שלום חייב עזרה במציאת אתר או חברה שמספקת ציוד מעקב בוידיאו - פרטים בפנים! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום חייב עזרה במציאת אתר או חברה שמספקת ציוד מעקב בוידיאו - פרטים בפנים!

Gogo80

Recommended Posts

שלום אני מתכנן להקים לאבא שלי מחשב בעל שמונה מצלמות וידאו במעגל סגור שיקליטו את העסק 24 שעות ביממה...

יש בידי כבר ארבעה מצלמות בעלות חיבור DVR אם אני לא טועה, מחוברת לממיר אשר מחובר לוידאיו ולטולוויזיה - העניין הוא שאיכות ההקלה על הפנים, זה רץ בקצב הקלטה בעל מספר פריימים נמוך יחסית לשנייה ככה הכל קופץ ואי אפשר להבין כלום מההקלטה...

לכן חיפשתי לי וחיפשתי ומצאתי באתר זיגזג2000 את הקטגוריה "ציוד מעקב בוידאיו" אשר אליה תוכלו להיכנס בלחיצה על הלינק הבא:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/index.php?cPath=388&newitem=true

בקיצור הרכבתי לי את המחשב האידאלי לעניין, מחשב בעל זכרון טוב, מעבד טוב, מאיץ גראפי טוב והארדיסק טוב בכדי שיוכלו להריץ לי את ההקלטה באופן חלק וללא תקלות כלל וכלל; כאשר הגעתי לחלק המסובך - לכרטיס אשר מחבר את המצלמות למחשב הגיעו השאלות - לכן התקשרתי לזיגזג בכדי לברר מה קורה עם זה... שאלתי אותם מספר שאלות כמו:

* האם יש לכם כבלים אשר ניתן למתוח מן המצלמה הישר אל המחשב? (על זה לא ענו לי)

* האם הכרטיס מגיע עם תוכנה? (על זה ענו לי בחיוב)

* עד כמה מצלמות אפשר לחבר אל הכרטיס? (על זה ענו לי שאפשר ארבע אבל יש מפצלים ואפשר יחד עם המפצלים שמונה)

* האם המפצלים מגיעים עם הכרטיס? (על זה לא ענו לי)

ועוד ועוד ועוד...

אני כמובן מדבר על הכרטיס של לידטק:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=388_389&products_id=3243

בקיצור עשו עליי רושם שהם ממש לא מבינים ואפילו אחד מן הנציגים אמר לי שהם מתכננים להוריד את הקטגוריה מן האתר...

ואז חשכו עיניי, מפני שהבטחתי לאבא שלי מחשב אשר מחובר לשמונה מצלמות ומקליט נוןסטופ בלי בעיות - מאיפה כעת אני אשיג את הכרטיס ואת הציוד הנ"ל?

ישר התקשרתי לחברת מסויימת אשר מרכיבה אזעקות וכו' הם ביקשו על על כרטיס מסויים בעל חברה לא מוכרת 600$ (!) מייד אמרתי שלום וניתקתי...

עכשיו אני מבקש את עזרתכם...

אנא הביאו לי חנות אשר מוכרת ציוד כזה - מצלמות, כבלים, כרטיס אשר מחבר את המצלמות למחשב, וכמובן שיידעו לענות על השאלות אשר יש ברשותי...

זה לא משנה לי אם זו חנות אינטרנטית או חנות רגילה, העיקר שיהיה דרך ליצור איתם קשר...

ואם כבר פתחתי אשכול רציתי לשאול עוד שאלה - יש כזה דבר מצלמות אלחוטיות שפועלות על מקלט? ואם כן עד איזה מרחק אפשר להגיע איתם? כמה הן עולות? ומאיפה ניתן להשיג אותם?

רוב תודות, אלמוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש חנות באבן גבירול ת"א פשוט מדהימה

אני הייתי בשוק ממה שיש שם.. חוץ מהרגילים כמו מעקבי וכאלה יש שם:

1.מצלמת בלשים בצורת פחית פפסי... זה נראה כל כך אמין שאמרו לי שפעם עובד חדש כמעט זרק את זה לפח

2.מצלמת מעקב בערך בגודל של זיפו

3. חודרת בד (בוא נגיד שאפשר גם בגדים.... לכל החר*נים שפה)

אני לא זוכר שם או מספר

אבל אם תגיד שאתה יכול להגיע למרכז ת"א בכלל אני אדאג לך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קאיי, תן לי דרך ליצור איתך קשר ואני אגיד לך כשאני אהיה בת"א - תודה רבה לך!

עוד מישהו? אני בטוח שמישהו כאן הרכיב מערכות כגון אלה, אני לא מצפה לעזרה בהרכבה אלא רק מהיכן קניתם את הציוד? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...