בעיה לאחר אוברקלוק ל- 6800LE - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה לאחר אוברקלוק ל- 6800LE

uzana2004

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יאלה די כבר עם הדאבל פוסטינג

ו74 מעלות במאמץ זה לא נמוך.

אני חייב להגיב לכל מי שאומר די עם הדאבל פוסטינג:

יש נטייה לא להתייחס להודעות שנמצאות בתחתית הדף ואני לא יכול לפתוח כל פעם נושא חדש כשאני יכול להמשיך את הנושא הקודם כשההודעה שלי נעלמת.

זה מדור ואני בטוח שיש פה אנשים שיכולים לעזור...אז אם אני מקפיץ את ההודעה לאחר 8 שעות לדעתי זה לא נורא .

חוצמזה שאתה לא קשור לניהול הפורום ואני לא יודע מה זה כל כך מטריד אותך...

לגבי התשובה שלך, אני יגדיר את זה ככה:

עוד לא יצא לי לקבל תגובה כל כך מטופשת ולא קשורה לנושא בכל הזמן שאני בפורום, תנסה לקרוא את ההודעה האחרונה שלי ולהסביר לי מה הקשר בינה לבין מה שרשמת לי .

ודרך אגב בזה שרשמת את התגובה הוכחת את מה שרשמתי למעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיב לכל מי שאומר די עם הדאבל פוסטינג:

יש נטייה לא להתייחס להודעות שנמצאות בתחתית הדף ואני לא יכול לפתוח כל פעם נושא חדש כשאני יכול להמשיך את הנושא הקודם כשההודעה שלי נעלמת.

זה מדור ואני בטוח שיש פה אנשים שיכולים לעזור...אז אם אני מקפיץ את ההודעה לאחר 8 שעות לדעתי זה לא נורא .

חוצמזה שאתה לא קשור לניהול הפורום ואני לא יודע מה זה כל כך מטריד אותך...

מזה הבולשיט הזה!! יש חוקים באתר הזה! וכולם צריכים לכבד אותם.. ואם הם לא מתאימים לך אז הדרך החוצה פנוייה.

זה שההודעה שלך נמצאת בסוף הדף ואף אחד לא עונה אז יש כנראה סיבה (אולי דיברו על זה 1000פעים כבר בפורום, אולי אין לאף אחד מה להגיד)

וזה שמי שהגבת לו הוא לא מנהל (גם אני לא) אבל אנחנו משתמשים בפורום וזה מפריע לנו לראות שאנשים מקפיצים את ההודעות שלהם..

ואם לך זה נראה בסדר? אז זה בכלל לא בסדר. אז תתחיל להירגע.. כי בסוף כולם יתחילו להקפיץ ויגידו "מה? 3 שעות עברו ואף אחד לא ענה לי!" וככה נהרס הפורום..

סורי שזה לא קשור לנושא אבל הייתי חייב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתח סטוק של 6800LE הוא 1.1V, בהשוואה ל1.2V אצל 6800NU ו1.3V אצל 6800GT. פתחת צינורות והרצת עצבני, אז מן הסתם הכרטיס רוצה יותר מתח. עכשיו יש לך שתי אופציות: להוריד את הרגל מהגז או לצרוב מתח גבוה יותר.

ולדעתי האישית, טמפ' מעל 70 לא בריאה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתח סטוק של 6800LE הוא 1.1V, בהשוואה ל1.2V אצל 6800NU ו1.3V אצל 6800GT. פתחת צינורות והרצת עצבני, אז מן הסתם הכרטיס רוצה יותר מתח. עכשיו יש לך שתי אופציות: להוריד את הרגל מהגז או לצרוב מתח גבוה יותר.

ולדעתי האישית, טמפ' מעל 70 לא בריאה בכלל.

אם כך אז איזה כן מתאים לכרטיס מסך הזה...

ואיך אני צורב מתח לכרטיס מסך(האם זה חייב להיות פיזית או עם תוכנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אוויר מומלץ הוא NV silencer 5 rev. 2

כמו-כן, אני מזכיר שאני לא מעודד אותך לצרוב ביוס או לערוך שלל ניסויים בכרטיס שלך :nono: כל נזק שתעשה הוא על אחריותך האישית.

עכשיו ניגש לעניינים :cool2:

כנס לאתר הבא: http://www.mvktech.net

תוריד את הביוס העדכני לXFX 6800LE, ואת הגירסאות העדכניות לתוכנות Nibitor ו-NVflash. קרא שם את המדריכים לעריכת/צריבת ביוס ופעל לפיהם.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבת ביוס שעברה כשורה לא יכולה להזיק לכרטיס, אבל עם הגדלת המתח הוא יתחמם משמעותית, ובמקרה שלך זה מתכון לאסון. 74 מעלות במאמץ זה באמת המון :nono: ולכן כדאי שתחכה עם הצריבה עד שתחליף . לגבי איזה כדאי, אני לא יודע אבל אני בטוח שיש פה אנשים מבינים. מקסימום תריץ חיפוש בגוגל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר שנעשה בחוכמה ובבקרה לא יפגע בכרטיס שלך סתם(למרות שהקירור של לא משהו) .. אם אתה רוצה להגיע לתוצאות יפות אתה חייב VMOD

בכל מקרה אני לא ממליץ לעשות OC בכלל לכרטיס מסך בתקופה הזאת של אוגוסט ספטמבר למי שיש לו אויר סטוק, כי אפילו עם סילנסר אנשים שרפו כרטיסים , כמו כן קח בחשבון שאם תעלה מתח הטמפ' יקפצו משמעותית, אך גם יכולות הOC של הכרטיס יקפצו באותה שניה. מה שכן תמיד אפשר להחזיר את הכרטיס לביוס המקורי עם המתח הרגיל ותמיד להעלות בקפיצות של 10 או 5 .

חשוב שתדאג גם שהספק שלך יכול לעמוד במתח הנוסף לכרטיס ורצוי ספק איכותי מעל 400W אפילו ל 6800le

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...