האם הסתיימה שליטתה המוחצת של AMD, עם הצגת הConroe? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הסתיימה שליטתה המוחצת של AMD, עם הצגת הConroe?

SamurAchzar

Recommended Posts

אמנם זה רק בנצ'מרק אחד אבל זה לא ממש מרשים ... היונה ב2GHZ לא משתווה לPD ב3.2 גה"ז ... ודרושים 2 מעבדי סוסמן ב 1.5 גה"ז(סה"כ 4 ליבות) כדי להשתוות לA64 4800 אחד .

לא ברור לי למה בחרה להציג את הבנצ'מרק הזה שממש לא מוציא את הדור הבא שלה כמרשים במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא בטוח שאתם מבינים את הפוטנציאל שגלום במעבדים האלה (ואני מדבר על היונה)...

יש לכם מעבד כפול שמותאם לניידים, שצורך כחצי ממה שהX3800 צורך שלא נדבר על הפנטיום D3200....

תתארו לכם מה אפשר לעשות עם המוצר הזה בהתאמה שלו לנייחים בעוד כשנה או אף פחות... איטנל ירימו את מהירות השעון ויפיקו ביצועים מעולים (להערכתי). אל תשכחו שגם התוצאות הללו הם ממעבדים לא סופיים, יכולים להיות עוד טוויקים מינוריים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי התחזית של (למרות שכרגיל אי אפשר לסמוך עליהם), בשנת 2008 יהיה עם 8 שעות פעולה !! מי יודע, אם המגמה תמשיך, יותר ויותר אנשים יקנו (כרגע ישנה עליה די גדולה במחירות מאז שאינטל הוציאו את ה CENTRINO)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין למשחקים אין כרטיס גרפי טוב חוץ מ9700 mob שמוסיף עוד 6 אלף למחיר

יש 6800U נייד שהו ממש לא רע , אבל מאוד קשה להשיג אותו - אני לא בטוח אם יש מישהוא חוץ מDELL שמוכר ניידים איתו , (לDELL יש את הXPS2 , שהוא נייד מאוד חזק עם דותן 770 ו6800U)

לא מרשים אותך שמעבד שפועל בחצי מצריכת החשמל ופועל ב1.2GHZ פחות מציג ביצועים כמעט זהים (הפנטיוםDVS3200VSיונה 2.0)???

ממש לא , הנטבורסט ידוע בתור לא יעילה במיוחד , שים לב שה3800+ עוקף את היונה 2 גה"ז אפילו שלשניהם יש אותה מהירות שעון - להזכירך לדותנים יש בד"כ טיפה יותר ביצועים פר שעון מלהאמרים (K8) ונדמה לי שהבטיחו לנו שהיונה יתן עוד 30% פר מהירות שעון(או שבעצם יכול להיות שזה היה המרום ? , אם כן זה מסביר את הגרפים).

ודרך אגב , 3800 צורך בערך 60W של חשמל , תוריד מזה את הצריכה של הבקר של אינטל(רוצים השוואה הוגנת של מעבד מול מעבד נכון ? אז צריך להוסיף ליונה את הצ'יפסט שלוקח עוד בערך 20W ... אני חושב שהמספר המדויק הוא 22 , לפחות זה מה שAMD טוענים שצורכים הצ'יפסטים של אינטל) ותגיע לאיזור ה40W במאמץ מלא , עם מזעור ל65 נ"מ וטיפה אופטימזציות אני ממש לא אתפלא אם יהיה אפשר להוריד את זה הרבה מתחת ל30W שהיונה לוקח.

ככה שלא , ציפיתי ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאתם מבינים את הפוטנציאל שגלום במעבדים האלה (ואני מדבר על היונה)...

יש לכם מעבד כפול ליבה שמותאם לניידים, שצורך כחצי ממה שהX3800 צורך שלא נדבר על הפנטיום D3200....

תתארו לכם מה אפשר לעשות עם המוצר הזה בהתאמה שלו לנייחים בעוד כשנה או אף פחות...  איטנל ירימו את מהירות השעון ויפיקו ביצועים מעולים (להערכתי). אל תשכחו שגם התוצאות הללו הם ממעבדים לא סופיים, יכולים להיות עוד טוויקים מינוריים...

העניין המרכזי הוא לדעתי שאנשים יוכלו לעשות ענק עם אוויר(סתכלו בתארד של יחיאל עם הדותן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד - עדיף לקחת 3800. ה 4200 לא משתלם

כרטיס מסך עדיף ה X800GT של PowerColor

זכרון - 400 פשוט של חברה נורמלית

לוח אם - עדיף 4 Ultra זול כלשהו

יונה עדיין לא בשוק אז אי אפשר לדעת כמה טוב או לא טוב הוא יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...