מפרט שאני חושב לקנות! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שאני חושב לקנות!

extra

Recommended Posts

כן, אתה מטעה פה אנשים.

וזה שאתה תקוע בסוקט 478 לא אומר שאנחנו באטרף...

אתה חוסך כסף לאנשים? :lol:

אתה בדיחה.

ומה הקטע של מנהל עסק? בטח כל הלקוחות בורחים...וממה שהבנתי מהידע שלך לא צריכים בכלל ידע כדי לפתוח חנות, רק כסף .

עזוב...פרוש בשיא :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן, אתה מטעה פה אנשים.

וזה שאתה תקוע בסוקט 478 לא אומר שאנחנו באטרף...

אתה חוסך כסף לאנשים? :lol:

אתה בדיחה.

ומה הקטע של מנהל עסק? בטח כל הלקוחות בורחים...וממה שהבנתי מהידע שלך לא צריכים בכלל ידע כדי לפתוח חנות, רק כסף .

עזוב...פרוש בשיא :kopfpatsch:

שיא עלק הוא בשפל המדרגה :kopfpatsch:

אני מטעה אנשים ?

כסף ?

מה הוא רוצה ? שקל ?

כל אחד מציג פה חוות דעת משלו , בקשר לכסף שכל אחד ידאג לתחת שלו.

על כסף של אחרים אין לי אחריות.

אני חושב שאני גורם דיי מאזן פה 99% מחברי הפורום פה באטרף של 64 ביט וכמה שיותר כסף להוציא על .

אז במקרה הזה אני חוסך לאנשים כסף ומי שמטעה אנשים זה אתה !

מי שמנהל עסק של מחשבים ( כמה שהוא קטן יחסית לבאג ) זה אני ולא אתה שמתחבא מאחורי פורום ומילים.

בין לדבר מחשבים ולהתעסק ולמכור מחשבים יש שמיים וארץ ( תאוריה , מעשי ) מרחק של אוקיינוס מפריד בינהם

אז הצעה שלי אלייך תכנס קודם לרדודים , ואל תטיל רפש בגולשים אחרים בפורום .

אם אתה חושב שאני "מטעה" תדלג ואל תתייחס FAO .

חוות הדעת שלך הן בדיחה, ולצערי הרב רוב האנשים לא יודעים שממך צריך להתעלם.

שוב, 64 ביט זה תכונה צדדית שבאה עם המעבדים החדשים, המעבדים החדשים מסדרת 64 ביט מציגים יותר ביצועים בבדיקות של 32 ביט.

"חסכון הכסף" המטומטם שלך יגרום לאנשים לקנות מחשב חדש עוד שנה בגלל החומרה תת רמה שאתה מנסה לדחוף להם.

זה שאתה מנהל עסק לא אומר לי כלום, לפי מה שאני רואה כל בנאדם שמבקש ממך מחשב נדפק עם חומרה מלפני כמה שנים.

בין לדבר מחשבים ולהתעסק ולמכור מחשבים - אלה דברים שנשענים אחד על השני ואין שום אוקיינוס ביניהם.

אז הצעה שלי אליך תתחיל להסתכל פה בפורום, ותפסיק להטיל שטויות בכל גולש תמים שנקרה בדרכך.

מתי תבין שכרטיס מסך הוא הלב של מחשב למשחקים ולא המעבד או כל דבר אחר (אמנם נשענים עליהם אבל שום דבר לא מפיע יותר מכרטיס מסך במשחקים), אז תפסיק לומר לכל בנאדם לקנות כרטיסי קבר שהם כישלון במקום כרטיס איכותי שיריץ משחקים טוב שנה וחצי פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיא עלק הוא בשפל המדרגה  :kopfpatsch:חוות הדעת שלך הן בדיחה, ולצערי הרב רוב האנשים לא יודעים שממך צריך להתעלם.

שוב, 64 ביט זה תכונה צדדית שבאה עם המעבדים החדשים, המעבדים החדשים מסדרת 64 ביט מציגים יותר ביצועים בבדיקות של 32 ביט.

"חסכון הכסף" המטומטם שלך יגרום לאנשים לקנות מחשב חדש עוד שנה בגלל החומרה תת רמה שאתה מנסה לדחוף להם.

זה שאתה מנהל עסק לא אומר לי כלום, לפי מה שאני רואה כל בנאדם שמבקש ממך מחשב נדפק עם חומרה מלפני כמה שנים.

בין לדבר מחשבים ולהתעסק ולמכור מחשבים - אלה דברים שנשענים אחד על השני ואין שום אוקיינוס ביניהם.

אז הצעה שלי אליך תתחיל להסתכל פה בפורום, ותפסיק להטיל שטויות בכל גולש תמים שנקרה בדרכך.

מתי תבין שכרטיס מסך הוא הלב של מחשב למשחקים ולא המעבד או כל דבר אחר (אמנם נשענים עליהם אבל שום דבר לא מפיע יותר מכרטיס מסך במשחקים), אז תפסיק לומר לכל בנאדם לקנות כרטיסי קבר שהם כישלון במקום כרטיס איכותי שיריץ משחקים טוב שנה וחצי פלוס.

א. לך תסביר לזקנה בת 60 או לילד בן 12 שרק גולשים באינטרנט ומשחקים FIFA  שהם צריכים כרטיס מסך ב 700 ש"ח או יותר  :screwy: "תשמעי גברת הכרטיס מסך זה הלב של המחשב מה תעשי בלי מאיץ גרפי של 1000 ש"ח ? ובלי יציאה של DVI ? "

ב. ציטוט : "64 ביט זה תכונה צדדית שבאה עם המעבדים החדשים, המעבדים החדשים מסדרת 64 ביט מציגים יותר ביצועים בבדיקות של 32 ביט" וואו פששש איזה תגלית לא ידעתי אתה NUMBER ONE ! מה הייתי עושה בלעדייך ? המצאת פה נוסחא חדשה לאטום.

ג. אין הבדל במחיר בין סוקט A ל 754 או 939 ? אתה כנראה גר בהרצליה או רמת השרון אבל איפה שהעסק שלי ממוקם הפרש של 50 ש"ח הוא משמעותי ! לא כולם מנופחים כמוך ומקבלים כסף מאמא ואבא .

ד . לפי התשובה שלך רואים איזה "איש מחשבים" אתה ...

ה. ובקשר לכרטיסי קבר FX 5200 או 9250 הם ממש קבר אני חייב לציין לפקמן גג POLICE QUEST1 או LARRY1 אתה צודק מרים ידיים , אתה טמבל אני מתנצל מראש על ההתבטאות אבל אתה חתיכת טמבל אם אתה איש מחשבים אני מוותר על התואר מיד.

ו. קח קורס באנקורי קודם לשפר את ביצועי אוצר המילים שלך לפני שאתה מתיימר להיות "טכנאי" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אוקיי פה באמת הם לא צריכים משהו מיוחד יותר מ9550.

ב.אתה זה שאמרת שכולם פה מתלההבים מ64 ,מה שממש לא נכון.אני למשל לא קניתי את המעבד כי הוא 64 ביט זה ממש לא אכפת לי.קניתי כי הוא די זול ,חזק ויחזיק עוד הרבה זמן בשבילי.

ג.גם אם האנשים שקונים אצלך לא מלאים בכסף ומחפשים לחסוך במחשב ,לא אומר שאתה צריך למכור להם 3.

ד.אחרי השטויות שהפצת בפורום אין לך זכות דיבור על אחרים.

ה.הם לא כרטיסי קבר ,הם פשוט לא כרטיסים לגיימרים מה לעשות.היום המינימום שאתה צריך לתת לאנשים זה 9550.ואל תגיד לי יותר מידי או יקר ,כי הוא עולה בסך הכל 80 שקל יותר מ9250 או 5200 ושווה הרבה יותר.

ו.אז מה נגיד עלייך.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לך תסביר לזקנה בת 60 או לילד בן 12 שרק גולשים באינטרנט ומשחקים FIFA  שהם צריכים כרטיס מסך ב 700 ש"ח או יותר  :screwy: "תשמעי גברת הכרטיס מסך זה הלב של המחשב מה תעשי בלי מאיץ גרפי של 1000 ש"ח ? ובלי יציאה של DVI ? "

ב. ציטוט : "64 ביט זה תכונה צדדית שבאה עם המעבדים החדשים, המעבדים החדשים מסדרת 64 ביט מציגים יותר ביצועים בבדיקות של 32 ביט" וואו פששש איזה תגלית לא ידעתי אתה NUMBER ONE ! מה הייתי עושה בלעדייך ? המצאת פה נוסחא חדשה לאטום.

ג. אין הבדל במחיר בין סוקט A ל 754 או 939 ? אתה כנראה גר בהרצליה או רמת השרון אבל איפה שהעסק שלי ממוקם הפרש של 50 ש"ח הוא משמעותי ! לא כולם מנופחים כמוך ומקבלים כסף מאמא ואבא .

ד . לפי התשובה שלך רואים איזה "איש מחשבים" אתה ...

ה. ובקשר לכרטיסי קבר FX 5200 או 9250 הם ממש קבר אני חייב לציין לפקמן גג POLICE QUEST1 או LARRY1 אתה צודק מרים ידיים , אתה טמבל אני מתנצל מראש על ההתבטאות אבל אתה חתיכת טמבל אם אתה איש מחשבים אני מוותר על התואר מיד.

ו. קח קורס באנקורי קודם לשפר את ביצועי אוצר המילים שלך לפני שאתה מתיימר להיות "טכנאי" .

א. מי אמר לך לשים להם 6600GT? מה רע ב 5300 או X300SE בשבילם?

ב & ג. אני לא אתייחס

ד. הוא לא מתיימר להיות איש מחשבים. הוא מתיימר להיות ילד בן 12 שמתחיל ללמוד (ועדיין יודע יותר ממך, איזה טוויסט בסיפור)

ה. גם ATI Rage הוא לא קבר? אתה העלית אותו בחזרה מהגניזה

ו. שוב, הוא ילד בן 12, והוא לא מתיימר להיות טכנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב & ג. אני לא אתייחס

ד. הוא לא מתיימר להיות איש מחשבים. הוא מתיימר להיות ילד בן 12 שמתחיל ללמוד (ועדיין יודע יותר ממך, איזה טוויסט בסיפור)

א.אם הוא לא מתיימר להיות טכנאי אז שלא ידחוף את האף שלו וידבר שטויות במשקל .

ב.ATI RAGE זה כרטיס מסך מצויין ואני חוזר מצויין לגלישה באינטרנט ! תגיד מה שתגיד ולמשחקים יחסית ישנים .

ג.ATI RAGE אני מוכר במפרט שנתתי כי הסכום הגביה למחשב הוא נמוך מה ציפית שבמחשב של 500-1000 ש"ח אני אשים 9550 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא ביקש תעודת טכנאי בהרשמה לאתר עד כמה שזכור לי

ואם זה ככה אז למה אתה מגיב? ודוחף את השמועות שלך לכל ת'רד שאפשר?

ואם הוא כל כך מצוין למה הוא כבר לא נמכר?

אולי בגלל שלא משתלם לקחת כרטיס כזה ישן? את רוב הערך שלו הוא כבר איבד, וההפרש בינו לבין כרטיס יותר נורמלי שמגיע לרזולוציה של 600x800 בקצב רענון שאפשר להסתכל למסך 5 דקות בלי לקבל כאב ראש לא כזה גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח מסך MAG שטוח נורמלי ואז תגיד לי עם ה ATI RAGE אתה מקבל כאב ראש.

איכות תמונה תלויה לא רק בכרטיס מסך אלא במסך עצמו.

ועם כל הכבוד אם אתה מקבל כאב ראש בצפיה ב 90 אחוז זה מהמסך ולא מהכרטיס צר לי לאכזב אותך .

קח מסך טוב וכרטיס מסך PCI SLOT ותאמין לי שכאבי ראש לא יהיו לך באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד

מסכי MAG כבר לא שטוחים באמת

ודבר שני זה מאוד תלוי בכרטיס מסך

ועוד יותר בקצב רענון

תנסה לעבוד ב 60Hz ותגיד לי שאתה לא מקבל כאב ראש אחרי חצי שעה

(אני מיוחד, אני לא יכול אפילו 5 דקות מול מסך עם 60Hz)

ו Rage לא מגיע לקצב רענון כזה ברזולוציות נורמליות (אפילו לא ב 1048x768)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ברור ש 90% מהבעיות בקצב רענון הן בגלל המסך, בגלל שהוא בקטגוריה של "צג"

אם היית לידי היית חוטף עכשיו קרש בראש על השטות הזאת

אתה לא חושב שהכרטיס מסך צריך למלא את המסך בפיקסלים בקצב רענון כלשהו?

זאת אומרת שהוא קשור לעניין

זאת אומרת שיש לו השפעה אם תרצה או לא תרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב & ג. אני לא אתייחס

עוד מעט 13.. אולי מהבושה זה יוריד קצת... אני מרחם על אנשים שקונים אצלו

מעבדת :kopfpatsch: יהוד, אני אמרתי במחשב למשחקים

ממתי גלישה באינטרנט ולשחק פיפא זה משחקים? פיפא העגלה שלי מריצה..

א.אם הוא לא מתיימר להיות טכנאי אז שלא ידחוף את האף שלו וידבר שטויות במשקל .

ב.ATI RAGE זה כרטיס מסך מצויין ואני חוזר מצויין לגלישה באינטרנט ! תגיד מה שתגיד ולמשחקים יחסית ישנים .

ג.ATI RAGE אני מוכר במפרט שנתתי כי הסכום הגביה למחשב הוא נמוך מה ציפית שבמחשב של 500-1000 ש"ח אני אשים 9550 ?

תן לו אפליקצית בינונית או אתר מלא באנרים כמו וואלה ונראה אותו מתמודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FIFA זה לא משחק ?

תשאל את אמא ואבא .

מי שקונה מחשב עד 1000 ש"ח לא מחפש לשחק משחקים .

סמפרון זה מעבד למשחקים ? אם בשקע 754 או A

בהנחה והוא היה קונה מעבד "איכותי יותר" ב 1000 כולל הכול .

נראה לי שאני אשחק במחיר בין 500 - 700 ש"ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...