קיבלתי מדחס וראדיטור של מקרר מה עם הראש? צריך עזרה ! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מדחס וראדיטור של מקרר מה עם הראש? צריך עזרה !

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי מצטער שאין תמונות פשוט אין פה נורמלית שיודעת לצלם

טוב ושיראו את זה אז חבל לטרוח

וגם אם היה אני פה חורש עם העבודה אז אין גם זמן לצלם

עכשיו עידכון

הבלוק חוברה עליו פלטה תחית וצינור הכנסה.פליטה

שרפתי אותו על הכירים תוך כדי שריפתו עם מיני להביור

הבלוק שויף והורדתי ממנו את כול האפר והוא מוכן

עכשיו חיברתי את כול המערכת

לבדיקות דליפות וככה

מהמחדס לראדטיטור משם לפילטר לסלסול ולבלוק

ומהבלוק למדחס שוב

הכול חובר וסבבה

עכשיו שמתי מים עם סבון לבדוק עם יש לי נזילות מהצנרת

ולצערי כול הראדיטור נראה כמו מסיבת בועות

עכשיו

האם לנסות לעבור על כול הראדיטור ולמצוא את החורים ?

אם כן האם יש לכם שיטה איך ? אני פשוט רואה את כול הראדטיור עמוס בקצף

האם עשיתי טעות שלקחתי ראדיטור של מקרר ? האם זה לא מתאים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה אני שולח מחר עם אבא שלי תראדיוטר לתיקון ואפילו החלפה

ואז ישאר למצוא תגז שדי קשה לשים עליו יד פה בארץ שלפי מה ששמעתי צריך איזה רשיון משהו

אולי נצליח לקמבן משהו ממוסך של חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד אנגלית זה 1

אני למדתי הכול משם

2 אתה צריך המון נסיון טכני

אתה יודע בעבודה עם כלים

כמובן להבין במחשבים וטיפה פיזיקיה

ואקטרוניקה

ומחר אני נוסע לדרום תל אביב להחילף תראדיטור בן זונה המניאק

לפחות המדחס טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי גבר קודם כול כול הכבוד באמת על היוזמה והרצון להיצטערף לחברה עם הגז.... חח

אבל אני חושב שעשיתה סלט דיי גדול בין כול הדברים והחלקים וכו וכו..

אז אני ינסה להסביר ככול האפשר ועם יש לך עוד שאלות אני פה...

טוב קודם כול בקשר לגז כול קומפרסור מתאים לסוג גז אחר אתה לא יכול לשים גז R507 שזה מה שיש במערכת שלי ושל קופארה בכול קומפרסור מסיבה אחת שלא כולם יעמדו בלחץ של הגז הזה או בכלל יתאימו לזה!! שים לב לכול קומפרסור יש את הגז שמתאים לו על תנסה לשים סתם גז שאתה רוצה כי זה יגרום נזק רב!!!!

דבר שני על תצפה מכול קומפרסור להגיע ל -60 מעלות ושלא לדבר על לעבוד בעומס חום של מעבד כי זה לא יקרה!!! במיוחד לא עם קומפרסור פשוט של מקרר! אתה צריך קומפרסור דיי ברמה אולי יש לך שם ואני לא יודע אבל דגם וסידרה יעזרו מאד!!!..

בקשר לרדיאטור אתה צריך רדיאטור באיכות גבוהה ושיעמוד בלחצים גבוהים ולא כול רדיאטור שאתה חושב!!...

וגם פה עם תשים רדיאטור קטן מדיי או גדול מדיי אתה יכול להרוס את כול המערכת... כאילו היא אל תיתן לך ביצועים בכלל..

בקשר לבלוק.. אני כמעט בטוח שהבלוק שלך לא יעבוד או יעמוד בהכול כי הרמה שצריך לעבוד איתה והלחצים שהבלוק צריך לעמוד בהם נורא קשה להגיע לזה...

ולבלוק יש כניסה ויציאה כניסה עבה!! שהיא למעשה הנוזל שמגיע מהקומפרסור וצינור דקיק במיוחד (שגם פה עם העובי שלו לא טוב המערכת תיפול!!!!!) שממנו חוזר הגז....

דבר שני יש דבר כזה קפילר מקווה מאד שעשיתה את זה זה ניראה כמו נקניקיה כזאת חח.

בקשר למילוי גז וכו וכו גם עם מצאתה רדיאטור כמו שצריך ובלוק ורדיאטור והכול מוכן ומושלם (שזה דיי לא מציאותי ) אתה תציטערך מכונה שתשאב לך את כול האוויר מהמערכת בצורה מושלמת ואחרי זה תמלא את הגז והשמן ובמילוי הנכון!!!! עם יש יותר מדיי או פחות מדיי המערכת תיפול בעבודה זאת אומרת שהיא תראה לך שהמחשב מכובה דוגמא 200- מעלות (סתם דוגמא) ופתאום שאתה תפעיל את המחשב הטמפרטורה תיפול לאיזה -50 מה שאומר המערכת לא שווה כלום!!

אחי אני לא בא לבאס אותך וכאלה אני פשוט מרהא לך את המצב ישר שתידע מול מה אתה עומד ואחרים שחושבים לבנות מערכת קרור גז בעתיד...

בכול מקרה אני יודע ששחכתי מלא מלא מלא דברים להגיד ולהעיר פשוט זה לא עולה לי לראש (הרגע חזרתי מהבסיס אחרי 28 יום :kopfpatsch: ) אז פשוט תשאל שאלות ואני ישמח לענות...

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...