני מתכוון שהוא נשמע לא טוב, ובקושי דחף זוג קומפוננט 6.5" שהיה אמור לדחוף. בכל מקרה, אני ממליץ בחום להתייעץ בקארספורום, יש להם קצת יותר נסיון שם עם ציוד, גם ב Low End.

fleshbone, היה לי מגבר 2 ערוצים שלהם 150W (לכאורה), שהזין זוג MB Quart DSD216.

הדבר הזה נשמע כל כך רע ביחד, הרמקולים חירחרו במצבים מסויימים. אני לא יודע מה חשבתי שקניתי את כל הסט הזה. המגבר היה מקורי, בקופסא מקורית, ואחר כך נעשה לו טרייד אין במקום אחר בשביל כמה גרושים. זה היה כל כך גרוע שפשוט לא רציתי להפעיל כבר את המערכת. כשחיברתי במקום אחר מגבר קצת יותר נורמלי, זה כבר נשמע יותר טוב.

בכל מקרה, רק בשביל לקבל קנה מידה - מותקן אצלי ציוד בשווי של בערך 18,000 ש"ח, וזה היה אחרי הרבה החלפות - וזה המינימום שהייתי צריך להשקיע בשביל שהאוטו ישמע לא רע לטעמי.

אז קחו את זה בחשבון כשאתם קוראים את התגובות שלי :)

תראה המגברים שאני המלצתי לו עליו הוא מונובלוק והוא בכלל לא רע ,המגבר שאתה מדבר עליו הוא שני ערוצים ויש הבדל בינהם .

בתור בן אדם שהתקין מספיק MBQUART הסט שלך צריך מינימום מגבר ברמה של ה501X כדי להיפתח .

תראה התקנתי מספיק מערכות שעולות המון כסף ככה שיש לי קצת מושג .

MILK תעשה את השיקולים שלך אני אישית חושב שכדאי לך ללכת על הרוקפורד 3001 למרות שהוא יקר או לחפש את ה 301M זה יחזיק לך שנים ותמיד יש להם שוק אם תרצה למכור יד שנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הMBQUART הספציפי הזה קצת בעייתי למי שלא אוהב את הצליל שלו אבל לא נכון להגיד שהוא ארור ,באוטו של חבר שלי הוא נשמע פצצה .

כנראה חתכו לך אותו לא נכון או שבקרוס לא סידרו אותו כמו שצריך וזה קורה .

איזה יש לך עכשיו ??ניחוש שלי FOCAL אם לא אהבת את הMBQUART .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאבים? :lol:

אין לי שום סאבים.

עוד לא שמעתי סאב בתקציב שפוי שמסוגל לעמוד בקצב של המוסיקה בלי לזייף, וחוצמזה המידבאסים של דגו יורדים מספיק נמוך בשביל שאני לא ארגיש במחסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר שפוי בשבילי לסאב זה עד 5,000 שקל.

שמעתי כבר לא מעט בתחומים האלה, אף אחד מהם לא מסוגל לעמוד בקצב של המוזיקה.

כשאתה שם איזה דיסק של מטאליקה, והסאב לא מסוגל להשמיע באסים מהירים זה מעצבן. עדיף בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...