האייפוד עושה בעיות.. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האייפוד עושה בעיות..

idan1836

Recommended Posts

הגיע אלי האייפוד פוטו 30 ג'יגה, עכשיו חיברתי אותו למחשב והיה רשום לא לנתק את הכבל..

כיביתי את המחשב והוצאתי את הכבל לאחר שההודעה של הלא לנתק נעלמה.

עכשיו שמדליקים את המכשיר יש את התפוח של ואז אחריו מופיע אייקון של תיקיה עם סימן קריאה..

והמכשיר נכבה. מה עושים ? שאני מחבר אותו לחשמל בקיר, אז הוא לא אומר לי כלום שהוא נטען או משהו אחר אבל אם מחברים

אותו למחשב עם הUSB הוא שוב אומר תהודעה של הלא לנתק ואי אפשר לעשות עם המכשיר כלום.

אז מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקיבלתי את האיפוד מיני שלי זה עשה לי גם את זה לא היית צריך לנתק הייתי אמור לחכות שהכול יסתים ואז לנתק אלי לא זוכר מה עשיתי נראה לי שחיברתי את האיפוד למחשב ואז לחצתי על הכפתור פלי ואז על התפריט ביחד והחזקתי ואז הוא התכבה לי ניתקתי אותו והכול עבד אני לא זוכר מה ללחוץ קודם תנסה ללחוץ את שני הכפתורים ביחד הוא קודם פלי ואז תפריט הוא ההפך תנסה אם אני לא טועה ככה אני עשיתי וזה עבד לי תכתוב אחרכך שתנסה תכתוב אם זה עבד הוא לא הנה תמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הצלחתי והכל עובד ונציג של ידע עזר לי גם..

עכשיו יש לי בעיה אחרת, כל השירים שאני שם במכשיר נכנסים גם לתיקיה בשם SONGS גם ARTISTS וגם MUSIC וגם ALBUMS.

מישהו יכול להגיד לי איך עושים קצת סדר עם זה ?

ועוד בעיה שאני לא מצליח לפתור, היא שאני מחבר את האייפוד אז אי אפשר למחוק שירים ואי אפשר להוסיף.. מה עושים ? פשוט משגע אותי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MENU ועיגול באמצע= ריסט ;) .. זה סידר תבעיה..

עכשיו, אני רוצה למשל לשים שירים בעברית ובאנגלית, אבל אני לא רוצה שיערבב לי אותם באותו מקום,אני רוצה שתהיה תיקיה נפרדת בשם ENGLISH

ותיקיה נפרדת בשם HEBREW.. אפשרי ?

חייב לסדר את זה כי זה מרגיז שהכל מעורבב (במיוחד אם יש לך הרבה מאוד שירים) ..

תודה @!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השארתי פרטים והתקשרו אלי אחרי 5 דקות ועזרו לי..

עכשיו לשאלה שלי, ואני חייב תשובה כמה שיותר מהר עליה כי אני כבר משתגע !!

אני רוצה לעשות תיקיה מיוחדת של ENGLISH ואחת בנפרד לHEBREW ! , איך עושים את זה, אם זה אפשרי כמובן .. ?

כי הכל מתערבב לי ואני לא מוצא כלום ככה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מגירות ?? אמרתי תיקיות ..

ובפליי-ליסט זה כל השירים יחד, בל תיקיות בלי כלום וזה מרגיז, זה עוד חסרון של האייפוד, וחבל ! :-\

אל תכנס לוויכוח הזה אפילו ,

תעורר פה וויכוחים של עמודים שלמים , הנושא נטחן ,

אם היית חושב קצת לפני היית מתייעץ בפורום לפני הקנייה , ותהיה בטוח שהיו מתריעים לך לגבי החסרון הזה ( או יתרון לפי חובבי האייפוד ) ואתה היית מחליט לבד .

בכל מקרה , תתחדש ותהנה ממה שיש לך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את העקרון הזה, אבל זה מה יש וזה בנתיים לא ממש מפריע לי..

יש משהו אחר שמאוד מפריע לי..

הבטריה של האייפוד אמורה להחזיק בניגון ללא צפייה בתמונות, כ14 שעות אם אני לא טועה או יותר/פחות ..

אבל הוא מחזיק בניגון אולי שעה, אפילו פחות !!

אני מטעין את הבטריה פעמיים ביום, וכל פעם שאני מכבה את המכשיר ומדליק לאחר כמה שעות, אז הבטריה ריקה יותר !

ואל תגידו שאני לא מכבה טוב את המכשיר כי רשום בשביל לכבות צריך ללחוץ ארוך על PLAY ! וככה אני עושה והוא נכבה באמת

אבל אולי הוא ממשיך להשתמש באנרגיה ? מה עושים עם זה חוץ מלנסוע לידע ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...