צריך את עזרתכם בנוגע לרכישת גוף קירור למחשב החדש שלי - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את עזרתכם בנוגע לרכישת גוף קירור למחשב החדש שלי

winner100

Recommended Posts

מר winer היקר - למרות שאמרת שלקחת לתשומת ליבך את הערתו של OMRIJ אני לא חושב שהבנת נכון את כוונתו. אני מבקש ממך למחוק את שתי הפסקאות הראשונות לגמרי. 1) הסיפור שיש/שהיה לך עם חנות כזו או אחרת לא צריך לעניין אף אחד מהקוראים - מה שמעניין זה הת'כלס. תרשום מה אתה מחפש לרכוש ואם ממש צריך אתה מוזמן לציין שאת הגוף הספציפי שאתה מחפש כרגע אין לפנדה ולבקש את סיוע הגולשים במציאת פיתרון חלופי. אם לא תערוך את הפוסט שלך בקרוב אני אערוך אותו בעצמי.

Org-E ו-shaynet - אני רואה בחומרה רבה את התגובות שלכם אשר מביעות דיעה על חנות X או Y מאחר ואינכם חדשים פה וצריכים לדעת מהם חוקי הפורום בנושא. קודם כל תגובותיכם נמחקו, אני מקווה מאוד שלא יהיה צורך להזהיר אתכם פעם נוספת כי בבפעם הבאה שתתפסו עוברים על חוקי הפורום תענשו על כך בחומרה רבה כפי ש-OMRIJ ציין בתגובה לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני קונה מחשב חדש.. אני מזמין את כל החלקים שלי מ.. גם איכותי וגם מחיר טוב, רק שחבל שהם כמה פעמים אכזבו אותי... ומאוד..

הפעם הם אכזבו אותי עם גוף הקירור Thermalright XP-90C for P4&K8 זה פשוט בושה! אני מחכה למעלה מחודשיים לגוף הקירור הזה..

אני כל שבועים בול על השעון יוצר איתם קשר והם אומרים לי אין צפי אין צפי.. זאת תשובה? הם אמרו לי שהם עשו הזמנה..

ולאחרונה אני מקבל תשובה שיש בעיות במשלוח של החברה.. (היצרן) מה? מה? שלושה חודשים יש בעיות במשלוח?

מה אתם אומרים אחים שלי? לפי דעתי הם מנסים למרוח אותי.. כי פניתי לנעה.. ורציתי להזמין מהם והם אמרו לי שזה לא משתלם להם כי אין ביקוש לזה..

ובמידה ויהיה למעלה מ10 בקשות אז הם יעשו הזמנה. לפי דעתי גם ל זה לא משתלם והם מחכים שיבואו עוד לקוחות שירצו את הגוף קירור הזה..

זה מוגזם אבל.. למעלה מחודשיים זה טרוף! היה לי קטע כזה בדיוק עם המעבד הקודם שלי.. אני מתחיל לחשוב ש לא כל כך מקצועים ולא כך טובים

כמו שהרבה חושבים! ואני בן אדם שקנה מהם למעלה מ10 אלף שקל! פשוט בושה!!

עכשיו מה אתם מציעים לי לעשות?

לקנות גוף קירור אחר?

במידה וכן אני צריך הצעות וסיבה למה גם.. יתרונות חסרונות כמובן, וכמובן שמחיר למרות שזה לא משחק כאן משחק.

הגוף קירור בשביל הלוח: DFI LAN PARTY NF4 SLI-DR

והמעבד: 64 X2 Dual- processor 4400+ (2.2GHz) Retail BOX

אני ממש לא יודע מה לעשות בקשר לזה... נמאס לי מהם! יש לציין שהלוח ברשותי, אני את המעבד צריך להזמין..

ולפי הקצב הזה אני יזמין מנעה אולי אני ישלם קצת יותר אבל לפחות אצלהם רשום זמני הספקה.. לא כמו ש צריך לנחש או לחכות.. אכזבה אנשים..

יש לציין שההזמנה של הגוף קירור יצאה ב:

Monday 16 May, 2005

טרוף!!!!!!

זה שאתה מחכה חודשיים זה כבר לא הגיוני - את ההזמנה היית צריך לבטל מזמן כי זה לא ניראה שמתישהו הם יספקו לך את הגוף קירור ומקסימום אם תבטל ויהיה להם במלאי (מה שבחנויות אינטרנט מצויין בד"כ בדף מוצר) תוכל להזמין מחדש.

(אני מעריך שאת שהכסף כבר הורידו לך כבר מהכרטיס אשראי)

לא חסרות חנויות אחרות - תשלח מייל לכולם ביחד ותשאל אם יש להם את זה במלאי, בכלל תמיד כדאי לבדוק קודם זמינות של מוצר לפני שרוכשים אותו, לי הייתה אותה בעייה עם נגן , אחרי 3 שבועות שלא קיבלתי את הנגן והבנה שהוא גם לא יגיע בקרוב , ביטלתי את ההזמנה , שבוע אחרי זה מצאתי בחנות אחרת וקיבלתי אותו יום אחרי ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תכניס את הגנים המיזרחיים לפעולה...(אם יש..).....ותתחיל לקבל ת'חום עליהם......תתחיל לצעוק לאיים....ובסוף מביאים לא מביאים שילכו להזדיין הם והמשלוח שלהם.......ותקנה ממקום אחר......

יש ועוד איך! אבל מה זה יעזור? אתה יודע כמה פעמים עשיתי להם בעיות? אין.. פשוט אין להם את זה.. וזה לא יגיע גם בטוח!

אבל השאלה מאיפה אני כן יכול להשיג את זה.

תהייה עצבני עליהם!!!!!!! בקש ת'מנהל חח!!!!!!!!!!!! ותצרח עליו!!!!!!! ותתחיל עם איומים (לא על החיים, אלא תביעות וכאלה) זה תמיד עוזר, זה קרה לי עם כמה טכנאים שלא רצו להגיע אז קצת הרבה צעקות עזרו

מה יש לי לתבוע אותם? לא שלמתי להם או משהו.. על מה אני יתבע אותם על המתנה?

אני כולה רוצה את הגוף קירור הזה.. ומצידי כבר שלא יהיה מהם..

מר winer היקר - למרות שאמרת שלקחת לתשומת ליבך את הערתו של OMRIJ אני לא חושב שהבנת נכון את כוונתו. אני מבקש ממך למחוק את שתי הפסקאות הראשונות לגמרי. 1) הסיפור שיש/שהיה לך עם חנות כזו או אחרת לא צריך לעניין אף אחד מהקוראים - מה שמעניין זה הת'כלס. תרשום מה אתה מחפש לרכוש ואם ממש צריך אתה מוזמן לציין שאת הגוף הספציפי שאתה מחפש כרגע אין לפנדה ולבקש את סיוע הגולשים במציאת פיתרון חלופי. אם לא תערוך את הפוסט שלך בקרוב אני אערוך אותו בעצמי.

Org-E ו-shaynet - אני רואה בחומרה רבה את התגובות שלכם אשר מביעות דיעה על חנות X או Y מאחר ואינכם חדשים פה וצריכים לדעת מהם חוקי הפורום בנושא. קודם כל תגובותיכם נמחקו, אני מקווה מאוד שלא יהיה צורך להזהיר אתכם פעם נוספת כי בבפעם הבאה שתתפסו עוברים על חוקי הפורום תענשו על כך בחומרה רבה כפי ש-OMRIJ ציין בתגובה לפני.

OMRIJ נתן לי OK שהכל בסדר..

זה שאתה מחכה חודשיים זה כבר לא הגיוני - את ההזמנה היית צריך לבטל מזמן כי זה לא ניראה שמתישהו הם יספקו לך את הגוף קירור ומקסימום אם תבטל ויהיה להם במלאי (מה שבחנויות אינטרנט מצויין בד"כ בדף מוצר) תוכל להזמין מחדש.

(אני מעריך שאת שהכסף כבר הורידו לך כבר מהכרטיס אשראי)

לא חסרות חנויות אחרות - תשלח מייל לכולם ביחד ותשאל אם יש להם את זה במלאי, בכלל תמיד כדאי לבדוק קודם זמינות של מוצר לפני שרוכשים אותו, לי הייתה אותה בעייה עם נגן , אחרי 3 שבועות שלא קיבלתי את הנגן והבנה שהוא גם לא יגיע בקרוב , ביטלתי את ההזמנה , שבוע אחרי זה מצאתי בחנות אחרת וקיבלתי אותו יום אחרי ההזמנה.

לא הורידו לי כסף זה העיניין.. אבל אני רוצה לדעת מאיפה אני כן יכול להזמין את זה בארץ..

כי זה לא נגן.. ולא משחק.. ולא משהו אחר.. זה משהו שאין אותו כמעט בארץ.. ולא ראיתי חנות שמספקת את זה בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא תקבל המלצה לחנויות פה, סוף פסוק

המומלץ ביותר נכון לרגע זה BigTyphoon

אני אישית יושב עם SonicTower

ויש את הGolden Orb II  שצץ עכשיו

למה שאני לא יקבל? זה פורום עזרה לא? אני רוצה לדעת מאיפה כן אפשר להשיג את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה עובר על חוקי הפורום כפי שלמדתי מפיו של omrij

אם לא הבנתה אז אני יסיבר שאסור כאן ובאף פורום פה ב hwzone לדבר על חניות אסור להגיד שחנות x חנות פצצה עם אחלה מחיר ושרות או ש חנות y חרא זבל שלא מספקת סחורה ועובדת על לקוחות

עכשיו בנוגע לגוף הקירור אם אין בעיות עם הלוח (צריך שהיה חורים מסביב לתושבת) קח big typone של tt ממש פצצה עסקה ממש טובה, אחלה גוף קרור שיש לו ביצועים של xp120 ושל מערכות מים אפילו! והמחיר אויש המחיר של 200-240 שקל זה שווה הכול

אין לי יותר מה להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה עובר על חוקי הפורום כפי  שלמדתי מפיו של omrij

אם לא הבנתה אז אני יסיבר שאסור כאן ובאף פורום פה ב hwzone לדבר על חניות אסור להגיד שחנות x חנות פצצה עם אחלה מחיר ושרות או ש חנות y חרא זבל שלא מספקת סחורה ועובדת על לקוחות

עכשיו בנוגע לגוף הקירור אם אין בעיות עם הלוח (צריך שהיה חורים מסביב לתושבת) קח big typone של tt ממש פצצה עסקה ממש טובה, אחלה גוף קרור שיש לו ביצועים של xp120 ושל מערכות מים אפילו! והמחיר אויש המחיר של 200-240 שקל זה שווה הכול

אין לי יותר מה להגיד

אוקיי הבנתי את החוק ולא רשמתי כלום עלהם יותר..

עכשיו בקשר לגוף קירור:

עם הביצועים של הbig typone הם כמו של הXP120 אז למה לא לקחת אותו וזהו? מה האבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הbig זול ב200 שקל וגם ההתקנה שלו הרבה יותר פשוטה

והוא מאוד זמין בארץ ואני יכול להביא לך עוד 1000 תירוצים למה לקחת אותו

אין לי מה להגיד קנה אותו ואז תרשום תגובה

תודה, אבל המחיר לא משחק כאן תפקיד גדול..

וזה לא אבדל של 200 שקל.. זה בהרבה פחות כסף..

אבדלים קטנים.

השאלה מה יותר טוב מה נותן יותר ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...