מחשב חדש בפתח, תתנו עצות!!! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש בפתח, תתנו עצות!!!

tnt studios

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אמרתי סתם חבל שקנית לוח של , הסיבה היא שרוב הלוחות של נעולים מבחינת OC...

תנסה לבדוק אם הלוח שלך נתמך על ידי clock gen ואולי תעשה OC דרך הווינדוס... בגלל זה אמרתי חבל שלא קנית לוח יותר מפורסם ל OC מאשר ... חבל על הקירור (אם קנית)

בכל מקרה תתחדש, המחשב ניראה טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מה נסגר עם התמונות שלך? הת'ראד שלך פשוט מפציץ אותי בבקשות לסיסמה לאיזה אתר הולנדי זה ממש ממש מציק תסדר את זה ...

ובקשר לאוברקלוק- תשכח מזה. אי אפשר לעשות בלוחות אם של רק דרך תוכנות כמו CLOCKGEN וגם אז כל פעם שתעשה ריסט תאלץ להריץ את התוכנה מחדש ולהעלות את הFSB

המקסימום שאתה יכול לעשות זה להכנס בביוס לBURN-IN תחת ADVANCED ולשנות שם את HOST & IO לכמה שאפשר (אצלי אפשר 4% הלוח שלי קצת ישן אולי אצלך אפשר קצת יותר , אני בספק ...) וזה יעלה את מהירות השעון של המעבד בטיפ-טיפה אפילו לא תרגיש את זה ... (אולי תצליח לסחוט איזה 2 שניות יותר בסופר פאי ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני יתקן את התמונות בהקדם האפשרי.

אני מודה לכם על התגובות אני עוד לא קניתי את הקירור.

אתם באמת אומרים לי שאני לא יוכל לעשות אובר רציני?!?!?!?!? :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

אני ינסה להחליף את הלוח הכי מהר שאני יכול :nixweiss::pissed:

תודה עוד הפעם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, סידרתי! מצטער טעות איומה נתתי את זה מהכתובת מייל ובגלל שאין לכם אותה אז זה ביקש :nixweiss::kopfpatsch:

ועכשיו לעניין:

1. אני באמתר לא יכול לעשות אובר מחורבן? אפילו בלי לחתוך/להלחים/לשרוף משהו? אני ממש רוצה.

2. לכרטיס מסך שלי (7800GTX) אני לא יודע איך לפתוח צינורות. יש איפושהו מדריך?

3. אלו הזכרונות: שני  M3 ב5-5-5-13 כל אחד על 333 מה"ז. האם אפשר לשפר משהו בהם, בלי לקנות חדש או בכלל לקנות להם משהו? לשפר מהירות, תזמונים? איך/ איפו?

אני יוריד ClockGen ויג'נן לו את הצורה!

תודה Jinjis Han על המחמאה, סוף סוף מישהו אומר משהו יפה כאן  :'( :'( :'(

עוד הפעם אני מודה. מודה. מודה לכם על העזרה

עריכה:

CLOCKGEN לא יכול לעבוד על הלוח שלי!!!!! :pissed:

יש עוד תוכנות לאובר? לא משנה אם אני יצטרח תמיד לחוון מחדש בהפעלה?

אני עכשיו מנסה את הדרך שלך AVL.

אני מודה לכם ושיהיה לכם יום טוב בלי לקנות לוח אם של אם מתחננים!

עריכה שניה:

אני עשיתי את הדבר הזה שלך AVL וזה הרשה על ל4 אחוז :nixweiss::sleep: שיפור של בסך הכל עוד מאה ו67 מה"ז. וואו :sleep:

בדרך לשם בביוס אני מצאתי משהוא שקואים לו PCI LATENCY TIMER אצלי זה על 32. מישהו יכול להסביר מה זה?

נגיד שאני כן יוכל לעשות אובר דרך כל דרך אפשרית (חוץ מלקנות חדש או להחליף, שגם את זה אני חושב שאני יעשה), כדי לי לקנות את הBIG TYPHOON, כולנו יודעים של איזו חברה, או את הסוניק טוור+ המאוור 13מ"מ שלהם (SILENT WHEEL 13MM)?

עריכה שלישית:

מה קורה? למה אף אחד לא מגיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...