סיכום המפרט - ובחירת מארז. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכום המפרט - ובחירת מארז.

TZuKi

Recommended Posts

טוב, המפרט קיים, מחכה רק להמלצות על המארז. תודה לכל מי שעזר, באמת.

נתחיל:

Intel P4 - 1.8A GHz 512 478PIN

EPOX EP 4G4A+ 845G 533NHZ

CORSAIR 256MB DDR333 PLATINUM SERIES SILVER

WD 80GB 7200RPM 8 MB Cache special version

SUMA 4 TI 4200 SE 64MB

Hercules GTXP

זהו לא? עכבר ומקלדת, זה כבר לא חשוב. מסך לא צריך.

זה המפרט שעזרתם לי לבחור, נראה לי איכותי. נוציא ממנו ביצועים.

עכשיו על המארז, מארז שיתאים למפרט, יהיה יפה(מודינג רציני בכל זאת יבוא אח"כ), נוח למודינג, תחלופת אוויר טובה, ספק איכותי. מקום!גם פנימי וגם כוננים. יהיו לי 2 CD, ועוד BAYBUS, ושטויות מקדימה(הכל פרי תוצרת שלי, לא קנייה ;D).

ומאד יעזור אם יהיה לו חלון מובנה, אין לי כח לסכן ידיים בשימוש שני עם המסור דיסק,,,(למרות שיצא יפה...).

בתודה מראש, ושנית,

נ.ב. איך יודעים מאיזו סדרה המעבד(טובה או לא) ? אני קונה מאיזה או ספק שהמליצו לי עליו. או אחד שאבא שלי מכיר (חבר שלו) או אחד שבן דוד שלי מכיר).

נ.ב.2 מה להגיד לחבר של אבא שלי, למה אני בוחר את ה SE, ולמה זה ולמה זה, כי להגיד לו OC, לא בא בחשבון. תזכרו שהוא טכנאי או ספק אז הוא מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אתה מוכן להוציא על מארז+ספק?

אני מאמין שאתה לא מהמפוצצים בכסף שהולכים להוציא 2000+ על CM, אז אני ממליץ על הצ'יפטק מאלומינימום יחד עם ספק אנרמקס 350, יצא בערך 850-900 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו כמה אתה מוכן להוציא על מארז+ ספק באמת.

"נ.ב.2 מה להגיד לחבר של אבא שלי, למה אני בוחר את ה SE, ולמה זה ולמה זה, כי להגיד לו OC, לא בא בחשבון. תזכרו שהוא טכנאי או ספק אז הוא מבין."

מה אתה שואל אותו בכלל. אתה אומר. ואם צריך לתת תירוץ תגיד כי הזכרונות שלו יותר יציבים יותר בעל קצב ns נמוך יותר וזה טוב למקרה של עומס טקסטורות על הכרטיס מסך כתוצאה ממשחק שמרבה בפוליגנים כמו 3 וכו'.

(כן.... נכון.... המצאתי את זה. אבל הוא לא יבין כלום ממה שתגיד לו פה אז הוא יישתוק יענו הוא מבין)

נ.ב.

טכנאים, רובם לפחות, לא מבינים במחשבים. הם יודעים להרכיב אבל הם לא מבינים בזה הרבה אני זוכר שלפני שנה וחצי כשהיה רק GF 2 GTS אבל עדיין זמן מכובד שנה לפני זה היה הראשון וזה... בקיצור איזה טכנאי אחד אמר לי שהוא חושב שוודו זה הכרטיסים הכי טובים אז אמרתי לו אתה יודע שGF2 מרסק לו את הצורה במהירות? אז הוא הסתכל עלי כאילו נפלתי מהירח הוא בכלל לא שמע על זה.

אני גם מתערב איתכם שכשיצא R300 רוב הטכנאים לא ידעו על זה בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו כמה אתה מוכן להוציא על מארז+ ספק באמת.

"נ.ב.2 מה להגיד לחבר של אבא שלי, למה אני בוחר את ה SE, ולמה זה ולמה זה, כי להגיד לו OC, לא בא בחשבון. תזכרו שהוא טכנאי או ספק אז הוא מבין."

מה אתה שואל אותו בכלל. אתה אומר. ואם צריך לתת תירוץ תגיד כי הזכרונות שלו יותר יציבים יותר בעל קצב ns נמוך יותר וזה טוב למקרה של עומס טקסטורות על הכרטיס מסך כתוצאה ממשחק שמרבה בפוליגנים כמו 3 וכו'.

(כן.... נכון.... המצאתי את זה. אבל הוא לא יבין כלום ממה שתגיד לו פה אז הוא יישתוק יענו הוא מבין)

נ.ב.

טכנאים, רובם לפחות, לא מבינים במחשבים. הם יודעים להרכיב אבל הם לא מבינים בזה הרבה אני זוכר שלפני שנה וחצי כשהיה רק GF 2 GTS אבל עדיין זמן מכובד שנה לפני זה היה הראשון וזה... בקיצור איזה טכנאי אחד אמר לי שהוא חושב שוודו זה הכרטיסים הכי טובים אז אמרתי לו אתה יודע שGF2 מרסק לו את הצורה במהירות? אז הוא הסתכל עלי כאילו נפלתי מהירח הוא בכלל לא שמע על זה.

אני גם מתערב איתכם שכשיצא R300 רוב הטכנאים לא ידעו על זה בכלל..

למה אני שואל אותו? כי כשהוא יגיד לאבא"זה בזבוז כסף!!!" שהוא מלווה לי עם אפשרות קלושה שאני אחזיר לו (למה כמה זה משכורת צבאית....?? 3 שנים לא מחזיר את זה., אולי העוד 3 שאני עושה קבע.....).

והטכנאי, נראה לי כן מבין. אם בן דוד שלי המליץ עליו , ובן דוד שלי לא אידיוט (חוץ מהקטע של ה:smoke: אבל לא נורא). תראה גם אם הוא לא נבין זה יתרון, הוא ישתוק ויתן לי מה שאני רוצה בלי להגיד מילה.

כמה אני רוצה להוציא על מארז וספק? 800 בלחץ. ממש בלחץ. 500-600 יהיה טוב. ראיתי גם דראגונים במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר. רוצה לדעת אם הוא מבין? שאל אותו אם הוא מכיר את anandtech (אל תגיד האתר) תראה אם הוא יגיד לך "מהה???". גם אם ממליצים על טכנאי אני לא אומר שדוד שלך לא יודע להמליץ אבל תראה כל טכנאי יכול לעשות רושם עליך אם אתה לא מבין במחשבים.

תגיד לו את המשפט שאמרתי, הוא פשוט יישתוק כי לא יהיה לו מה להגיד.

אם הוא יישאל מה זה פוליגנים תמציא משהו כמו "זה חישוב נקודה צפה בדרך כלל זה 2 בחזקת 18 יחידות חישוב לשניה אבל בכרטיסי מסך חזקים הדיוק הוא פי 2.5 מזה, מה שמביא שיפור ניכר ביישומי 2D כמו וכו' אתה בטח מבין על מה אני מדבר".

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסתם את מטרת הדיון, זה לא לדון האם הטכנאי מבין.

אבל אהבתי את המשפטים שלך.... :lol:

תראה גם אם הוא לא מבין, הוא יביא את המחשב. מה אני צריך אותו יותר מזה.

ואם הוא כן מבין, ויבין שאני מזיין לו בשכל,,,,,,,,,,,, :P

שטויות

אז איזה מארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואם הוא כן מבין, ויבין שאני מזיין לו בשכל,,,,,,,,,,,,"

אבל הוא לא יבין... זה משפטים "גבוהים" חוץ מזה לא נראה לי שטכנאי יש לו זמן להיות באינטרנט ולהתעדכן כל הזמן במה חדש וטוב וכו'.

חוץ מזה המשפט הראשון שנתתי לך ממש טוב.

מארז 660B מארז ממש חמוד כולל 330W ועולה 750-800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לדעת רבים זאת המלצה גרועה כי הוא יותר קטן וזה אבל הוא מאוורר טוב עם פילטרים ונראה טוב ואני אישית לא סובל את הדלת המעצבנת של המארזים כולכם קונים את זה רק כי כולם קונים אבל ת'אמת כולם יודעים שזה רעיון נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לדעת רבים זאת המלצה גרועה כי הוא יותר קטן וזה אבל הוא מאוורר טוב עם פילטרים ונראה טוב ואני אישית לא סובל את הדלת המעצבנת של המארזים כולכם קונים את זה רק כי כולם קונים אבל ת'אמת כולם יודעים שזה רעיון נורא.

גם אני חשבתי אותו דבר על הדלת לפני שקניתי את המארז של CHIEFTEC, אבל התברר לי שהדלת לא מפריעה בכלל.

ולמען האמת בדלת הזו יש יתרונות (כמו הרחקת אחים קטנים מכפתור הריסט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי אותו דבר על הדלת לפני שקניתי את המארז של CHIEFTEC, אבל התברר לי שהדלת לא מפריעה בכלל.

ולמען האמת בדלת הזו יש יתרונות [glow=red, 2, 300](כמו הרחקת אחים קטנים מכפתור הריסט)[/glow]

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...