טמפרטורה 48 מעלות ל- AMD 64 3000 Venice, סביר? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה 48 מעלות ל- AMD 64 3000 Venice, סביר?

Dr. Computer

Recommended Posts

אהלן.

כשקיבלתי את המחשב החדש שלי, זה קרה לפני חודש וחצי בערך, הייתי נכנס לביוס בודק את הטמפרטורה, והיא עמדה אז על 34 מעלות.

כעבור כמה שבועות מאז, המחשב גרם לקצר בבית, מה שאני יודע זה שהספק נשרף (ספק איכותי, כנראה הגיע תקול מההתחלה).

לקחתי אותו לחנות והחליפו לי אותו.

מאז, כאשר אני נכנס לביוס הטמפרטורה עומדת על 48-52 מעלות!!!

(כמובן שכשאני ב-, אני בודק בתוכנה של ג'יגה בייט והטמפרטורה היא על 44 מעלות, אבל זה בגלל שכאשר המחשב נמצא במצב ביוס הוא מאומץ יותר). בדוק.

[אם הייתי בודק את הטמפ' של המעבד אז, לפני שהספק נשרף, דרך הווינדוס (ולא דרך הביוס, כמו שעשיתי אז) - הטמפ' הייתה צריכה להיות בערך 29 מעלות.]

עכשיו אני לא יודע האם מה שקרה עם הספק, גרם להעלאה של הטמפרטורה, או שזה גורם אחר...לא יודע.

אבל אני שואל האם זו סיבה מספיק טובה כדי להחליף מעבד.

אם אני אספר להם את מה שקרה, שפתאום לאחר שהספק נשרף הטמפרטורה של המעבד עלתה ב-15 מעלות, יסכימו להחליף לי אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחהה...בזה אתה צודק.

אבל בשבוע האחרון באמת מזג האויר השתפר :xyxthumbs:

ירח, הזכרתי כבר שהספק כוח שלי הוא איכותי- וזהו- Enermax 420W!

האמת, כשאני שם את הידיים אל אחורי המארז, איפה שממוקמים שני מאווררי 80 מ"מ, אני מרגיש אוויר שיוצא החוצה, בשניהם.

זה לא אמור להיות, שאחד אמור להכניס אוויר, ואחד להוציא אוויר? כלומר אני אמור להרגיש אוויר יוצא רק ממאוורר אחד?

(אבל אני כמעט בטוח שכך היה המצב גם לפני חודש וחצי , והטמפ' בכל זאת הייתה על 34 מעלות :s07::nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו אמרת את התשובה לבד..

החום של הספק יוצא לתוך המארז במקום החוצה... :s07:

שאל מה קורה אם זה בחנות אולי הביאו לך ספק שהיה בתיקון..כי המאוורר שלמטה בספר אמור להוציא אוויר מהמארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא!

נכון בספק יש שני מאווררים?

אחד למטה שמכניס אוויר לספק, ושני פונה לכיוון היציאה של המארז- שהוא מוציא אוויר.

העסק הזה פועל מצוין! אני מרגיש אוויר יוצא כשאני שם את היד מול המאוורר של הספק.

מה שקורה זה- שמתחת לספק, ישנם עוד שני מאווררי 80 מ"מ, ואני מרגיש ששניהם פונים החוצה, כלומר אף אחד מהם לא מכניס אוויר למארז.(לא בטוח ב-100%)

אבל עדיין, אם מאוורר 80 מ"מ אחד יכניס אוויר לתוך המארז, זה מה שיוריד את הטמפרטורה של מעבד ב- 14 מעלות?? :silly:

לא נראה לי...

נראה לי שקרה משהו למעבד מאז...אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהגוף לא יושב טוב/המאווררים לא פועלים.

או...

שהרבה יותר חם עכשיו מלפני חודש וחצי"חום יולי אוגוסט אז היה כבד מאוד..."

אל תמשיכו לטחון מים.

המזג אוויר משנה באופן משמעותי ביותר..

המאוררים בסדר גמור, גם ה-2 שמוציאים אוויר מאחורי המארז, זה אמור להיות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...