TT Golden Orb II vs TT BigTyphoon - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TT Golden Orb II vs TT BigTyphoon

Cyb3r

Recommended Posts

חיפשתי השוואות של שניהם ובקושי מצאתי, אבל סיקורים של האורב כבר ראיתי, כולם בכיוון הזה:

מעלות:

שקט במיוחד

נורות LED כחולות מעאגניבות

התקנה קלה מאוד

חסרונות:

כ-ב-ד

אין אפשרות לכוון את מהירות המאוורר, לכן צריך להיעזר בלוח האם להעלות לו מתח

די גדול ולכן לא כל לוח מתאים לו (ללאנפארטי הסלוט הרביעי של הזכרונות נחסם, לכן צריך לשים את הזכרון לפני, באחד הלוחות הוא גם התנגש עם הקירור של הצ'יפסט.

אני הולך יותר בכיוון של סטוק, לכן האוברקלוק היחדי שמהווה אפשרות פה זה אולי 200 עד 400 מה"ז למעבד ואני חושב שהוא יאפשר את זה די בקלות.

השאלה אם כבר כדאי לי לקחת את הביגטייפון, כי הלוח יהיה כנראה K8NXP-SLI או משהו בכיוון. (Dual Dual Gigabit וכל הפיצ'רים האלה)

לא להציע לוחות של DFI בבקשה (אל תשאלו..) אם יש לכם הצעלה ללוח יותר טוב (SLI אינו חובה לסטוק ואוברקלוק פיצפון של 200-400 מה"ז אנא הציעו, ואם יש לכם דעות מקשר להתלבטות בין גופי הקירור אני רשמו אותן כאן.

תודה רבה לכל מי שיעזור ;D

(כן ויתרתי על רציני פה.. חבל להרוס את האחריות על הרכיבים שהולכים להיות פה ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI neo4 platinum יהיה מצוין בשבילך

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=8681

או אפשרות יותר זולה וטובה גם כן

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_822_823&products_id=10611

ובקשר לקירור לך על ה BigTyphoon הוא פשוט מצוין...יש לי אותו ואני מרוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקישור השני - תקרא את ההודעה שוב.

הבעייה היא שלכל בנאדם חמישי פה יש את ביגטייפון וכל אחד יכול להמליץ עליו וכמעט לאף אחד אין את האורב.

מה הייתרונות של ה על פני K8NXP-SLI?

אילולא ביצועי הטמפ' הטיפה בינוניים הייתי לוקח את האורב ב-100% אבל השאלה האם הם עד כדי כך לא משהו.

עריכה:

שכחתי לציין שאני מייחס למראה שלו לא מעט חשיבות, מכיוון שלא הולך להיות א"ק רציני, ולכן גם לשקט שלו אני מייחס חשיבות רבה, לפי הביקורות כשהוא על 6 וולט בקושי היה אפשר לשמוע אותו:

graph3.gif

אבל ביצועי הטמפ':

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פ'סדר, לא שם לב, לא נורא. שכחתי לציין שממה שבדקתי המעבד שיהיה במפרט (כנראה), זולל 89 וואט בלבד, מה שמוביל בתמונה שסופקה לחלק הכי שמאלי. הטפ' בכולם די נמוכות, על פרסקוטים הקירור הזה קצת נפל, אבל אני חושב שעל המעבד שמתוכנן אצלי הוא יהיה בסדר גמור. יש עוד דעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר לא להציע לו לוחות של DFI.

אין קליטה , הא?  :kopfpatsch:

:errrr:

הבעייה היא שלכל בנאדם חמישי פה יש את ביגטייפון וכל אחד יכול להמליץ עליו וכמעט לאף אחד אין את האורב.

חפש ביקורות בגוגל

מה הייתרונות של ה על פני K8NXP-SLI?

הMSI נחשב ללוח הטוב ביותר לסטוק והוא בא גם עם הרבה פיצ'רים (דבר שציינת בהודעה הראשונה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ לפי מה שנתת ה-K8NXP-SLI ממת מתאים לי - א"ק בינוני, סטוק בסדר גמור (לפעמים אפילו מביס את ה NEO4) בכלל ההפרשים שיש בין הלוחות ממש לא משמעותיים.

גם אם הוא "נחשב" להכי טוב בסטוק, יש פעמים שהגיגהבייט מביס אותו, וההבדלים מסתכמים באסון טוטאלי אולי בפריים אחד :errrr:

רק שבסאונד הגיגהבייט די נקבר ע"י השאר (במיוחד הלוח של שבא עם SBLIVE)

למרות זאת, נראה לי שאני אקח את ה אם באפשרותי לעשות כן.

אתה קראת את ההודעה שלי, FREAK ZONE?

אמרתי שחיפשתי ביקורות, והשוואות או דברים שממש עזרו לי לא מצאתי.

אני חושב שהכרטיס שיהיה לי יכול להרשות לעצמו אבדון כזה (או 78 GT או GTX...)

נראה לי שאני אקח את האורב, אלא אם יש פה למישהו משהו חשוב לומר בעדו או כנגדו (או בעד או כנגד הביגטייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש 2 גרסאות SLI של הלוח של , אחת עולה 1200 ואחת 1600, האם ההבדלים ביניהם כ"כ מהותיים שהם שווים 400 ש"ח?

ואם המעבד בלוח יהיה כפול , אני צריך לנסות להפיל את העדכון ביוס על החנות נכון?

נראה לי אני אקח את האורב, כמעט סופי, התנגדות, מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש 2 גרסאות SLI של הלוח של , אחת עולה 1200 ואחת 1600, האם ההבדלים ביניהם כ"כ מהותיים שהם שווים 400 ש"ח?

תבדוק באתר שלהם , נראה לי שההבדל היחיד הוא בבאנדל...

הנה קישור תסתכל על התיאור של הלוח (השניים האחרונים...)

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_270_85_288

לפי התיאורים ההבדל הוא בבאנדל ועוד תמיכות טכנולוגיות כמו

ואם המעבד בלוח יהיה כפול , אני צריך לנסות להפיל את העדכון ביוס על החנות נכון?

:nixweiss:

נראה לי אני אקח את האורב, כמעט סופי, התנגדות, מישהו?

אני לא מבין למה אתה רוצה "להסתכן" ולקחת את האורב..להרבה יש את הביג טייפון והם נורא מרוצים וחוץ מזה נראה שהוא בנוי דומה מאוד

לזלמן שלא מציג ביצועים מדהימים...בחירה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללוח, תיקח את הMSI, מכיוון שביצועים זה לא פרמטר לשקול קניית לוח, אבל בOC הMSI מצויין והוא בעל פיצרים מעולים וכרטיס קול יחסית טוב.

הסיבה שיש דגם ב1600 ודגם ב1200 זה כל מיני דברים שיש בדגם היקר כמו WIFI וכאלה, אתה שואל אותי עדיף לקנות את ה'זול' ואת הדברים שמקבלים עם היקר לקנות בנפרד בהתאם לצרכייך (אם אתה צריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללוח, תיקח את הMSI, מכיוון שביצועים זה לא פרמטר לשקול קניית לוח, אבל בOC הMSI מצויין והוא בעל פיצרים מעולים וכרטיס קול יחסית טוב.

הסיבה שיש דגם ב1600 ודגם ב1200 זה כל מיני דברים שיש בדגם היקר כמו WIFI וכאלה, אתה שואל אותי עדיף לקנות את ה'זול' ואת הדברים שמקבלים עם היקר לקנות בנפרד בהתאם לצרכייך (אם אתה צריך).

יאפ זה הדגם דיאמונד...

ולא הבנתי למה מיזגת דיון של לוחות אם לדיון של גופי ... קצת היגיון, יש פורום מתאים ללוחות אם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...