pentium-m שקט לגמרי. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

pentium-m שקט לגמרי.

yanukav

Recommended Posts

אני מנסה כרגע לבנות מערכת שקטה לחלוטין (עד כמה שאפשר) שתשמש אותי להקלטת אודיו.

לוח האם שלי הוא p4p800 se של . ומעבד pentium-m עם ct-479(מתאם מעבד של אסוס).

בגלל החום הנמוך שמספק המעבד (27w) אני חושב לעבור לקרור פסיבי לגמרי. הבעיה היחידה היא שגם heatsink פסיבי דורש תנועת אוויר מינימלית.

אני רוצה להמנע ממאוררים הוא רכיבים אקטיבים אחרים שיגרמו לרעש כלשהו. כרגע המאורר היחידי יושב על המעבד, ושאר המערכת פסיבית לגמרי (חוץ מהארדיסק-כמובן). הרעיון של heatpipe נראה כרגע כמתאים ביותר, אך כל החברות מוכרות את מערכת הקירור שלהם ביחד עם המארז (במקרה הטוב -רוב הזמן all-in-one)ואני לא מוותר על ה -v1000b lian-li שלי.

האם יש חברה שמוכרת מערכת heatpipe שלמה (heatpipe+heatsink+radiator) ללא כל השאר (התאמה למעבד זה לא ממש בעיה בשבילי).

האם יש heatsink שיוכל לתמוך ב -m ללא תנועת אויר כלל (אני עובד תחת מאמץ גבוה כמעט כל הזמן).אני מניח שאם יש חייה כזו היא תעבוד טוב אצלי בגלל תכונות המארז

כל תגובה תתקבל בברכה - בניתי את המערכת ממש לא מזמן ואני מתוסכל מהתוצאות בינתיים (רציתי חרישי קיבלתי שקט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב לדאבל-פוסטינג. זאת ההודאה הראשונה שאני מעלה בפורום הזה.

אז בעצם אתם אומרים שקירור פסיבי מספיק אפילו ללא איורור במארז?

והספק הוא FSP300-60GNF, הוא מופרד לגמרי משאר חלקי המערכת במארז ולמרות טמפ' די גבוהות (חם!!!) הוא די יציב ושקט. אפילו שcpu 4 שעות

על המקסימום (ישומי אודיו). אני נורא ממליץ אבל בינתיים צריך להזמין מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספקים שקטים לגמרי של סילבר סטון ודומיהם אם אתה מעוניין ........

אתה יכול תמיד להוריד את המאווררים למהירות נמוכה מאוד ולפעים לכבות אותם .... ולפתוח את הדלת של המארז .......

על פי מה שאני זוכר יש לך שני מאווררים של 120 מ"מ אחד למטה לדיסקים שאותו באמת אפשר להוריד לאיזור ה 7 וולט ועוד אחד ליד הסוקט שאפשר לשים אותו על איזור ה9 וולט ובנות קופסא מסויימת ככה שהוא ישאב או ידחוף אויר לכיון הסינק של המעבד

אם אתה יכול תן תמונה של המחשב שלך , עם פירוט של כול חלקי המחשב ונוכל לעזור לך עוד יותר !!

ד"א בחירה מעולה של מארז !! איפה קנית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחו"ל, ואני מחפש עוד אחד עכשיו גם בשביל חבר - אפשר להזמין מ "נועה מחשבים".

בינתיים שיניתי קצת את המארז

לגבי המאוררים - מאוורר של nexus בצבע כתום החליף את המאורר האחורי -המליצו לי עליו והוא באמת עושה עבודה טובה. את המאורר הקידמי ניתקתי לגמרי.

את שני הארדיסקים העברתי קדימה עם מגרות 5.25 שהיו לי. כרגע נראה לי שחם שם קצת -ונראה לי שאני יקנה אחד מ"המשתיקים" לארד-דיסקים, שוב-אני יודע שזה עובד באירופה, אבל פה חם!!!

והספק כ"ח שלי הוא גם fanless ככה שאין רעש ממנו -אבל עדין -די חם.

תמונות אין לי עדין (אני חדש פה) אבל המפרט כולל-

asus p4p800 se אחלה לוח אם -מהמחשב הישן שלי!

pentium-m 2.13 533mhz החלק הכי יקר במחשב.

ocz platinum 2048mb pc-3200

lian-li pc-v1000b

fsp-gnf 300w

segate 80mb sata x2

matrox 550 milenia or somthing like that

plaxtor burner

rme 9632 hdsp audio-card

אני משתמש במחשב למוסיקה -אז בניתי מפלץ. ד"א המחשב באוברקלוקינג ל 2.53 אבל זה לא שינה אפילו מעלה בטמפ" אפילו אחרי הרבה מאמץ. והזיכרונות קיבלו 400mhz (ולא זה לא מזיז להם).

מצאתי חברה גרמנית שמוכרת heatpipe ורדיאטור ב 250 יורו אבל זה קצת יקר לי. נראה לי שאני פשוט ישים heatsink בגודל כדור-עף והכל יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שזה יהיה בסדר:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_934_943&products_id=7068

אגב, באיזה ספק אתה משתמש?

BTW:

דאבל פוסטינג אסור.

אחלה של גוף קרור,חוצמזה אתה לא חייב לקנות מאוורר מפלצת אתה יכול גם לקנות אחד שקט או כמה בשביל הסירקולציה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...